• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@sarlotta a ještě když se hádáme,tak mi předhazuje mojí váhu :pensive: :pensive: takže mi to taky moc nepřidá :cry: Já ti nevím,asi si měl zůstat s tou čubkou a byl klid :pensive:
22. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Tak snad zítra bude líp :sweat_smile: ale dneska řvu celý den :sweat_smile: oči mě pálí no děs :zipper_mouth:
22. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
kopi na to už nevzpomínej, to už je za Vámi... ale s tím kaviárem si mu to řekla pěkně, já bych se u toho asi musela smát:slight_smile:))))))) neber to tak vážně .... kecá... svatbu dělá i pro sebe, zvlášt ty výmysly :grinning: :grinning: :grinning: akorát si to potřebuje odůvodnit....
22. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott já si pamatuji když měl jeho bratr tu svatbu,tak z polévky jsem jedla jen nudle a vodu,kaviár fakt ne,pak bylo náky maso to jsem taky nejedla.A ty výmysly má jak svatební manažer :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
to jo, ale tak až budete vymýšlet zábavu pro prcka tak se může plně projevit:slight_smile:))))))))))))))))
22. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
A zapomněla jsem se pochlubit,už asi tři dny cítím mimíka víc :dizzy_face: :dizzy_face: Někdy je to fakt kopanec :grinning: :grinning: tak jsem trošku klidnější.
22. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
tak to je super Kopi:slight_smile:)) vidíš říkala jsem kolem 20tt.. já cítila malého až od 21tt takže jste úplně v pohodě :wink:
22. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
@sarlotta To už ted říká, jak se bude o mimíka zajímat, jak budou tapkat spolu :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott je to víc cítit a hlavně cítím ho/ji v průběhu dne.Předtím to bylo jen za lehu a večer a tedko sedim a cítím pohyby.Tak jsem ráda.
22. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj holkýý :slight_smile: tak dočítám jaké mám kopi trable :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo kopís, hlavně klídek a nenervuj se :wink: když chce velkou svatbu, at si jí chystá a zařizuje :wink: ty hezky klídek, odpočívej, nožky na hoře, jsi těhulka, máš na to nárok :wink: :sunglasses:

jinak všem ještě jednou moooooc děkuju za gratulky k nerozkám :dizzy_face: :dizzy_face: jste prostě moje zlatíčka a já vás mám všechny moooooooooooooc ráááááda!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to že tu ted jsem málo, na tom nic nemění :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zvláštní poděkování patří Natálce :dizzy_face: :dizzy_face: beruško děkuju za popěvek, nááádhera!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem moc ráda, že jste na tom doma ted s manželem zadobře :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál :dizzy_face: takhle to mimi do bříška vklouzne samo :wink: :slight_smile: jo a užij si pěkně tu slávu :slight_smile: a nezapomen se nám v róbě vyfotit :wink: :sunglasses:
Wladěnko tobě musím ještě napsat, že malej je kouzelnej :dizzy_face: je neskutečný, jak vyrostl :fearful: :fearful: je to už krásný véééliký mimineško :dizzy_face: mám velkou radost za vás oba :dizzy_face:
čajdo a tobě teda přeju brzkou mrchu, když není na testíku čarka :cry: vím jaký je to čekání na ní zdlouhavý nepřijemný, když člověk ví, že stejně není těhu a ona přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
užívej si to:slight_smile:)) maminko... musím jít ležet s malým , jdem kukat na přátele :wink: dobrou :sunglasses:
22. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
jo šarlotko prosím, až budeš dělat tabulišku zítra napiš mi tam o jeden den víc, já jsem ted -dnes 24DC . Chtěla jsem ti to napsat už dlouho, ale vždycky jsem na to zapoměla :grinning: asi nějaká předmenstrodebilita :grinning:
22. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
jinak vám povím, že mi není moc dobře, už pár dní mám rýmu, dnes mne začlo bolet zase v krku, zatím to teda jde a doufám, že se to nerozjede :stuck_out_tongue_closed_eyes: na bolest hlavy jsem si dens vzala paralen a jinak cucám tamtumverde a polykám vitamíny, piju čajíky s medem, tak snad budu brzy fit.. už kuli práci, páč v sobotu mám celodenní a když člověku není dobře, tak je to utrpení to tam vydržet, ...když si člověk nemůže lehnout a musí makat :confounded:
22. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
jinak nevím co to se mnou je, asi za to může ta nemoc a ta vyčerpávající práce, ale já jsem totálně ko. Jsem uplně bez enregie, k těm nejnutnějším věcem se musím dokopávat a nejsem schopná udělat nic nevíc.. :unamused: nevíte nějakej životabudič? nějakej eliksírek, že bych vypila, ona mi narostla vrtulka u zadku a já konečně něco udělala :grinning:
22. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
@sarlotta tak papa :slight_smile:
@farmarska tak životabudič :grinning: :grinning: co takhle red bull s vodkou :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Screening je nagativní. Mimi řádilo jako blázen a pořád do mě boxovalo. Prostě super podívaná. Jen se mi podařilo ztratit neschopenku. Měla jsem ve folii i tu žádanku a nechopenka i s folií se vypařila. Snad mi doktor vystaví kopii.
