• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak se mi konečně podařilo zprovoznit v nemocni internet. Teď ale musím za prďolkou. Musím ho zase pochovat. Budu tam do pěti, tak se pak večer ozvu. posílám čerstvou fotečku.
11. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
Wladi, ten je krásnounkej!!!!!!!!! Uplnej uzlíček štěstí...!!!!!!!!Hlavně, ať je mu dobře a brzy můžete domů!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Vladěnko to je drobešek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je nááádherný :wink:
11. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
jejda ten je malinkej podle fotky když ho máš na sobě.ale krásnej chlapeček :slight_smile: ,tak do ruky a pořád ho tulinkat :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
handm na neru mají drašší.levné jsou jen ty malé tvrdé kojo polštáře a to já neé.já chci ten měký s kuličkama uvnitř a barevný :wink:
11. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Wladi baf a nic víc, sme zvědavé :confused: ale určo je vše v pořádku :slight_smile:
Veve gratulka ke kontrole
Holky ja sem si ten kojíci koupila ten takovej věčší a delší a teď s ním hají, je to dobré na kyčle, už tolik nebolej, no a prostě se mi spí líp, no jak pak s maloinkou nevím, to zistím až bude :wink:
Ajuš to bude romantické :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
jéé princátko ale už pomalu roste, je kráááásňoučkej Šimonek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drobeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
jéé já jsem to blbě přečetla:slight_smile:)) jo spát na levém :sunglasses:
11. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
šarlot děkuji za článečky.du počíst teda :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
ad kojící polštář určitě využiješ i kdyby jsi nekojila a je 100% lepší než normal polštář :wink: jak si ho obtočíš kolem sebe, tak si děláš podporu pro záda... jinak super pod krční páteř, pod nožku na spaní a dá se dát kolem mimíska když Ti usne na velké posteli, aby měl takové hnízdečko.. a určo kuličkový :wink:
11. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
petros, jojo, koukam na to.. tak ho kup, za tu cenu u vas..ja nasla jen tohle..

http://4life.cz/detsky-svet/totalni-vyprodej-skladu/kojici-polstar-pohoda-9505.html
11. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
@veve.b blahopřeju ke kontrolce:slight_smile:)) už ses překulila do 4měsíce:slight_smile:))
11. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
@aja83 dej fotečky jak pokračuje, ať se můžem pokochat krásnou zahradou zas:slight_smile: už máš plamének ? :wink:
11. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
holky hele co je lepší ?
11. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
handm jj takový nějaký chci jak si tu dala.holky určo si ho teda koupím.jak sem kukala na články od šarlotky tak to musí být supr pod nohy a obtočit si ho kolem sebe takže hned příští týden si pro něj zajedu jak bude cesta do zl.jen teda nevím jak budu spávat na tom boku když sem si ted z boku odvykla protože sem měla strach že mimiško utlačím když budu spávat na boku jak sem dřív spávala a naučila se spát na zádech a zvykla si.takže zase přenaučování,ach jo..
11. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
jé ty berušky :slight_smile: .já taky sháním něco k postýlce.vidím mimibazar zase?já tam nikdy nic takového nenajdu jen mi to tam vždycky hodí staré věci od někoho na prodej ale nové ne
11. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
šarlotko: mě se líbí nejvíc to prostřední :slight_smile:
já holky občas se probudím i na pupíku.. nemohu za to, prostě jsem tak leta zvykla.. na zádech skoro nikdy a většinou břicho a levý bok.. takže si jen odvyknout to břicho a jsem v pohode :grinning::grinning::grinning:.-D:grinning:
11. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
petři nahoře si musíš vybrat nové zboží:slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
mě se taky líbí ti broučci nejvíc... chci to na zeď do ložnice, kolem postýlky :wink:
11. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
handm ja bych na břichu neusla nikdy a ani se nestane že se v noci na něj překulím.já už to mám tak zafixované že bych zalehla mimiško tak se mi to prostě ani nestane tak ležet
11. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@sarlotta já bych byla taky pro broučky :grinning:
11. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak jsem vám chtěla ještě hodit odkaz na spací pytel, co jsem si vybrala :slight_smile: ale nejde mi to sem vlozit, jako fotka .. tak tedy odkazem..http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00162813

já asi do ložnice nic dávat nebudu... ještě ani nevím, jak to porřádně v ložnici vymyslíme.. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
jééé holky já už mám 8 měsíc asi týden... sem to nějak přehlédla :astonished: :wink: po tom 30tt mi to šííleně letí :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
veveb jsou nejlepší že:slight_smile: a je tam i moje oblíbená zelená :wink:
11. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
handm tento :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
přesně ten šarlotko... nevím proč mi nejdou ty fotečky vkládat sem do diskuse.. :angry: je fakt, že mi nefunguje ani to "odpověz"...
11. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
holky se budu muset jít osprchovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: se potím jak dveře od chléva :grinning: manža má dneska pedikůru, jsem ho objednala- poprvéééé:slight_smile:)))))) tož mosíme s ním jít :grinning: ale je to an náměstí tak si dáme s malým zmrzku aspoň než ho oškrabká :wink: a pak třeba zajdem na pivčo..... jééé miluju léto... ještě ten kočárek a spokojenost... kdo se s tím má tahat :angry: :sunglasses: :grinning:
11. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
handm ten je úplně slaďounký, krásný moc:slight_smile:
čoveče to nevím jaký máš prohlížeč ? já mozilu. možná máš něco zakázaného u sebe v počálu :wink:
11. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.