• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@m.aa.b ,jo fotí přítel
2. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak caj mám a mari taky, teda doufám, že jsi to ty :grinning:
2. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
@cajori17 ty jo to je můj sen pořídir si jednou takový foták :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
@m.aa.b jo,taky jsme na neho museli trosku setrit,neni to docela levna zalezitost,ale vyplatilo se to
2. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
@cajori17 tj tedy fotky jsou fakt super :slight_smile: mám ho v pořádí v seznamu věcích na které si chci na šetřit :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
@m.aa.b tak snad to nebude trvat dlouho :slight_smile: my ho kupovali v Rakousku,bylo to vyhodnejsi
2. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
hele ale ne že budete krafat na fb a tady zas nebude nikdo :grinning:
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
@tercie jéééé děkujuju :wink:
@cajori17 no nevím nevím :unamused: asi jo páč je dost dole je hodně věcí předním :sweat_smile: bohužel a ted jak jsem bez práce tak to hned tak nepůjde :unamused:
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
@tercie no ale já jsem i tu :wink: a to bych měla jít umyt to nadobí jsem tu celé odpolko a nic jsem neudělala :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
já myslela že aspoň vyžehlím, ale taky jsem se nedokopala :grinning:
Jenom jsem vykoupala Lukáška a to je krom koja a přebalování jediná činnost :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
teda dnešní :grinning: :sunglasses:
2. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
já jsem unavena z prace,takze ja se cely den valim :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
nj jenže já jsem celý den doma a ani to nadobí jsem dnes neumyla :unamused: no budu muset ještě ted, tak vás asi opustím a dyžtak zítra :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky,ja bezim k telce -hrajou dva a pul chlapa.zatim pa
2. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahoj, konečně jsem zase tu :slight_smile: to bude zase dočítání :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
a co budu dělat já? Náš tata někde něco, bůhvíco, nacvičuje... a my jsme tu s prckem na ocet...
2. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak to teda nedáááám tolik stránek :sweat_smile: ale všem gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
terci drze jsem si tě přidala na fb :grinning:
2. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Eli jak drze, však jsem k tomu vybídla :wink: Chvíli jsem teda koukala,kdo to je ale už jsem domaaaaa :grinning:
2. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
tak sem se trochen zdržela na fb ale aspon tam mám aspon pár foteček, doteď jsem se k tomu nějak nedokopala, ještě budu pokračovat ale nevím kdy :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
Mari jsem se chtěla juknout ale nějak se mi to seklo, tak až se to zas odsekne holt :grinning:
2. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Mari to maluješ ty? Krásný moc!!! :wink:
2. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
ne ne , já ne, to mne malovala paní v prahe na mostě , kdysi jsem malovala, ale to bylo na škole, teď už bych si asi netroufla :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
no koukam tady už nikdo, ani Farmi tady nebyla, žé :confused:
2. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
já du hají, tak zítra pááá
2. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Tak jsem dala chlapům najíst a poslala je spát... no a tady už se spinká taky, tak já vyrazím směr sprcha a půjdu holt taky :slight_smile:

Mari Farmuš měla dneska myslím nějakou dlouhou šichtu... no ale ouplně jistá si nejsem...ona nám pak poví sama až se sem dostane :wink:
Ten obrázek je fakt povedenej, a proč by sis už netroufla :wink: Já taky kreslila ráda, ale umím jenom koně :grinning: akorát už jsem tužku taky nedržela bůh ví jak dlouho v ruce. Jo, naposled když jsem si sepisovala seznam na nákup...kojodebilita je fakt věc, holky kolikrát mám problém se vyžvejknout, a nebo mi najednou zmiznou slova :grinning: fakt idiot hadr :grinning:

Tak papa zas zejtra :slight_smile: My budem s Lukáškem zas dva dny úplně sami doma.
2. čer 2010 ve 23:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak manža zase odjel, tentokrát s našimi hasiči, k velké vodě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už toho mám plné zuby, těch povodní.Ani spát se mi nechce a čersstvé pečico dovezou až za dvě hodiny, to asi umřu hlady :grinning: ale zase mě nikdo nebude vyhazovat od pc a kontrolovat jestli ležím :sunglasses:
3. čer 2010 ve 04:57  • Odpověz
dobré ráno holky, tak co Šimonek nevíme něco?? furt na ně musím myslet
3. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ranko,
tohle počasí mě fakt zabije... humus nekonečnej... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Snad nejste žádná zatopená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.