• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari :slight_smile:) jsem viděla dokument... bylo to moc krásné...tak dávám dál:slight_smile:
2. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
@sarlotta před týdnem dle odhadu měla malá cca 3500 g. Ale vím, že mám ještě 10 dní do termínu a nemám být nedočkavá :sweat_smile: ale malá je hodně dole a hlavička hodně naléhá a to je docela nepříjemný :confused:
@m.aa.b jééé, super, to už máš za pár do KET :wink:
2. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj, tak u nás taky od rána chč... Byla jsem objednaná ke kadeřnici, tak byl malý prvně hlídán od skorotchýně. Od deseti, to jsem nakrmila a vrátila jsem se po druhé a ještě spinkal, prostě zlatíčko. Akorát ta hlava mi pěkně zmokla.
2. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
flair počítej jestli budeš mít nástřih ještě tak 4-5 týdnů jako důchodce, ale pak už to bude jenom lepší :wink:

maab jéé to je paráda, taky budu moc držet pěsti ať se miminka chytnou :dizzy_face:

šarlotko no však, zase kdo by si nedal záležet, když se pak na ně máme do konce života dívat, žejo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
@sarlotta jj za chvilku už aby to bylo - opět se těším až dorazí mrcha :grinning:

@mari111 děkuju :dizzy_face:
2. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
@flair no tak uplně za pár ne ještě ca měsíc nebo spíš už jen ? :grinning:
2. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
@tercie děkuju určo dám vědět kdy teď nejdřív musím počkat na tu mrchu mrchovatou :wink:
Tercinko Lukášek je kouzelný, teda ono vlastně asi každé miminko, ale moc Ti sluší a moc Ti to přeji, vám všem :dizzy_face:
2. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
tyjo já než to napíšu tou jednou rukou, tak vy jste bůhvíkde :grinning: :grinning:

maab určitě už jen :wink:
2. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
maab děkujem, však my ti to taky přejem, z celýho srdíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
@tercie děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

však já vím vždyť jsme tu vzájemně prožily ty nejhorší dny v našich životech, podporovaly se a taky tu vzájemně prožíváme to nejhezčí - narození těch našich - vašich dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky mám vás tu moc moc moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
tercinko Lukášek zase hají na rukách? :slight_smile:
2. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
Mari teď už zas ne, ale spal :slight_smile: Je dneska nějakej mrutej, už druhej den nejdeme ven, leje tam jak z konve tak se mi trajdat nechce...
2. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
ne mrutej ale mrzutej :grinning:
2. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Holky to je nuda... asi bych měla něco dělat ale jsem taky tak zpruzelá,že se mě nic nechce...
2. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
tercie taky bych měla něco dělat a taky se mi táák nechce :unamused: :sweat_smile:
2. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
maab přesně, potřebovala bych vytřít, vyžehlit, uklidit z myčky nádobí, uvařit něco... ale ne a ne se odsud hnout :grinning: A Lukášek spinká jak jeule, tak holt užiju klidu než se zas vzbudí na krmení :slight_smile:
2. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
JEZULE... ani to psaní mě už nejde :grinning:
2. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Přece jen půjdu něco dělat...Luky se posrajdil :grinning:
2. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
:grinning: tak vidíš to vyřešil za Tebe :grinning: je se pořád ještě nutím, ale asi taky půjdu, tak zatím pá :slight_smile:
2. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
@flair Falir tak to by jsi měla zítra krásný dárek k výročí :grinning: :grinning: třeba to výjde :wink:
@sarlotta Šarlotka je krasavice :slight_smile: Má moc hezký rtíky :grinning: Hlavně,že se ti opět potvrdila že tam je,že tam není pindík :sweat_smile: Tak mě to třeba taky řeknou až v tom 30tt :sweat_smile: bude to ještě vidět? :sweat_smile:
@m.aa.b To je dobře,že máš dobré zprávičky a jsi krásně naladěná :slight_smile: Moc držím palečky :wink: :wink:
2. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
@aronek Aronku měla sis vzít děštník :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem se tě chtěla zeptat,jak jste to udělali s jménem pro dítě??Dala jsi příjmení svoje a nebo po otci?? :confused: :confused: Já bych chtěla dát asi po přítelovi,ale pak se bojím abych s tím někde neměla problémy proč on se jmenuje tak a já tak :sweat_smile: aby si pak nemysleli všude kolem,že to není moje dítě :sweat_smile:
2. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Jinak holky díky za rady s těmi prášky :wink:
Ještě mám takový problém :sweat_smile: :sweat_smile: Od neděle,mě brní malíček na ruce-skoro furt,je to dost nepříjemný.Říkala jsem to na gyndě a sestřička mi řekla,že je to normální :sweat_smile: ale že kdyby to nepřešlo mám brknout.

Jinak je dobře,že Wlladenku pustí domu a příjde na chvilku mezi nás :dizzy_face:
2. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
kopi, má jméno po příteli :wink: Zatím žádný problém není, všude hlásím jméno malého a na moje se nikdo neptá, nebo mi říkají jeho příjmením, ale já slyším na všechno :grinning:
2. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
ajoj Kopísku, no my to vyřešíme vdavkem, to s tím příjmením, nechci si volat do třeba školky"dobrý den tady Nováková, mužu omluvit synka "a oni mi řeknou ",tady žádneho Nováka nemáme" :frowning2: no ale de to aj když ste každej jinej, no ale mně to prostě přijde blbé, stejně sme se chtěli vzít tak proč né teď,že :slight_smile: :wink:
2. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
no a nebo se pak budeš představovat příjmením malího a nikdo se tě nebude ptát jestli si opravdu vdaná,že :wink:
2. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
kámoška to takto praktikovala asi 5 let než se nakonec vzali :grinning: a nikdy s tím neměla problém, no kromě úřadú,že, tam by to nešlo :slight_smile:
2. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Já bych taky dala svoje příjmení :wink: A jestli by chtěl partner svoje,tak by si mě musel vzít :grinning:
2. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
jé šarlotka je krásná.je fajn že máte všechno v pořádku.taky se už těším na velký ultr jak se zase na Filípka kukneme :slight_smile: .kopi já byla na matrice min týden.budeme se příští rok brát tak at pak mame mín starostí s přepisováním příjmení na malého tak sem chtěla dat už ted rovnou jak se narodí příjmení po mojem.a ani bych nechtěla přímení po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .lepší ted jak pak běhat a vyřizovat to.pak je s tím větší práce s tím přepisem když už ma přímení po tobě.ted ti to do 10 min vyřídí a žádné lítání
2. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
A pokud bychom byli domluvení že se vezmem až po narození prcka, tak bych dala jeho, aby to pak bylo jednodušší na úřadech :wink:
2. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
jo to je fakt, pak to je dlouhe vyřizovaní když se vemete a dítě má tvoje jméno
2. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.