• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
handm čoveče já už na tom makám týden:slight_smile: ale už to bude:slight_smile:)), žehlím vždycky jen chvilku... není mi to pohodlné už :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to u toho sedím:slight_smile:
15. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
@sarlotta však jo, šarlotko, vždyť máš ještě malého, spoustu toho na starosti...takže po chvilkách!:slight_smile:
15. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
nemohla jsem odolat a zase nakukuji :grinning: a tady se to rozjizdi :wink:
15. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
šarlot teda jak mužeš u žehlení sedět :grinning: já bych tak nic nevyžehlila.ELI já si rači počkám na tu postýlku po ultr ve 30 týdnu.já bych si ji totiž nemohla jen smontovat.to bych si tam musela už dát i povlečení a vše ,nevydržela bych ji mit jen postavenou a nenachystanou :slight_smile: .
15. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahojky. tak koukám, jste ve velkých přípravách :dizzy_face:
15. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
hehe petři sedím v křesílku a žehlím na dece a plátně na konferáku :wink: no jako stát u žehlící prkna to bych nedala... stačí že vydržím něco uvařit :wink:
15. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
To vám závidím. Taky bych byla raději doma s bříškem a chystala si výbavu pro mimčo. :frowning2: Bříško mi moc chybí.
15. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
dneska sem vařila rýžové nudle s nakládanými bambusovými výhonky a rajčaty, okurkou, cibulkou, česnekem, šunkou, vař. brokolicí... ochucené sojovkou, worchesterem a ještě takovým tmavým octem.... mňam :grinning:
15. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
ahojík vladi:slight_smile: jak se máš, co mazlící odpoledne dneska ? jak bylo ?
15. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
@sarlotta nedělej mi chutě ! Já žiju na nemocniční stravě :grinning:
15. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
Mazlíme se každé odpoledne. Šimonek je zlatíčko.
Takhle mi dnes spinkal na prsou :slight_smile:
15. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
to je zlatečko:slight_smile:)))
15. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Také měl oční vyšetření. Jak byl na ventilaci, mohlo mu to poškodit sítnici :frowning2: Zatím se zdá vše v pořádku. Další vyšetření bude mít za měsíc a to už budeme vědět víc. Snad dopadne dobře a bude bez poškození.

Teď mu jdu dát dobrou noc. Já na vás zase pak mrknu.
15. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
Wladi,Šimonka bych spapala :slight_smile: je sladoucky :slight_smile:
15. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
pusinku Šímovi aj od tety :wink:
15. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj Wladi.teda to je zlatíčko krásné.se mi zdá jak sem pokaždý hodíš foto z jiných dnu že je pokaždé čím dál větší :slight_smile: .šarlot teda to me nenapadlo tak žehlit :wink: ,asi na to taky najedu at mám klid od stání :wink:
15. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
petři ale bacha na bříško, ať si neožehlíš :grinning: :astonished: :sunglasses:
15. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
jdu ležet s malým, papa :wink:
15. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
holky-ja vam taky zavidim ty briska a starosti se zehlenim a pripravovanim pro miminka....maminkam zavidim i jejich mrnousky.....tak si to materstvi poradne uzivejte :wink:
15. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
čajori taky se už brzo dočkáš, clostíky pomúžou :wink:
Wladi Šimonek vypada spokojeně u maminky, no bodeď by ne, že :slight_smile:
Já skoušela žehlit jednou v sedě ale moc mne to nebavilo, jo pohodlnější to bylo, jen bych si musela asi zviknout, to raděj trpím na nohách :unamused:
15. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak jsem zpět. Šimonka jsem pozdravovala od všech tetek koníkovek :wink: krásně spinká, s ručičkou za hlavičkou. Je sladký :dizzy_face:
Já žehlím pořád v sedě :sweat_smile: Pustím si u toho film a koukám a žehlím.
15. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@petroska , na takovém prcíčkovi je vidět každé deko. Dnes má 1070 gramů. Od 940g je to fakt vidět. :wink: navíc dělá hodně to, že už z něj netrčí kabely, hadičky a trubičky. Pokroky dělá velké :dizzy_face:

zase musím. jdu odsávat mlíčko. každé 3 hodiny ho dám 220 ml !!! UF
15. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
no dobře ti de mlíčko, aspoň že to, Šimonek bude silnej chlapák z mlíčka od maminky :wink:
15. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
stejně si ženská statečná Wladi, moc na vás myslím a držím palečky ať jste zdraví a už v pohodičke doma, aby sis taky trošku užila a vychutnala malinkého
15. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@mari111 -to jsi napsala krasne :slight_smile:
samozrejme take preji jen to nejlepsi a hlavne at je Šimonek porad takovy bojovnik a jeho maminka take-krasne jste se s tim porali
15. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
*poprali
@mari111 to je myslím nemocenska jak píšeš, já myslím pojistné zdravotní a sociální kdo za mě odvádí :astonished: protože tam se musí platit pořád i první tři dny
@petroska no právě to bych taky nevydržela :grinning: tak jsem jí smontovala na zkoušku jestli je v pořádku a zase je rozložená :slight_smile:
@wlladka ten je sladký :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
skoušela jsem Eli hledat aj na netu ale konkrétně jsem nic nezistila, co zavolat do práce, kde si dělala a zeptat se ty co tady to dělá, nevím jak se menuje tato kancelářka, mi poslednou dobou chybi slovní zásoba :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
právě na netu je ho**o :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím tam brnknout abych to neměla špatně. právě měním pojišťovnu aby mylý pak měl tu lepší zrovna a po porodu jsem se o to nemusela starat
15. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.