• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky,tak ja jdu trochu poklidit a poslaouchat u toho depešáky :wink:
22. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@mari111 kdo si to má všechno pamatovat:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Každopádně mě omluv, že trpím těhu-demencí :slight_smile:
@petroska bezva :slight_smile:

Hele, dneska jsem vlítla taky do DM a chtěla koupit lahvičky od Aventu a dudlík atd.. .a oni nic... mě překvápli... samá značka NUK... což se mi moc nešikovalo..
22. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Avent skus na netu, bude asi aj levnější, síce tam máš k tomu poštovné ale když si ještě něco vybereš, tak se to určo vyplati :wink: Jinak těhu demenci omlouvam, taky jí mám :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
22. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
startovní sadu tam maj za 1019,- ja jsem jí vyděla za 1250,- a víc, ještě že jsem ji dostala od kámošky :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
@mari111 díky, prozkoumám to :slight_smile: Já je viděla v Tesco, ale přišly mi ty věcičky drahé tam a nic moc výběr, myslela jsem, že v DM je mají a ono prd :grinning::grinning::grinning:
stejně si říkám, na co hned lahvičku, že snad budem kojit... ale zas je asi lepší být připraven..
a koukala jsem, že máš autosedačku od CAM... to je jak ten náš kočár značka :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
no je to cam, starší autosedačka ale snad poslouži :wink: se mi líbila a byla levná :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
čaj to už jsem vyděla ,někdo mi to poslal na e-mail, je to pěkné, hafík jak papá :grinning:
22. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
@handm normal cena za kus je cca 6 kč, kolem 4,- za kus je to dobrá koupě--- plenky:slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
@sarlotta ahaaa, to se taky dá přepočítávat na kusy?!:slight_smile: boože, to jsou fakt někdy info! šarlotko děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
to sou počty
22. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
tak jsem si při výpadku koníka aspoň vyklidila stůl v kanclu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je divný, mít tři krabice a sbalit do něj celou "kariéru" :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: Navíc kdybych se do firmy vracela, tak ani ne na stejnou židli, podnik se má stěhovat :slight_smile: fakt zvláštní....
22. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
jé on byl náky výpadek?
Já jsem spala,pak jsem mluvila s přítelákem a tak jsme se rafli neuvěřitelně,že ho mám plné zuby :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
ahoj Kopi,co se stalo??????
22. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
Caj zas tak nic hrozného,jen jsme se brutálně zhádali :sweat_smile:
22. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
jeeeee,hadali jste se kvuli svatbe???
22. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
ale tak kvůli všemu :sweat_smile: :sweat_smile: už to ani neřeším :rolling_eyes:
22. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
No jestli se té svatby vůbec nervově dožiji :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
kopisku,nerozciluj se,protoze nosis pod srdickem mimiska :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
@cajori17 Já už se ani nerozčiluji :sweat_smile:
22. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Holt si prostě koupím černý těhu gatě a něco jak mi tu ukazovala Petroska :slight_smile: ještě mě napadlo,že bych si když tak pod prsa dala tu mašli :sweat_smile: ale dá se to někde koupit??V tom se budu cítit příjemně,než v šatech. :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
@kopa tak mašle se prodávají někde ve švadlence, galanterce, bytovém textilu možná... :wink: ale chtělo by ji dát do poutek na to tričko, aby Ti nepadala :wink:
22. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
@sarlotta tak švadlenku tu mám kousíček.No když tak bych si tam tu mašli nak nepatrně nití přišila :sweat_smile:
22. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
jo to bude hezké:slight_smile:) :sunglasses:
22. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
Tak už jsem se uklidnila a vidím vše zas dobře :slight_smile: Jen se prostě nesmím hádat s chlapákem.No zítra snad zařídí to jídlo :rolling_eyes: já si vyberu papů pro sebe a on at si vybere zbytek :grinning: )
autor
@sarlotta Už to nevidím tak černě :grinning: :grinning:
autor
@kopa Až na to,že nesouhlasím s některými pokrmy :sweat_smile: jako je kaviár(příjde mi to takový snobáckýý :sweat_smile: :sweat_smile: )
22. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
Kopinko máš to těžkýýýýýý :astonished: :wink: :wink: :wink: koho si to bereš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kaviár už dneska není tak drahá záležitost:slight_smile: teda pokud nebude přímo z jesetera :grinning: :grinning: , ale myslím, že přítelák si na něco hraje, zbytečně... měl by se jít zase někam vyvětrat :grinning: :grinning: na tůru, aby ho přešli móresy :sunglasses:
22. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@sarlotta vid nemám to jednoduchý :unamused: no právě že dneska se přítel prochází celý den a tak větrá a vymýšlí :grinning: :grinning: Však jsem taky dostala sprdana,že ho furt buzeruji,že nejsem s ničím spokojená...že svatbu dělá pro mě abych měla radost...že bysme se měli mít víc rádi,těšit se na miminko no hotovej pan psycholog :grinning: :grinning: na to já,že žrát kaviár nebudu :grinning: :grinning: no sere mě neuvěřitelně!!
22. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.