Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. čer 2010

@sarlotta Sarlott já zase měla depku z tý svatby 😅 tak jsem byla zalezlá v posteli.
@m_artasek Držím palečky aby byli // 😵

m_artasek
25. čer 2010

@kopa díky, no uvidíme zítra, dnes už testovat nebudu, nedepkuj, těš se na svatbu, budeš krásná nevěsta těhulka

kopa
autor
25. čer 2010

@murynka Markétko plazící se Sofinka fakt nemá chybu 😀 😀 😀 A to máš videokameru a nebo kameru na fotáku? 😕

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek Depkuju 😀 a upřímně svatbu již ani nechci 😔 musím se hodně držet se svými názory,ale brzo vybuchnu a je možné,že ani svatba nebude 😅 😝

murynka
25. čer 2010

@kopa děkuju to je na fotáku proto blbá kvalita 😉 jak se máš těhulko?

já něstíhám 😀 tak se na mě nezlobte 😔

kopa
autor
25. čer 2010

@murynka Markét já bych si právě pak na mimčo chtěla koupit fakt náky dobrý foták 🙂 a přítel by zas chtěl kameru.Tak proto jsem se ptala,zda ty lepší fotáky(zrcadlovky dělají s kamerou)My tomu nerozumíme 😅
Mám se celkem dobře,včera jsem byla na ko a vše v pořádku 🙂

murynka
25. čer 2010

@kopa leni aha 😀 😀 tak já mám zrcadlovku i kompakt zrcadlovkou fotím viz album 😉 a komapktem točím 😅 zrcadlovky neumí natáčet videa 😒 možná ty mega drahé joooo

murynka
25. čer 2010

@kopa jinak máme i kameru 😎 😀 😀 😀 takže vše.. 😀 😀

kopa
autor
25. čer 2010

@murynka aha 😅 takže já si koupím zrcadlovku a přítel si koupí kameru 😉

m_artasek
25. čer 2010

@kopa a proč něco nemůže být na té svatbě podle Tvého a jen podle přítele? No my máme foťák, takovej obyč digitální, ale jestli jednou bude mímo, tak pak si pořídíme kameru.

Jo holky a asi si na domeček pořídíme pejska, já se tak těším, příští týden se chceme jet na štěňátka podívat a jednoho pejska si případně zamluvit

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek Martasku páč jakmile řeknu svůj názor,tak je vždy špatný ☹ Prostě mu nikdo nic nerozmluví 😅 I o tom jak dlouho bude trvat ta hostina si rozhoduje sám,na mě nebere ohled 😅 Prostě od 13 hod.je svatba a bude se končit ve 22hod. 🙄

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek a jaké plemeno? 😕

m_artasek
25. čer 2010

@kopa dlouhosrstýho jezevčíka, měli jsme ho u našich, když jsme byli malí a tak bych ho chtěla i teď a manžel souhlasí, že koupíme jezevčíka 🙂

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek ti jsou nejlepší 😉

m_artasek
25. čer 2010

@kopa dnes jsem na inzerát volala a mají 5 pejsků a 2 fenky, tak jednoho pejska by jsme chtěli, tak se na ně pojedeme příští týden podívat a rozhodneme se

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek No to bude těžké rozhodování 😀 😀 Já si takhle kdysi vybírala z tolika štěňat Vlčáka 😀 všichni byli moc krásný 🙂

m_artasek
25. čer 2010

@kopa no to asi jo, snad se nám budou líbit, říkala paní, že jsou takoví tmaví a trošku flekatí, tak jsem na ně zvědavá, ale určitě budou nádherní všecky a nejradši bych si určitě koupila všechny, ale vybrat si můžeme jen jednoho

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek Tak at dobře vyberete 😉 já si tenkrát vybrala fenku a jmenovala se Rita 😵

m_artasek
25. čer 2010

@kopa my chceme pejska a bude se jmenovat Bobek

kopa
autor
25. čer 2010

@m_artasek tak to už máte promyšlené 🙂

m_artasek
25. čer 2010

@kopa jo jo, vše je promyšlené, asi někdy v průběhu července se budeme stěhovat na domeček a asi v půlce srpna bysme koupili pejska

mari111
25. čer 2010

jé Martasku vy budete mít bobka 😅 no to bude radosti z štěnátka 🙂

m_artasek
25. čer 2010

@mari111 jo jo, už se na něj těším, jak bude štěkat, běhat po dvorku

kvetinka7
25. čer 2010

@flair ahoj flair, gratuluju k Melisce, obyvlast k tomuto jmenu,protoze u nas to byl jeden z favoritu pro holcicku 😅
jinak,ctu,porod nic moc..docela dlouhy,ale zvladlas ho skvele
nejvic z celeho clanku me pobavilo tohle:..dobaluju,chystam nejnutnejsi veci do porodky,,,dolakovavam nehty,.. 😀

kvetinka7
25. čer 2010

tehule,co jste tady, kde mate foceny briska? 😕 🙂

kvetinka7
25. čer 2010

@ee.liska gratuluju ke zjistenemu chlapeckovi 😵
kolibka vypada suprove, z vlastni zkusenosti muzu rict,ze u nas temer nepostradatelna zalezitost 🙂

kvetinka7
25. čer 2010

jinak tu vsechny moc zdravim..procitam zbezne vse, reaguju jen na neco 🙂

sarlotta
26. čer 2010

Dobré ránečko, tak mě ranní sluníčko přeci jen vytáhlo z postele🙂))

sarlotta
26. čer 2010

@m_artasek jééé nový domeček a pejsek 😵 😵 to je fajn, to budou pěkné starosti🙂 koupili jste starší nebo novostavbu ? Já bych chtěla tak 4+1 s velkou zahradou 😉

sarlotta
26. čer 2010

@kvetinka7 no já v albíčku 😅 😉 Adámek je kus chlapa čovečeee 😀 😀 a jaké má super vlásky... ta spinkací fotka je úžasná 😵 😵 a do kočárku se ještě vlezeeee... akorát vám to vyjde do půl ročku 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru