Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
24. čer 2010

sem se domlouvala s elis, že bysme dali kafíčko tak ve středu 7.7. cooo, no uvidíš jak bude 😉

petroska
24. čer 2010

no snad dokoulím ale čím su dál tím mám větší obavy ze všeho.už si plánuju i že bych chtěla císaře.v poslední dobou to nějak nezvládám.sice je vše v pořádku podle doktorky ale jak mě furt někde píchá nebo cítím bříško za chuzi tak mám nervíky.zase si říkám že už nosím kilové miminko že to tak má byt ale nějak se necítím fit.navíc mě furt trápí ten výtok ale zas mi bylo řečeno že antibitika určitě vše vyléčili a jaksi furt nadávám že mi ani testy po dobrání antib nedělali ☹ .achjo už aspon ten 34 týden at je tu a bylo by mi jedno kdyby mimi už přišlo.ták sem se na těhu těšila ale jaksi si to neužívám 😒 .pokud bude v pondělí vše ok tak bych i kafí dala,pokud mi to doktr dovolí ju

sarlotta
24. čer 2010

jasné.. to je až ten další týden ju🙂
císaře neplánuj, to píchání v čípku a boelní v zádech a kyčlích a tříslech je normální, taky chodím jak kačena🙂)) a nemožu se převrátit na bok... mimino se pronese 😀

petroska
24. čer 2010

taky tě píchá dole občas?sem nevěděla že je to normal.a jak se kulím v noci na pravy bok z levého tak cítím takové tlaky na pravé straně.jako když se mi prcek přesouva ....už ani nevím jak mám ležet.je to děs.zase spím do 3 do rána a vstávačka.uff kdy příde klidek konečně ☹ .já už se ták těším na září že už to chci mít fakt vše za sebou.

petroska
24. čer 2010

šarlot budu potrebovat takové ty látkové pleny-nevím jak to napsat takové ty plenkové kalhotky pro mimi?když treba bude problém s nožičkama že se budou muset dávat látkové plínky ?kdesi sem to dočetla že musejí dávat 2 plínky mezi nožky aby je mimčo mělo asi vic od sebe nebo co.snad mě chápeš co myslím

sarlotta
24. čer 2010

petři to koupíš v lékárně kdykoliv... to neřeš, to Ti řeknou v porodce a nebo pak na kontrole kyčlí myslím v 6tt 😉

já se převracím tak že jdu přes klek.. bříškem dolů🙂 to mě tak nebolí... jak se mám kulit přes záda, tak úpím 😅 taky sem včera ve 3 ráno seděla v kuchyni , jedla jabko a četla časák.. 😎

sarlotta
24. čer 2010

to jsou kalhotky které ty plenky drží a plenky pak dáváš normal papírovku a přes to ještě látkovku a kalhotky nebo nějaké zapínaní na plenku se dá i koupit.. neboj spínací špendlík to už není🙂)))) ale kyčle budete mít určo v pořádku.. to nemusí mí každé mimi.

petroska
24. čer 2010

@sarlotta aha takže to taky kdyžtak pak dokoupím.sem nevěděla jestli se to musí dělat už od narození 🙂 .díky.

sarlotta
24. čer 2010

dneska byla u gyndařa sestra z nemocky z Uh a hledí na mě a říká neležela ste v Uh ? já Vás znám... říkám noo loni 😔 no já si Vás pamatuju... říkám no, sem 2x potratila.. a ona, tak teď už to vypadá nadějně 😀

petroska
24. čer 2010

@sarlotta 🙂 no vidíš a za chvíli bude mimiško doma.ty jo to je předtsva u tebe.muže to být nejdřív za 2 týdny ve 36 týdnu-to by už mimišku tak brzo na svět nevadilo nebo si počkáš do termínu měsíc.ted už ti to uletí 🙂

petroska
24. čer 2010

@petroska a já ještě aspon 2 měsíce 😝 tfuj tfuj snad to uletí když se bude přes léto hovět furt na zahrádce u bazénu

mari111
24. čer 2010

ahojík holky ,co ta sirel ??? Se neozvala 😠 Kopísku držím palečky na kontrolu, vše bude v pořádku,neboj 🙂
Zlababo gratulka ke kontrole a utz ( a k pytlíku ) 😀 tak to už múžeš nakupovat modré o 106 🙂

mari111
24. čer 2010

jo utíka to holky, ja si taky říkam že za chvíli pudu, no ale nejdřív Šarlotka a Hanana 😅 Petroš taky chodím jak kačena a funím, všechno mne bolí a tlačí, žebra mi de někdy zozdrapit pak zas kyčle a záda to ani nemluvím to je trest ty oje záda, tlak jednou tak a pak zas tak, čúram sto krát za den, jednou mám srajdu jednou zas ne a ne na velkou ale to je osud těhuliek, ale pro mimi to vydržíme, ne 😉

petroska
24. čer 2010

@mari111 🙂 tak to máme asi všechny stejně ty kačeny a srajdy 😀 a to čurání 4x za noc 😠 .na vás de vidět že si to užíváte krásně

mari111
24. čer 2010

si to taky petroš užívej, šak se určitě těšíš na mímo 🙂 a to vše kolem toho k tomu patří 😉

handm
24. čer 2010

Ahoj holky!!!
žlababce moc gratuluju k pindíkovi a velkému UTZ, ty jo to to letí!!
Kopíkovi držím palce!!!
a všem ostatním taky... 🙂
Jinak trampoty zatím naštěstí nemám.. jsem furt v pohybu, přistihla jsem se jen, že malo asi piju, tak se musím víc nutit.. jinak ani srajdu ani tak nemam.. 😝
Musim vam sem hodit jeden odkaz, jsem se uplně orosila, když jsem to četla.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ proč se tohle děje?? ☹((
http://ona.idnes.cz/herecka-elsnerova-byla-jsem...

