• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@ee.liska Eeli j si taky myslím,že to stačí.A když něco zbyde,tak já to pak spapkám doma :grinning:
23. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky! Já vůbec dneska nestíhám. Mám dnes "home office", ráno jsem byla na stavbě, začali nám montovat kuchyni, super! a teď doma začínám balit na stěhování.. já se sem do bytu přestěhovala s krosnou a kufrem, a teď ?! mám dvě krabice plné a nic neubylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude masakr....:slight_smile:
mějte se krásně, já se ozvu!
páááá

všem gratuluju ke KO, paaje k negativnímu screeningu!!!!! těším se na fotečku
Aronkovo honzíkovi ke kyčličkám...
Farmi uzdrav se!!!
23. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Kopi mne síce bude z ní blbě, to už vím dopředu ale já mám na ní takovu chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Petroš kde si koupila ty žirafky hrací? :confused:
23. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
ahojky sem vám dočítala.mari v hračkářství POMPO.měli na ně akci :slight_smile:
23. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
paaje gratuluju k NT :wink: a aronkovi ke kyčličkám.
23. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
Petroš dík, tak jsem ji na netu nenašla a pompo je až v ústí, tam se mi teda nechce, toje daleko, skusím ještě hledat na netu :frowning2:
23. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
@mari111 NICOTOY hledej to pod tímto.muj to hledal na netu a našel to tam.akorád je to tam drašší jak přímo v obchodě
23. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
tak jsem našla všelijaké žirafky jen tu co máš ty ne. Ale chceme ještě do chika do Liberce, tak tam kouknu :unamused:
23. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
holky,tak jsem tu :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
uz mi bylo smutno po vas
23. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
@kopa koukám že jdeme zítra spolu na KO, budu držet palečky :slight_smile:
@petroska ta žirafka je fakt úžasná :dizzy_face:
@cajori17 ahoj caj :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
ahoj Eli,jak se mas?
23. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
Ahojky všechny zdravím a gratuluji k úspěšným kontrolám :wink:

@mari111 http://www.mojehracky.cz/cz/e-shop/162600/c12393-nicotoy/nicotoy-jungle-plysove-zviratko-s-miminkem.html

@farmarska hodně vitamínku a bacilum dej pěkně na pr..l :grinning:

@kopi řešit tloušťku v těhotenství - vysněném těhu a po tom co nás tu všechny potkalo je nesmysl!!!! Mysli jen na mimíska ať je mu u Tebe dobře a víc teď neřeš. Co se týče svatby i kdyby jsi si vzala na sebe pytel tak každému to může být šumák - je to Tvá svatba. Navíc si myslím, že nejen přítel si může vymýšlet jak chce svatbu i Ty máš právo na to mít ji tak jak chceš. Mě osobně se nejvíce líbí řešení mari111 tak si to také představuji, a jestli Ti někdo chce dát svatební dar, tak Ti ho dá ať už ho pozveš na svatbu nebo ne. Si tedy myslím :sweat_smile:. Tak Ti přeji hlavně pevné nervi a už se nehádejte ať je mimís v klídečku :wink:

tak a víc si nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
holky uz toho mam akorat tak dost- prsa me boli,bricho mam nafoukle bradavky jak štuple......no a test vcera bilej-muze mi to nekdo vysvetlit?????uz jsem v koncich -jeste ze jdu v patek k mudrovi..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
m.aa.b si fakt !!! DOBRÁ !!! tleskám a děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
čaj uvidíš co dr, třeba fakt si těhu, jen ještě málo aby to test ukázal
23. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
mari,me uz to takhle nebavi...proste se citim silene.............neda se to posat,bud jsem tehu a nebo nejakou hroznou hormonalni poruchu,protoze toto fakt neni mozne............... :pensive:
23. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
@mari111 nn :sweat_smile: a není zač :wink:
23. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
@cajori17 ahoj, no u mě mrcha zatím taky nic a dnes jsem jak zpráskanej pes. Byla jsem včera u rodičů pomoct jim s úklidem po malířovi a dnes půjdu asi spát se slepicema, protože jsem úplně K.O.
23. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
@m.aa.b Maab díky za psaníčko :slight_smile: a takovej pytel by nebyl špatný vid :grinning: :grinning: No jsem ráda,že jsem to tady včera s holkami probrala :dizzy_face: :dizzy_face: dnes už mám víc jasno i kolem toho oblečení :slight_smile: Ještě že vám všechny mám :astonished: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
@kopa už teda víš v čem půjdeš v den D?
23. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
@m_artasek Martasku no mám zatím jen představu :sweat_smile: :grinning: jsem si v Ca zkoušela takovou těhu halenku,nebo jak to nazvat :sweat_smile: má černé triko a přes to jsou jakoby ramínka(a je to udělaný jako silnější tílko)a je tam dost prostoru na vyniknutí bříška a to má barvu s proužky šedo černé a k tomu bych si koupila bílé kalhoty.
A nebo holt ty černé gatě a něco podobného jak tu dávala Petroska. :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
@kopa to oblečení co sem dávala petroska je moc pěkný, však určitě něco do té doby seženeš a důležitý je, že mimčo je u Tebe v pořádku
23. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@m_artasek Martasku půjdu se na to oblečení mrknout příští týden vyhradím si na to dva dny či tři dny :grinning: Zítra si jdu koupit nové botky na procházky,mám ted Geoxy a docela mě v nich bolí nožky :unamused:
23. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
@kopa no dobrý botičky je potřeba mít. Docela se děsím toho, až budu těho. V dětství jsem měla 2x operaci kyčle a mám s ní neustále problémy, tak asi pak těhotenství proležím :frowning2:
23. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

@m_artasek -tak u tebe si taky dava mrcha na cas,co?to je hruza...a kdy jdes k dr?
23. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
kuk holčinky:slight_smile:))

kde se Vám ty mršky toulají ? :unamused: :unamused: :wink: já mám takové tušení, že to nebude jen tak :sunglasses:
23. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@cajori17 jo jo mrcha si dává na čas, jestli to do konce týdne nedostanu a na testu bude pořád sněhobílo, tak příští týden zajdu k doktorovi, ať na mě mrkne, případně dá injekci, aby mrcha přišla
23. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
kopi mě už nebolí nožky akorát v sandálech nebo nazouvákoch :sweat_smile: :sweat_smile: ani nike mi nejsou pohodlné... se mi nožka rozplácla jaksi :sweat_smile:
23. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.