• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@sarlotta :jeste pockam,pac si myslim,ze jestli byla ovulka,tak byla tak pred tydnem a to mi prijde brzy
20. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
@lulunka každopádně to stejně chce utz na gyndě :wink:
20. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
caj Ty jsi napínavá :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jo, jestli jsi těhu, tak budeš i za týden, to je fakt :sunglasses:
20. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
@sarlotta -přesně tak......nechám tomu jeste trosku casu..
20. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
holky ,tady nikdo????????
20. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj, já jen na skok.. hodila jsem do albíka fotečky našeho super kočárku!:slight_smile: Jsme nadšení, snad bude Bobista taky a my nadále spokojení!:slight_smile:
Zítra se ukážku z práce!:slight_smile: Teď musím žehlit! hezký večer!!:slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
Sarlota.spletla jsem to pozitivní test jsem měla 9 a 10DPO ..nekojím..a ms už jsem od porodu měla dvakrát..
Test který ukazoval čárky byl 20mlU/ml ten co jí ukazal už jen slabě byl 10mlU/ml ale dnes už neukázal čárku žádný test..
asi to bude opravdu chtít ten utz..jestli dr ovšem něco pozná dnes jsem totiž 32DC a ms nikde:frowning2:ale testy negativní..
20. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@lulunka to je divne :confounded:
20. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
Je to divné já sama to vůbec nechápu..čekám tu ms je mi totiž fakt divně..hrozně se mi motá škeble..
20. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lulunka -no,zitra snad budes moudrejsi...........
20. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@cajori17 já doufám že to dostanu protože jinak už si ty pozitivní těhu testy nedovedu vysvětlit a asi začnu mít i strach:frowning2: nejhorší je že ta čárka opravdu sílila..já nevím mám v tom zatek..
20. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lulunka -snaz se v tom nematlat,uz s tim ted nic nenadelas.........vydrz do zitrka....drzim ti pesti
20. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
víš ač to možná bude nepochopitelné tak já jsem ráda že to miminko nečekám protože já jsem z toho měla strach protože prní těhu jsem byla 2měsíce v nemocnici na udržení-čípek zlobil a teď nejsem ještě zhojená a bylo by to tu zase s tím že doma mám malý dítě a co sním když bych já musela do nemocnice..navíc já fakt druhý chci až třeba za 2-3roky ale né do roka dvě..jako když by to bylo tak bych se těšila ale takle asi je to lepší..takže mě to netěhu ani nemrzí..měla jsem se na ty testy vykašlat ,.takle bych nic nevěděla a byla bych v klidu..
20. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lulunka -----uz se stalo,a testovala jsi......to je jasny ,ze ti to v hlave srotuje........ted je dulezity ,aby jsi byla v poradku .......ale chapu,ze te to rozhodilo,kdyz vidis poz.testy ....clovek uz v hlave premysli co s tim a pak najednou nic...................
20. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@cajori17 přesně už jsme přemýšleli jak to budem dělat,jak to zvládnout,i to těhotenství..já testovala protože jsem to na sobě cítila a je fakt že se nám to vymklo jen jednou a ještě ke konci cyklu tak mi to hlava nebrala ale ta čárka byla jasná a kort jak sílila..teď se spíš bojím jestli je vše ok ..je mi fakt divně..
20. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lulunka -budu ti drzet pesti a hlavne pak dej vedet ...............
20. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
děkuji! Dám :wink:
20. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lulunka -nedekuj,hlavne at je vse o.k. :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
toho se právě bojím:-/vím že těhu to nejni..ale co to je to ve mě hlodá..třeba jsem fakt těhu byla a odešlo to samo..né nadarmo se říká že se mají testy dělat až 14dní po vynechání že prej jsou ženy těhotné v životě mockrát jen to neví..
20. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
20. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
všem moc děkuji za přáníčka k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: jste hodné :sunglasses:

@lulunka četla jsem,že ti vyšel pozitivní těhu test a pak už ti čárka zmizela? :confused: tak tohle se mi stalo dvakrát :zipper_mouth: naposled v lednu a to ti tady holky potvrdí,že jsem měla krásnou čárku cca 4dny a pak zmizela a já za dva tři dny dostala ms a to jsem byla nákých 35dc.Radím netestovat dříve,je to zbytečné!!!!!těhu se nemuselo uchytit a tak pak dorazí ms :unamused: Vím jak ti je,tak jsem to dost ořvala :pensive: :pensive:
20. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
@kopa ahoj Kopiku,ted si vzpominam,ze se ti stalo neco podobnyho.....
jak jsi dnes oslavovala????
20. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
tak uz tu asi nejste ,tak pujdu do hajan........................dobru noc
20. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahojky, konečně se hláásím :grinning: měla jsem doma manžu na docvči tak jsem se mu celé dny věnovala :sunglasses: jdu to zkusit dočíst :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
jejda Luci :astonished: :astonished: :astonished: co to? Ani náznak už //?
20. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
10 stránek :astonished: :grinning:
koukám že cajori ještě namá ms, to vypadá nadějně :dizzy_face:
šimonek taky přibírá :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
@sarlotta snad už jsi OK a vyléčená :slight_smile:
holky ty vaše melounky :grinning: :grinning: :grinning: máte pěkná bříška :slight_smile:
Petros neboj, jestli malý roste tak je vše OK :wink:
20. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
tak do klubu melounků nemůžu, mám 98 cm :frowning2: :grinning:
20. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
koipince, Farmince a Tercince všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
končím samomluvu, rychle jsem to proletěla a jdu do pelíšku :grinning:
20. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.