• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Právě mi volala "dodavatelka" přebalovací podložky, jak širokou :grinning::grinning::grinning: To jsou někdy dotazy :grinning:
Koukám, že přespříští týden nechám v drogerii balík peněz... :grinning:
15. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
handm mě to dělá radost když mám za koho utrácet :wink: .taky už raději nepočítám kolik se vrazilo do vybavičky,je to balík
15. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
petros, lahvičky jsem neměla a ještě jsem nepoužila, takže jako záchrana stačí co máš, třeba budeš kojit a nebudeš je potřebovat. Jinak vlhčené ubrousky máme vždy z akce, už asi pátý druh a nic mu to nedělá, jen jedny mi nevoněly
15. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
@petroska mě by to taky dělalo radost, tedy dělá.. jen zrovna teď vrážíme dost peněz do domečku :grinning: takže mám vrážet furt do čeho :grinning: ale jasny, že pro bobistu cokoliv :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahojík holky, téda tady se zas nakupuje ve velkém :sweat_smile: jinak sem ráda že nemám sama pocit že mi Laurinka vyleze pupkem nebo si někde udělá sama cestu ven , koukam že už aj bobista aj Šarlotka tak řádí :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
aronek děkuju za rady :slight_smile: ,tak teda postačím co mám.handm my sme taky na podzim dorenovovali domeček a jeste ted nam chybí 2 dětské pokojíky udělat uplně nové a schodiště :angry: takže taky se utrácení nevyhýbáme a ted bude jak vidím furt do čeho vrážet :slight_smile: .taky bych potřebovala někdy mávnout proutkem a přičarovat si balík peněz :grinning: .ale ted jaksi dávám přednost prckovi než sobě takže já si ted pro sebe věci odpouštím a rači koupím mooc prdélce :grinning: pokud mě teda ta vosa co mě kontroluje nebzučí zrovna za zády :grinning:
15. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
@handm
Byli jsme v této prodejně http://www.babygoods.cz je to v Řepích.Jediný co mi teda vadilo,že prostě neměli na ukázku sporták,jen prostě kočár s korbičkou.Já myslela,že tam budou mít aspon dvě tři korby abych se podívala na jiné barvy...ale nic.tak snad budu mít možnost se podívat jinde na prodejně na celý komplet :confused: :confused: Nebo to tak není?? :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
A tohle jsme koupili :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
kopísku dobře si nakoupila a ta hrací deka je kráááááásna, no prostě úúúžasnááá , jinak dík za odkaz, našla jsem tam žirafkové povlečekí, to si koupim :grinning:
15. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
@mari111 Mari no jo ty tvoje žirafy :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
15. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
kuk holky, tak jsem zpět z kontrolky... čípek ok, měkčí od minule, ale tak jak má být:slight_smile: malá halvou dole, srdíčko jsem viděla :wink: . Dostala jsem železo- Tardyferon- že krevní obraz z minule dobrý jen malinko snížené to železo. Hořčík 1x denně magnosolv a jelikož sem se nabonzovala, že mi otěkají šlapky a ruce ráno, tak doktor říká noooo tak dietka- neslané, nemastné, nesmažené, netučné... :astonished: :astonished: :astonished: žádná zabijačka, uzeniny, smažený květák, sýr atp... mnooo se mi seběhly sliny:slight_smile:))))) :grinning:

sestra mi naměřila před kontrolou 130/90 2x a po kontrole 118/77.... no přestává to být sranda.
další kontrolka za 14 dní a pak už po týdnu :wink:
15. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
super Šarlotko a to už se pak chodí po týdnu na kontrolu? Nebo si tebe chtěj hlídat?
15. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
mari poslední měsíc jsem chodila po týdnu na ozvy i u malého... to sem musela do nemocnice do Uh. ale včíl už to má i doc můj, tak budu chodit v klídku k němu:slight_smile: myslím, že je normální že se pak chodí po týdnu :wink:
15. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
no jo, to se pak najezdím :sweat_smile: jo už se ti to kráti, za chvilku je Šarlotka na světě :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
jé kopy to je krásný.za kolik se dá sehnat ten kojo polštář?šarlot supr ke kontrole.malá je šikulka.a ty ozvy to je že bude furt poslouchat pak každý týden mimčo?
15. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
petroš hodně, myslím že něco do dvou tisíc, ale Kopísek napíše přesně
15. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
tak kukni, máš to v odkaze :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
ja jsem na to taky už někdy koukala, ale koj. polštář už mám a od tchýně slíbenou htŕací deku, tak už se mi nechtělo dávat tolik za toto ale je to fakt krásne a dobře vymyšlené
15. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
aha uff teda to bych asi nedala :grinning:
15. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
15. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
@petroska Petros stálo to 1950kč,v té světlé barvě je to levnější :sweat_smile:
Já právě nejdřív chtěla jen ten polštář,ale cenově to bylo kolem 1000kč,tak jsem si řekla,že si připlatím :grinning:
15. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott tak super,kontrolka u tebe je v pořádku :dizzy_face: neslané,nemastné..... :angry: co teda budeš jíst :sweat_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
kopi no nevím :sweat_smile: asi to co Ty nééééé:slight_smile:)))
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
jo jo Kopísku, někdy člověk neodolá,že :sweat_smile: ať to stojí, co to stojí :grinning:
15. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
kopi doc říkal jezte ovoce, zeleninu, libové maso, vařené jídla, mléčné výrobky. a hotovka :wink:
15. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
holky musí byt pak jak pojedu z porodky obleček v bílé barvě nebo bude blbé když si malého pak obleču do bílo modré?
15. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
petři malého si obleč do čeho chceš:slight_smile:)))) bílá se kupovala dřív pže nebyl utz:slight_smile:)))) a hodí se na oboje.
15. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
petroš si ho oblečeš do čeho budeš chtít :slight_smile: to je jen na tobě :wink: mne kámoška říkala že aj v porodce si ji mužu oblíknou do čeho chci, že nemusí nosit to jejich erární
15. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.