Jsem moc šťastná. Prostě nej dárek k svátku.
22. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
kopi gratuluju k větším pohybůům!!!! :dizzy_face: hele a příteláka s nějakejma výčitkama na tvojí váhu pošli kamsi. Hulvát jeden! takhle se chovat před svatbou a ještě k ženě co nosí jeho dítě! :angry: :angry:
22. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
kopi no že bych se ožrala? ? :confused: :grinning: :grinning: a třeba by to pomohlo vid :grinning: :grinning: :grinning: bych byla nabuzená :grinning: :grinning: jen se bojím, že bych toho pak v tomto stavu stejně moc neudělala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
@paajaa tak moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to úlevička vid :grinning: :grinning: a fotečka bude? :confused: :slight_smile: a všechno nejlepší k svátku přeji :dizzy_face:
@farmarska je to hulvát :zipper_mouth:
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
pájuš supr zprávy!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a o neschopenku se neboj, se to stalo aj mě a vystavil mi kopii v pohodě :wink: a já jí asi po týdnu našla, tu orginál :grinning:
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
@farmarska Farmi redbull ti dá křídla a ty všechno stihneš :slight_smile: :slight_smile: a ještě se vrhnete doma na sexík :grinning:
22. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
S tou neschopenkou,já minule dostala na gyndě sprdana,že jí nenosím v průkajdě :sweat_smile: no já jí měla doma v kalendáři,taky jsem se bála,že jí ztratím,ale když jde vystavit kopie :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
kopi každá jsme ňáka a žádná není dokonalá..ani on není.., tak nechápu kde bere tu drzost! :angry: kor v tvém stavu :angry: :angry: pust to za hlavu a netrap se tím :wink: jsou ted přednější věci :wink:
jo oo pájuš vše nejlepšííí hodně štěstíčka a zdravíčka, tobě i tomu malému, nebo malé :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
kopi na sexík je ted už pozdě, ale nevadí, nakoupím zasobu redbulků pro sebe i mého milého a příští měsíc jdeme na věc :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
@farmarska já vím...ale když si připadám tlustá jako prase :sweat_smile: ted už je pozdě váhu řešit,tak po porodu se snad do toho vrhnu :wink:
ale ten redbull s vodku je mnamka,stačí ti tři skleničky a lítáš v oblacích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
cau Farmiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo,kdyz tu jsi,tak je hned veseleji :wink:
22. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kopi,ser na to,ja uz vazim rovnou stovku a to nejsem tehotna-taky se za to stydim......ale jsem jaka jsem :fearful:
22. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: jak se všechny máte?? jdu dočíst co je zase nového
22. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
No holky tak šupky dupky otěhotnět at mám s kým hubnout po porodu :grinning: :grinning:
@cajori17 já se za svojí váhu taky stydím,ted to aspon zakryje to bříško :grinning:
22. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@cajori17 to je mi líto s testíkem :frowning2:
@wlladka čím dál krásnější máte princátko :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.