• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
já jen aby to nebylo pak blbé a nečučeli na mě že mám barevné.protože kde se dívám na fotky co dávaj maminy tak mají většinou bílé komplety.šarlot a ještě jak sis objednala z amálky ten bílí kompletek tu chlupatku ,máš tam 3-6 měsícu.je to tak od tech 3 M jo?protože já co sem si ted objednala dupajdy vel 56 tak je to mooc velké,spíš bych řekla na 3 M mimčo.chci si to práve taky objednat na podzimek a to už bude mít malý 3měsíce tak aby mu to nebylo velké.
15. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
@kopa ja viděla celý komplet na té vysočanské - www.detskyraj.cz, jinak krásný věcičky jste nakoupili!!:slight_smile:
šarlotko, super KO, dietku nějak zvládneš, už to máš jen pár týdnů než malá vykoukne, tak to přežiješ :grinning: :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Holky a ten modýlek na cestu z porodky - s jakou velikostí tak počítáte - s 50 nebo 56?
15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
my jeli z porodky v zeleném :grinning:
15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
@handm Handm ty jsi tam viděla celý komplet na živo? :confused:
15. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
ja připravím aj věčší aj menší pro jistotu Handm :wink:
15. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
handm já si koupila 56 :unamused: ,snad to bude dobrý a kdyžtak mu ohrnu rukávky :wink: .Normálně víte co se mi občas stává?dočetla sem se že by to mohla byt škytavka ale asi tak 3x do týdne mi v bříšku jako by malý dostal škytavku.jsou to pravidelné jemné tukanečky a stejně ritmicky po sobě.hopsá tak i 2 minutky a pak klídek .už sem to zpozorovala fakt několikrát.je to možné že škytá :slight_smile: ?
15. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott tak to se dá vydržet :slight_smile: já myslela aby jsi třeba nejedla jen suchary :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
jo Petroš to bude asi škytání :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@kopa myslím, že jo.. tam měli na té prodejně fakt moře kočárků naživo...a myslím že i v tom krteckovi kopíku, vzdyť tam jste byli taky už ne?! já se jen tolik na xlandery nesoustředím :slight_smile: anebo si tam cinkni, jetsli to tam maji cely komplet, abys tam nejela zbytecne...
@petroska @mari111 jo, tak já asi taky vezmu radši obě... :grinning:
15. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@petroska to chlupaté je vel.68 :wink:
jasně že škytá:slight_smile:)) to je v pořádku, ,,dýchá" plodovku a rozvíjejí se mu plíce... to je dobře, to musí :wink: mě malá škytá furt 3x-4x denně :sunglasses:

@handm no 56 jistě:slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
kopi no jako sladké taky nemožu, ale zmrzku si dám že:slight_smile:)) když mám cukr furt dobrý:slight_smile:)) a ten tlak já to tak černě nevidím... no za 14 dní jdu na kontrolku tak uvidíme:slight_smile:)) a otoky mám po ránu a pak večer když chodím. Jak si hodím nožky nahoru tak dobrý :wink: :wink: ale tak co bych chtěla ve 33tt žeeeeeeee :sunglasses:
15. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@sarlotta mě právě přistály i nějaké oblečky v 50, tak nevím, jestli se do toho to dítě pak vůbec vejde :grinning::grinning::grinning:
15. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
mari tak sem ti koukala do albíčka a ty už máš nachystanou postýlku v pokojíku?
15. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
no Petroš v pokojíku, ale pak až pojedu z porodky tak ji manža nastěhuje do ložnice, pokojík se bude ještě malovat a tak, ale ja chci mít mímo u sebe v ložnici :wink: až bude věčší tak ji nastěhujeme do pokojíku :wink:
15. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
já sem právě přemýšlela jestli si ji taky už nesmontuju , nenachystám a nedám aspon pro zatím do pokojíku a pak ji taky přeložím do ložnice.zdálo se mi to brzo už ji chystat ale vidím že už chystá kde kdo tady.mari a není u ní stahovací bok že?
15. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak sem konecne tu
@sarlotta :ahojky :slight_smile: ...pritel uz nezlobi,dali jsme rozumnou rec,tak je to ted v pohode......
braska podepsal reverz a je doma....posilali krev az do Prahy a na vysledky se ceka tri tydny,tak dostal leky a cekame...
15. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
tak tu asi nejste..................
jinak ja cekam zitra ms a pak zacinam s clostíkem-jsem zvedava jestli pomuze :unamused:
15. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
ahoj caj.co bráška?asi je na tom líp když ho pustili i na revers domu.
15. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
@petroska -ahoj :slight_smile:
braska je doma a cekame na ty vysledky,takze zatim nic nevime........

koukam,ze uz mate poradnou vybavicku pro miminko :wink:
15. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@petroska no,jde o to,ze v te nemocnici by lezel jen tak,kdyz stejne nevi co mu je...ale doktor ho nechtel nepustit,pry si to nevezme na triko,ale bracha ma svou hlavu-chtel jit domu :unamused:
15. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
jj už mám vše jen ten kočárek nevím nevím :angry: .clostík je na co?
15. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
tak doma mu bude líp a než zjistí co a jak tak tam nemusí trčet a deptat se nemocnicí.snad to nic vážnýho nebude když ho pustili a nedrželi ho tam
15. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
@petroska clostilbegyt -na zrani folikulu-vlastne vyvolava jakoby ovulaci :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
@petroska a akdy budete vedet pohlavi?
15. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
musim si odskocit,nakouknu zitra...........pa
15. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
@cajori17 snad bude bráškovi už dobře :slight_smile: a clostík určitě zabere :wink:
holky mám takový dotázek, když jsem zaměstnaná a marodím, tak je plátcem pojistného stát nebo zaměstnavatel? :astonished: vyplňuju si papíry pro novou pojišťovnu a nevím
15. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
@petroska klidně si jí smontuj šak na co čekat, budeš mít pak o starost míň
15. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
prvních čtrnáct dní marození zaměstnavatel a pak stát Eli :wink: kromě teda těch prvních tří dní , ale nejsem si na 100% jistá
15. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Petroš, ja sem neodolala a musela ji připravit, ja sem člověk nedočkavej a vše chci mít hned :sweat_smile: Jo bok není stahovací, jsou tam jen ty dvě tyčky na vyndání
15. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
Já vám to chystání snad začnu závidět :sunglasses: :astonished:
my než se přestěhujeme, tak nic mít nebudu.. všechno mám po bytě různě v krabicích nebo igelitkách, nevypráno, nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.