• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@sarlotta Sarlott já zase měla depku z tý svatby :sweat_smile: tak jsem byla zalezlá v posteli.
@m_artasek Držím palečky aby byli // :dizzy_face:
25. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
@kopa díky, no uvidíme zítra, dnes už testovat nebudu, nedepkuj, těš se na svatbu, budeš krásná nevěsta těhulka
25. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
@murynka Markétko plazící se Sofinka fakt nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: A to máš videokameru a nebo kameru na fotáku? :confused:
25. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
@m_artasek Depkuju :grinning: a upřímně svatbu již ani nechci :pensive: musím se hodně držet se svými názory,ale brzo vybuchnu a je možné,že ani svatba nebude :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
@kopa děkuju to je na fotáku proto blbá kvalita :wink: jak se máš těhulko?

já něstíhám :grinning: tak se na mě nezlobte :pensive:
25. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
@murynka Markét já bych si právě pak na mimčo chtěla koupit fakt náky dobrý foták :slight_smile: a přítel by zas chtěl kameru.Tak proto jsem se ptala,zda ty lepší fotáky(zrcadlovky dělají s kamerou)My tomu nerozumíme :sweat_smile:
Mám se celkem dobře,včera jsem byla na ko a vše v pořádku :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@kopa leni aha :grinning: :grinning: tak já mám zrcadlovku i kompakt zrcadlovkou fotím viz album :wink: a komapktem točím :sweat_smile: zrcadlovky neumí natáčet videa :unamused: možná ty mega drahé joooo
25. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
@kopa jinak máme i kameru :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: takže vše.. :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
@murynka aha :sweat_smile: takže já si koupím zrcadlovku a přítel si koupí kameru :wink:
25. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@kopa a proč něco nemůže být na té svatbě podle Tvého a jen podle přítele? No my máme foťák, takovej obyč digitální, ale jestli jednou bude mímo, tak pak si pořídíme kameru.

Jo holky a asi si na domeček pořídíme pejska, já se tak těším, příští týden se chceme jet na štěňátka podívat a jednoho pejska si případně zamluvit
25. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
@m_artasek Martasku páč jakmile řeknu svůj názor,tak je vždy špatný :frowning2: Prostě mu nikdo nic nerozmluví :sweat_smile: I o tom jak dlouho bude trvat ta hostina si rozhoduje sám,na mě nebere ohled :sweat_smile: Prostě od 13 hod.je svatba a bude se končit ve 22hod. :rolling_eyes:
25. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
@m_artasek a jaké plemeno? :confused:
25. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
@kopa dlouhosrstýho jezevčíka, měli jsme ho u našich, když jsme byli malí a tak bych ho chtěla i teď a manžel souhlasí, že koupíme jezevčíka :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
@m_artasek ti jsou nejlepší :wink:
25. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
@kopa dnes jsem na inzerát volala a mají 5 pejsků a 2 fenky, tak jednoho pejska by jsme chtěli, tak se na ně pojedeme příští týden podívat a rozhodneme se
25. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
@m_artasek No to bude těžké rozhodování :grinning: :grinning: Já si takhle kdysi vybírala z tolika štěňat Vlčáka :grinning: všichni byli moc krásný :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
@kopa no to asi jo, snad se nám budou líbit, říkala paní, že jsou takoví tmaví a trošku flekatí, tak jsem na ně zvědavá, ale určitě budou nádherní všecky a nejradši bych si určitě koupila všechny, ale vybrat si můžeme jen jednoho
25. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
@m_artasek Tak at dobře vyberete :wink: já si tenkrát vybrala fenku a jmenovala se Rita :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@kopa my chceme pejska a bude se jmenovat Bobek
25. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
@m_artasek tak to už máte promyšlené :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kopa jo jo, vše je promyšlené, asi někdy v průběhu července se budeme stěhovat na domeček a asi v půlce srpna bysme koupili pejska
25. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
jé Martasku vy budete mít bobka :sweat_smile: no to bude radosti z štěnátka :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@mari111 jo jo, už se na něj těším, jak bude štěkat, běhat po dvorku
25. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@flair ahoj flair, gratuluju k Melisce, obyvlast k tomuto jmenu,protoze u nas to byl jeden z favoritu pro holcicku :sweat_smile:
jinak,ctu,porod nic moc..docela dlouhy,ale zvladlas ho skvele
nejvic z celeho clanku me pobavilo tohle:..dobaluju,chystam nejnutnejsi veci do porodky,,,dolakovavam nehty,.. :grinning:
25. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
tehule,co jste tady, kde mate foceny briska? :confused: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@ee.liska gratuluju ke zjistenemu chlapeckovi :dizzy_face:
kolibka vypada suprove, z vlastni zkusenosti muzu rict,ze u nas temer nepostradatelna zalezitost :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
jinak tu vsechny moc zdravim..procitam zbezne vse, reaguju jen na neco :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Dobré ránečko, tak mě ranní sluníčko přeci jen vytáhlo z postele:slight_smile:))
26. čer 2010 v 06:07  • Odpověz
@m_artasek jééé nový domeček a pejsek :dizzy_face: :dizzy_face: to je fajn, to budou pěkné starosti:slight_smile: koupili jste starší nebo novostavbu ? Já bych chtěla tak 4+1 s velkou zahradou :wink:
26. čer 2010 v 06:11  • Odpověz
@kvetinka7 no já v albíčku :sweat_smile: :wink: Adámek je kus chlapa čovečeee :grinning: :grinning: a jaké má super vlásky... ta spinkací fotka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: a do kočárku se ještě vlezeeee... akorát vám to vyjde do půl ročku :sunglasses:
26. čer 2010 v 06:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.