Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
11. čer 2010

Viď 🙂 mě se taky moc líbí!🙂 Jen jsem ho tam včera neviděla v tom obchodě, tak mrknu ve druhé ikea 😀
Jinak mozilu nemám, ale možná je tu něco bloklé, v práci... zkusím to z domova 🙂)
A ted musím už letět na pracovní schůzku a pak hurá na víkend🙂 tak se mějte krásně a moc se neupečte těhulky!!🙂
🙂🙂🙂🙂
paaaa

sarlotta
11. čer 2010

paaa 😉

petroska
11. čer 2010

tak si to užijte holky.já dala taky spršku a du vegetit na houpajdu do chládečku 🙂

mari111
11. čer 2010

Sarlotko a mne se nejvíc líbi to první 😉

wlladka
11. čer 2010

Ahoj, tak jsem zpět. Pochovala jsem Šimonka, odstříkala mu mlíčko a jsem tu.
No a co tady? jak se všechny máte?

wlladka
11. čer 2010

Šimonek se z toho dostal překvalivě rychle. Je to prý skokan roku, říkal doktor. moc ho tu chválí, jak je šikovný. Dýchá už bez problémů sám a s trávením už taky nemá problém. Je to prý místní princátko.
Váží 1020 g a baští už 25 ml mlíčka. Dokonce mu sundali infuzi a je jen na mlíčku. Lepší jsem si to ani nedovedla představit.

Teď jsem ubytovaná na pokoji ještě se dvěmi maminami. Děti máme přes chodbu. Není to ale nic pro mne, připadám si jak na internátě a na takový způsob života jsem už stará. Daleko od domova, žádné soukromí....... No, cobych ale pro prďolku nevydržela, že?!

wlladka
11. čer 2010

Koukám, že jste asi všechny šli se Sarlott na pivko. ☹ Tak já teda mrknu později. 🤐

ee.liska
11. čer 2010

vladi to jsou super zprávy 😵 😵 moc tady na vás myslíme 🙂

wlladka
11. čer 2010

Eli, ahoj. Vím, že na nás myslíte a že držíte palce, až vál poupe v kloubech 😀 Jste moc hodné tetičky, i díky vám to lépe snáším a Šimonek je den ode dne lepší a lepší. moc děkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Je to kocourek, je moc hodný, ani nepláče. Vypadá jak miminko od hobittů 🙂 Když ho mám na sobě, tak ho ani necítím 🙂

wlladka
11. čer 2010

Teda, co to píšu? ...až vám loupe v kloubech 😀 😀

ee.liska
11. čer 2010

ale stejně je krásný, i když je to mrňousek 😵 jak je malinký je klrásně vidět na té fotce s tebou. hlavně že pěkně papaá i dýchá 🙂

ee.liska
11. čer 2010

ten internát je na prd, co? ale hlavně že můžeš za malým chodit 🙂 počkej za chvilku to budetříkilový cvalík abudeš vzpomínat jaký to byl prďolka 🙂

wlladka
11. čer 2010

To jo, je to naše sluníčko 🙂 🙂 dělá nám radost. Maličký je a tím i roztomiloučký. Je jako maličká panenka. Jsem strašně moc ráda, že se z toho takhle dostal.

ee.liska
11. čer 2010

a jak je tobě? co stehy, v pohodě?

wlladka
11. čer 2010

Internát je děs. Mám tu rezervaci do termínu porodu - to je 12.8. ☹ ☹ Ten prcek mne drží 😉

wlladka
11. čer 2010

Já jsem v pohodě. Stehy dobrý. Měla jsem spinální aneztezii, tak jsem si to prožila a viděla ho na vteřinku, když ho vzndali.

wlladka
11. čer 2010

Dnes bych byla 31+1 tt a malýmu je zítra 14 dní !!! To je hrozný.

kopa
autor
11. čer 2010

Wladenko ahojky 😵 😵
Koukala jsem na fotečky a malý mi příjde trošičku větší 🙂 Ted jsem dočetla,že tam budeš muset být až do 12.8. 😖 ale co by jsi pro malého neudělala 😉 A když máš internet,tak snad ti to bude utíkat rychleji.

kopa
autor
11. čer 2010

Sarlott no nedá se nic dělat,banánů se nevzdám 😀 😀 😀
@wlladka Jsem ti chtěla ještě napsat,že už beru ten Dopegyt 1-0-1 😒

wlladka
11. čer 2010

Kopi, já brala 2-2-2 a ještě Vasokardin a Plendil. Vše beru do teď. Stejně to asi bylo na prd, nebo nevím... malýmu se možná začalo nedařit po tom návalu tablet a kapaček. Já fakt nevím. teď už je to fuk. jen doufám, že to nejhorší máme za sebou a že bude Šimonek v pořádku. Větší není. Jen přibral 30 gramů.

wlladka
11. čer 2010

Jdu dát Šimonkovi dobrou noc a pak zase odstříkat mlíčko. Už abychom kojili.... to si ale budeme muset počkat, než na to bude mít sílu. tak já zase přijdu později. Pa pa

cajori17
11. čer 2010

Wladi,Simonek je klucina sikovny....oba jste sikovní 🙂

cajori17
11. čer 2010

chtela jsem pogratulovat tehulkam k uspesnym kontrolam

mari111
11. čer 2010

Wladi tak to je dobře že se vám daří,jen tak dál, klidne si necháme ještě dlouho loupat v kloubech jak vám budeme držet palečky, že jo holky 😉

petroska
11. čer 2010

wladi to je fajn že je vám oboum dobře.ty palečky se budou držet dokud nebudete doma 😉 . holky já dnes snědla skoro z pulky melouna třičtvrtě a to je lítání na čurání 😀

aronek
11. čer 2010

wladi, malý je krásný bojovník 😉

wlladka
11. čer 2010

Děkujeme děkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Bojovníček, to on je. Šmudlinka moje malá. Jen to tu musíme spolu vydržet tak dlouho. Domů je to daleko a mám tam muže a dva kluky. Taky se mi stýská. ☹

sarlotta
12. čer 2010

kuk holky, nějak se mi nece búúcat, je horko 😝 tak si Vás dočtu 😎

sarlotta
12. čer 2010

Vladěnko, ale tak to máš kolem 60dní... to zmákneš🙂))) a možná Vás pustí dřív, když pěkně naberete... co Ty ostatní maminy budou tam taky tak dlouho nebo se Ti vystřídá osazenstvo ?
Určitě je Ti smutno po klukoch doma a vůbec po domácím kafíčku a pohodlíčku.. ale to uteče, neboj 😉 na bříška jsme si taky musely počkat 😎 , tak teď je to lepší než kdyby ses měla doma nervit s tlakoměrem v ruce. Šimonkovi se daří dobře a prospívá, je to šikulínek úžasný 😵 😵 😵 😵

sarlotta
12. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly....................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie.....................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka..............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax....................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... KO v pořádku .................................................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO2.7.
veve.b 14tt..................................KO 11.6. v pořádku 😉 KO 14.7.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 28DC
Madormi 24DC
Cajori 23DC
Nicollka 22DC
M.aa.b 21DC
Farmarska 14DC
Katyna 10DC
Natalie 7DC
Aja 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru