Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m_artasek
23. čer 2010

@sarlotta Ahojky sarlotto no nevím, kde se mrška toulá a dnes jsem jak zpráskaný pes, tak půjdu za chvíli do hajan

cajori17
23. čer 2010

@sarlotta -ahoj,kez by jsi mela pravdu 😉
@m_artasek -mozna z toho neco bude,neves hlavu,a i kdyby ne,tak leto je uplne idealni na otehotneni,no ne?

sarlotta
23. čer 2010

martasek je spousta těhulí kterým čárečka vykoukla i 10dní po očekávané MS... tak uvidíš noooo 😉

cajori17
23. čer 2010

@sarlotta -presne tak,rikam si ze ta moznost tam jeste je,ale moc se na to radeji neupinam

mari111
23. čer 2010

holky mne tak paliáli bradavky, včera asi 15 minut v kuse a dneska asi 10 minut, ale au au jako fakt dost to bolelo, tak pálilo nebo co 😕 😕 😕

mari111
23. čer 2010

že tady vidím doktorku Šarlotku, nevíš co to je? ☹

m_artasek
23. čer 2010

@cajori17 to já se taky na to neupínám a po tom uklízecím maratonu včera u našich, dnes mě vše bolí, no pěkně jsem si mákla. Zkusím ještě koupit citlivější test, už žádnej doma nemám a o víkendu ještě testnu a když by nic, tak příští týden zajdu k doktorovi
@sarlotta no to mi taky kamarádka říká, že ještě není všem dnům konec, manžel ale říká, že těhu nejsem, že při minulém těhu, které nedopadlo jsem byla pěkně protivná, cokoliv řekl, tak hned mi bylo na bulení

cajori17
23. čer 2010

@m_artasek -tak si pekne odpocin a auvidis co z toho bude 🙂 kazdopadne drzim palecky 🙂

@mari111 -jaktoze te tak pali bradavky?tak to jsme na tom stejne,ja si nemuzu ani lehnou na bricho 😠

sarlotta
23. čer 2010

hehe mari🙂))) to fakt nevím, ale zkusila bych to natřít bepanthenem - tím nic nezkazíš 😉

mari111
23. čer 2010

taky sem si říkala že to skusím tím bepanthenem, ale je to divné ž jen tak jako jednou za den a tolik minut v kuse ☹

cajori17
23. čer 2010

holky preji vam pekny vecer,ja jdu cekat do pelisku na pritelaka,tak pa

mari111
23. čer 2010

ja se du taky válet na gauč, tak paa

nicollka
24. čer 2010

ahoj holky moje tělíčko si ze mě dělá srandu ještě ho to po půl roce nepřešlo :(

Caj a co ty? Jak si dopadla?

Sarlott zatim jsem asi 8DPO nebo 30dc pfff tyto konce fakt nesnáším

sarlotta
24. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... .................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO 24.6 .........................................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO 25.6..........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
M_artasek 39DC
Cajori 34DC
Nicollka 32DC
M.aa.b 32DC
Nicollka 30DC
Farmarska 26DC
Katyna 22DC
Natalie 18DC
Aja 17DC
Madormi 11DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
24. čer 2010

Dobré ránečko holky🙂

nici tak jsem Ti to teda opravila, a co mrška hoooolky kde se toulá, že by tam co léto letos 😠 😠 😠 😠 😉

sarlotta
24. čer 2010

Tak jsem si všimla, že mi docela často tvrdne bříško 😅 , jako nebolí to, jen je to nepříjemné.. ani nevím jestli mi to dělalo u malého...sem byla bez netu a bez info 😀 ... ale se mě na to doc ptal minule, tak envím jestli mu to říct v úterý na kontrolce . no asi jo... jsem vyčetla, že od 34tt je to normální 😒 hořčík piju 1x denně, tak nevím jeslti pít 2x denně... někde zas čtu, že se má od toho tt už spíš vysadit, aby se děloha trénovala... noooo nevím teda 😅

farmarska
24. čer 2010

ahoj holky, tak co nového? 😉 jdu vás dočíst, doufám, že jste moc neštěbetaly 😉

kopa
autor
24. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak dneska mě čeká kontrolka 😅 bojim,bojim 😅 Jedeme až v 14,30h.Tedko jdeme koupit dárek synovci a ještě mrknem na kočárky 😀

farmarska
24. čer 2010

tak koukám kopi už je celkem v klídku 😉 čajda a marťásek to pořád nedostaly a na testu bílo 😢 😖 mari má odkaz na žirafku 🙂 u nikolky vše při starém 😝 a šarlotčino tělíčko pracuje 😉 děloha trénuje 😉 🙂
no a u mne nic nového, včera nám nevycházely cigára, tak jsme byly v práci asi do jedenácté večera 😝 dnes mám zase odpolední a jelikož je čtvrtek, tak tam budeme zase pěkně dlouho, protože bude přeceňovačka na páteční akce 😝 ale jedna pozitivní zpráva je mi líp! jako zdravá nejsem, ale s krkem i rýmou a hlavou je to lepčííí! 🙂 🙂

farmarska
24. čer 2010

kopisku neboooj!!!! vše bude ok. 😉 Já budu sice tou dobou už v práci, ale zítra ráno, si od tebe přečtu jen samé dobré zprávy 😵 už se těším 😵 😵

farmarska
24. čer 2010

tak holky a já musím jít naházet prádlo do pračky, už nemám v čem chodit 😅 a pak pokrmit a uvařit nějakej rychložvanec a pošupajdím pacovat 😝 páč bez práce nejsou koláče 😀 😝 😀

zlababa07
24. čer 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? Moc vás zdravím a hlásím, že jsme včera absolvovali velký utz ve 20 tt a všechno je v pořádku, jupíííí 😵 Kubík se panu doktorovi mooc líbil a zase na nás vystčil pytlíka, takže už není pochyb. Další KO máme 2.7. A jupíííí jde se nakupovat 😀

sarlotta
24. čer 2010

kuk holky tak jsem zpět ze školky, obchodu a kafíčka u mamči🙂))
no abych toho neměla málo, tak mi ještě teče krev z nosu.. dneska už podruhé 😠 😠 😠 a to ani nijak nesmrkám.... tak jsem na tu gyndu šupla- mám to vedle baráku 😉 no a doc říkal, že s těhu to souvislost nemá a napsal mi žádanku na ORL... tak počkám do příštího týdne ... a ptala jsem se na to tvrdnutí, tak říkal popíjet hořčík tak průběžně celý den abych si dělala 1 den 1 sáček a 2. den 2sáčky a střídat a nepít to najednou- se to rychle vylučuje... a že to vůbec ničemu nevadí, ba naopak ve 34tt je to v pořádku, že se děloha i mimi pěkně prokrví při tvrdnutí a sval se připravuje na porod... a pít že to mám tak do 2tt před termínem... ale že i klidně do TP, že hořčík porod nezastaví 😉
tak mě uklidnil 😎

petroska
24. čer 2010

ahoj holky.šarlot hořčík je ten magnosolv nebo jeste něco jinýho?já sem taky nevěděla co to je tvrdnutí břicha až mě na to upozornili v té nemocnici a od té doby vím že je to tvrdnutí a už ho vnímám než když sem nevěděla co to je a netušila že tvrdne

sarlotta
24. čer 2010

magnosolv jo.

sarlotta
24. čer 2010

ale mě se nezkracuje ani hrdlo ani čípek, takže to prý nevadí 😉

petroska
24. čer 2010

takže když ho piju jeden sáček ráno,mužu ho tedy cucat od rána až do poledne jak si psala že se nemusí naráz vypít?

sarlotta
24. čer 2010

no, že je to lepší 😉 on se rychle vylučuje z těla... ale nedávej si kafe na to...

petroska
24. čer 2010

zkusím ho tedy pít celé ráno.taky sem zjistila že mi zase začíná občas tvrdnutí tak zase depkuju.zítra sem měla jít na ko ale pujdu až v pondělí.nemám se jak dostat do zlína tak mě to serká že až v pondělí 😠 .od včera mám nějaký klid od malého.párkrát se zavrtěl a furt chrapká a dneska zatím taky 😒 .snad to bude tím že uterý se provrtěl a prořádil celý den

sarlotta
24. čer 2010

petři jestli čípek drží tak to nevadí... za chvilku už bude 30tt... to dokulíš nebooooj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru