O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
kopaautor
25. čer 2010
@sarlotta Sarlott já zase měla depku z tý svatby :-N tak jsem byla zalezlá v posteli.
@m_artasek Držím palečky aby byli // x-)
m_artasek
25. čer 2010
@kopa díky, no uvidíme zítra, dnes už testovat nebudu, nedepkuj, těš se na svatbu, budeš krásná nevěsta těhulka
kopaautor
25. čer 2010
@murynka Markétko plazící se Sofinka fakt nemá chybu 😃 😃 😃 A to máš videokameru a nebo kameru na fotáku? =-)
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek Depkuju 😃 a upřímně svatbu již ani nechci |-| musím se hodně držet se svými názory,ale brzo vybuchnu a je možné,že ani svatba nebude :-N :-p
murynka
25. čer 2010
@kopa děkuju to je na fotáku proto blbá kvalita 😉 jak se máš těhulko?

já něstíhám 😃 tak se na mě nezlobte |-|
kopaautor
25. čer 2010
@murynka Markét já bych si právě pak na mimčo chtěla koupit fakt náky dobrý foták 🙂 a přítel by zas chtěl kameru.Tak proto jsem se ptala,zda ty lepší fotáky(zrcadlovky dělají s kamerou)My tomu nerozumíme :-N
Mám se celkem dobře,včera jsem byla na ko a vše v pořádku 🙂
murynka
25. čer 2010
@kopa leni aha 😃 😃 tak já mám zrcadlovku i kompakt zrcadlovkou fotím viz album 😉 a komapktem točím :-N zrcadlovky neumí natáčet videa :-| možná ty mega drahé joooo
murynka
25. čer 2010
@kopa jinak máme i kameru 😎 😃 😃 😃 takže vše.. 😃 😃
kopaautor
25. čer 2010
@murynka aha :-N takže já si koupím zrcadlovku a přítel si koupí kameru 😉
m_artasek
25. čer 2010
@kopa a proč něco nemůže být na té svatbě podle Tvého a jen podle přítele? No my máme foťák, takovej obyč digitální, ale jestli jednou bude mímo, tak pak si pořídíme kameru.

Jo holky a asi si na domeček pořídíme pejska, já se tak těším, příští týden se chceme jet na štěňátka podívat a jednoho pejska si případně zamluvit
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek Martasku páč jakmile řeknu svůj názor,tak je vždy špatný 😞 Prostě mu nikdo nic nerozmluví :-N I o tom jak dlouho bude trvat ta hostina si rozhoduje sám,na mě nebere ohled :-N Prostě od 13 hod.je svatba a bude se končit ve 22hod. 8-(
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek a jaké plemeno? =-)
m_artasek
25. čer 2010
@kopa dlouhosrstýho jezevčíka, měli jsme ho u našich, když jsme byli malí a tak bych ho chtěla i teď a manžel souhlasí, že koupíme jezevčíka 🙂
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek ti jsou nejlepší 😉
m_artasek
25. čer 2010
@kopa dnes jsem na inzerát volala a mají 5 pejsků a 2 fenky, tak jednoho pejska by jsme chtěli, tak se na ně pojedeme příští týden podívat a rozhodneme se
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek No to bude těžké rozhodování 😃 😃 Já si takhle kdysi vybírala z tolika štěňat Vlčáka 😃 všichni byli moc krásný 🙂
m_artasek
25. čer 2010
@kopa no to asi jo, snad se nám budou líbit, říkala paní, že jsou takoví tmaví a trošku flekatí, tak jsem na ně zvědavá, ale určitě budou nádherní všecky a nejradši bych si určitě koupila všechny, ale vybrat si můžeme jen jednoho
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek Tak at dobře vyberete 😉 já si tenkrát vybrala fenku a jmenovala se Rita x-)
m_artasek
25. čer 2010
@kopa my chceme pejska a bude se jmenovat Bobek
kopaautor
25. čer 2010
@m_artasek tak to už máte promyšlené 🙂
m_artasek
25. čer 2010
@kopa jo jo, vše je promyšlené, asi někdy v průběhu července se budeme stěhovat na domeček a asi v půlce srpna bysme koupili pejska
mari111
25. čer 2010
jé Martasku vy budete mít bobka :-N no to bude radosti z štěnátka 🙂
m_artasek
25. čer 2010
@mari111 jo jo, už se na něj těším, jak bude štěkat, běhat po dvorku
kvetinka7
25. čer 2010
@flair ahoj flair, gratuluju k Melisce, obyvlast k tomuto jmenu,protoze u nas to byl jeden z favoritu pro holcicku :-N
jinak,ctu,porod nic moc..docela dlouhy,ale zvladlas ho skvele
nejvic z celeho clanku me pobavilo tohle:..dobaluju,chystam nejnutnejsi veci do porodky,,,dolakovavam nehty,.. 😃
kvetinka7
25. čer 2010
tehule,co jste tady, kde mate foceny briska? =-) 🙂
kvetinka7
25. čer 2010
@ee.liska gratuluju ke zjistenemu chlapeckovi x-)
kolibka vypada suprove, z vlastni zkusenosti muzu rict,ze u nas temer nepostradatelna zalezitost 🙂
kvetinka7
25. čer 2010
jinak tu vsechny moc zdravim..procitam zbezne vse, reaguju jen na neco 🙂
sarlotta
26. čer 2010
Dobré ránečko, tak mě ranní sluníčko přeci jen vytáhlo z postele🙂))
sarlotta
26. čer 2010
@m_artasek jééé nový domeček a pejsek x-) x-) to je fajn, to budou pěkné starosti🙂 koupili jste starší nebo novostavbu ? Já bych chtěla tak 4+1 s velkou zahradou 😉
sarlotta
26. čer 2010
@kvetinka7 no já v albíčku :-N 😉 Adámek je kus chlapa čovečeee 😃 😃 a jaké má super vlásky... ta spinkací fotka je úžasná x-) x-) a do kočárku se ještě vlezeeee... akorát vám to vyjde do půl ročku 😎