• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ajoj kopi, že jo, ja sem taky vždy naštvaná, když chci něco neutrál a oni maj to nejhezčí jenom v modré nebo rúžové :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
jéj kravičkové, to je pekné :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, na Vladěnku a Šimonka taky myslím a věřím, že to zvládnou. Znám maminku, co má dvě holčičky a jedna, když se narodila měla 900 gramů a dnes je z ní už holka ve škole. Holky ten kontryhelový čaj pít jen do ovulky? Já každý den si hrnek uvařím maximálně ob den.
3. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
@mari111 mari no právě,pak jsem si jednu chvíli říkala,tak budu kupovat na chlapečka :grinning: ale pak jsem si zase říkala,co kdyby to byla holčička :grinning: no prostě mazec!!!
3. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Holky, mě je to nějak jedno.. ještě než jsem věděla, co bobista bude, jsem kupovala i modrý i narůžovělý... máme dupačky, na kterých je "pretty girl" a je mi to jedno :grinning: stejně to poblinká a nosit to bude chvilku, hned z toho vyroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
šimonek je bojovníček :wink: :wink: šikulka on to zvldáne!!!!!!

leni to je blbý co nakupovat když nevíš :frowning2:

@handm tak naše madam nosí věcičky co jsme kupovala v těhu do ted :grinning: :sunglasses: :wink: jako do modrýho jí občas dávám ale kluk v růžovém to bych mu neudělala :sweat_smile: :confused:
3. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
martasek, jak tady už psali kdysi holky, tak jsem dělala aj ja a pila jsem ho do ovulky :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
mury:grinning: na doma?! není to jedno?!:slight_smile:
A šimonkovi držím palce!!!:slight_smile:
@handm :grinning: mě by to vadilo asi i doma :confused: :grinning: :grinning: já nevím..já jí oblíkám i doma načančaně :sweat_smile: jsme ulítlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Mury :grinning::grinning::grinning: Tak to potom joooo :grinning:
3. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
@murynka Markét mě by to doma asi taky vadilo oblíkat kluka do růžového :grinning: :grinning: a nebo holčičku do modrého :grinning:
3. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
@murynka Markét jinak jsem si na tebe vzpomněla,v Ca a v Hm krásné šatičky a svetříčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
Dočetla jsem zprávu od Vladěnky,Šimonek je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
náhodou holčička v modrém je hezká :fearful: mne se stejně nejvíc líbi modrá , modrá je dobrá :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
@murynka Markét ono stejně to pohlaví dřív nezjistím :zipper_mouth: :zipper_mouth: Na ko jdu 24.6. a má doktorka nemá moc dobrý Utz a do Gennetu jdu začátkem srpna (30tt) a jinou možnost nemám jak to zjistit :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
@mari111 Mari víš co by na to řekl můj přítelák :grinning: :grinning: že je přešívaný buzík :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
@kopa však jo tak nakupuj pak :wink: fakt počkej ty věcičky jsou pak hezčí :wink: jinak já malou do modra oblíkám jde jí to k očím :wink: :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
teda ten tvuj přítelak Kopi :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
krásný věcičky kopy, ale jak jsou velké ty krávové? v říjnu envím ejslti bude na kratasy :grinning:
šimonek je šikulka, tak snad začarování bříška pomohlo
3. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
@madormi Ty krávové jsou 1-3 měsíce,jsem to chtěla jen tak na doma :wink: Doma ziminka nebude :grinning:
3. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
už su zase tu :slight_smile: manža je zpátky, voda pomalu opadává tak snad nebude pršet
Šimonek je šikulka, určitě všechno zvládne :slight_smile:

@sarlotta gratuluju k cukru a k utz, máš moc hezké fotky :dizzy_face:
@katyna6 to je mrcha :frowning2: tak snad poslední :wink:
@tercie lukášek je šikulka, takto pěkně spinkat :sunglasses:
@kopa kde nakupuješ? to jsou pěkné věcičky, já mám pár věcí z mmb, v sobotu půjdu ke švagrové podívat se na něco po neteři, má tam i neutrální barvy,
3. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@mari111 taky chci neutrální ať nemám vše jen v modré, ale těžko se to schání :unamused:
@m_artasek taky jsem pila kontryhel a fakt docela pomáhal, do toho ještě femigard, určitě se vám brzo miminko podaří :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
no mne se to neutrální stejně nejvíc líbi :wink:
3. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Holky prosím poraďte, já jsem najednou úplně vygumovaná...
Objednávám Lukáškovi fotoknihu, a nejsem si jistá co je správně...¨
MOJE PRVNÍ ALBUM nebo MŮJ PRVNÍ ALBUM??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
terci já bych asi napsala Moje první album
3. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
Moje první album Tercinko :wink:
3. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
Eli asi jo, mě se to taky víc líbí, ale jak jsem to napsala tak jsem znejistěla :grinning:
3. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Díky, tak už to posílám :slight_smile: Fuj, že mi to ale dalo zabrat, jak jsem sem napsala, tak od tý doby se s tím se...u, doufám,že to bude stát za to :slight_smile: Mají dneska poslední den akci knihu za polovic, tak proč to nevyužít, že :wink:
3. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.