petroska
24. čer 2010

@handm brrr 😒 život si hraje s každým jinak

handm
24. čer 2010

@petroska vid peklo ☹ wladenka to jeste zvládla dobře, hlavně že ji pohlídali a šimonka taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mari111
24. čer 2010

fuj, no to je hrozné .... 😔 😔 😔

zuzka1357
24. čer 2010

ahojte, som tu dnes prvý krát V apríli som mala MA 16tt Veľmi ma to zobralo a neviem sa akosi z toho spamätať Plod bol odoslaný na patologiu teraz čakám na výsledky Má niekto podobnú skúsenosť?

mari111
24. čer 2010

Ahoj Zuzka, bohužial každá čo tu sme, máme skušenosť s zamlklím tehu, Na patologii večšinou nič nezistia, proste sa to stáva.Je mi lúto, že si to musela zažiť tiež a viem že sa s tým zle človek vyrovnáva, no chce to čas a oporu partnera a veriť, že sa to čoskoro v dobré obráti. Hlavne sa šetriť aby si bola zdravá

cajori17
24. čer 2010

ahoj holky,preju vam krasny ctvrtecni odpoledne.....
@zuzka1357 -je mi lito co se ti stalo...bohuzel ,jak rika mari-tak si to tu prozila kazda z nas......preju ,aby se rana na dusicce co nejrychleji zahojila.................. 😔

mari111
24. čer 2010

ahoj čaj, tak co, už jsi zdravá?

sirella
24. čer 2010

Ahojky holky 🙂
Moc vás všechny zdravím.Snažím se vše dočíst,ale fakt si všechno nepamatuju a tak všem,co měly kontrolu gratuluju,oslavenkyním k narozkám taky 🙂 Kopince dneska držím palůšky.

Přišla jsem se nahlásit,že těhucukrovku nemáme 🙂 Jsem moc ráda,včera to byl děs.Obdivuju všechny,co jste říkaly,že jste to zvládaly v poho.Mě ten test museli přeložit,protože jsem byla zas nemocná,tak jsem byla včera.Teda takový humáč na prázdný žaludek..blééé 😝 Naštěstí jsem to mohla zapít.A to jsem si říkala jak jsem v těhu na sladké...jenže spíš na zmrzlinky a sušenky 😀 A taky ta doba.Byla jsem tam od 6.45 do čtvrt na 12.Neutíkalo to ani při časákách.Prostě jsem ráda,že už to mám z krku a znovu tam nemusím 🙂 Ze včerejšku jsem byla tak vyfluslá,že dneska zatím jen spím...naštěstí můžu 🙂

K těm vašim nářkům ohledně bolestí kyčlí a pod se přidávám.Když chodím pro mladého do školy,tak se musím aj 3x zastavit,protože si myslím,že další krok už neudělám.Ale naštěstí to vždycky po chvilce povolí a můžu dál.Ale fakt je to někdy děs.Na spaní mám kojící polštář a s ním se mi teda spí OK...to mi kyčle nedělají naštěstí nic.

Jo a hlásím se do klubu melounků 😀 Měřila jsem a mám už 111 cm přes pupek.V 28 tt je to hodně...ale já měla dost velký základ už před těhu.

Jinak tady vítám Zuzku...Zuzi,neboj ono to přebolí a brzo bude další snaženíčko 😉 Ono se ti to třeba teď nezdá,ale fakt to uteče.Já ze začátku myslela,že se z toho nikdy nedostanu,ale holky tady mě z toho dostaly.Když se ti bude chtít,tak se tady stav a uvidíš.A nebo když budeš mít otázky ohledně čehokoliv(já jich měla hafo) tak taky...tady ti každá poradí a nebo se o to aspoň pokusí.Držím moc palůšky ať je brzo líp 😉

mari111
24. čer 2010

tak tě Sirel vítam v klubu 😀 a taky by ses mohla častěj ukázat ty zlobivko, takle nás zanedbávat 😠

sirella
24. čer 2010

Ahojky Mari
Omlouvám se,ale zatím jsem byla schopná občas dočíst,ale na reagování jsem neměla.Zas jsem byla nemocná a spala a spala a spala.No dneska jsem vstávala před chvilkou a byla jsem jakási odpočinutá,tak jsem zas po delší době došla nakouknout.
A co u tebe nového???Co Laurinka???Kope hodně a nebo je spíš klidnější??Já to mám každý den jinačí ale za každý kopanec jsem šťastná jak blecha 🙂
A co manželský život???Všehno zalité sluncem??? 🙂 Ten začátek ti závidím...my měli letos 10 let od svatby 🙂

mari111
24. čer 2010

jo a gratuluju k necukrovce, ja jsem taky ráda že ji nemám, když ji mel máma aj ségra, a ten fujtajbl mi taky nechutnal 😒

mari111
24. čer 2010

u nás vše v pohodě, Laurinka kope jak blázen, bude to asi pěkné šidlo. Manželství v pohodě, zatím nemám žádnej pocit změny, jedeme dál jak doteď, jen občas takové to rejpnutí, jako že ať mne nesere bo se rozvedu a tak ale v rámci srandy, no u vás 10 let, téééda, to je doba, co 🙂 a co že si furt choroučka ? furt ty alergie?

mari111
24. čer 2010

a víte teda co to bude? nevzpomínam si, jestli si to už psala

sirella
24. čer 2010

díky mari...no já když si představila,že mezi ty důchodce budu muset znovu, tak teda nic moc...Oni si tam v klídku posedí,pokecají,ale ty zavřené okna a vydýchný vzduch na mě není...Ale zas pro mimi bych to vydržela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru