• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@sarlotta Ahojky, dnes se pojedeme na štěňátka podívat, domek jsme koupili starší 3+1, ale dá se do něj hned nastěhovat a opravovat postupně, co bude třeba.
28. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
kopi a kdy máte datum ? svatby .

marti to budete mít fajn, pak kočárek na zahradu:slight_smile:))) já chtěla moc domek, že druhé už nebude tahat po schodech do 4patra :zipper_mouth: :sweat_smile: a prd... zas máme bydlení ve 4 :confounded: .... ale tak snad se toho domečku taky dočkám :grinning: my jsme asi rozmlsaní, manža není zedník- tak by ty opravy stály hodně.. tak hledáme něco zvenku hotového, vnitřek by nevadil, to spíš uvítám, když bude levnější a starší, aby se dalo předělat podle sebe.... třeba koupelna a kuchyň-- to bych nechtěla zánovní po někom... každý má jiný vkus :wink:
28. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojík, du se ukázat že žiju, ale jsem chorá tak jsem ležela co nejvíc, bolí v krku a hlava, už začínam kašlat až mne z toho bolí pupek :frowning2: tak si dávam paralen a propolky a čajíky c medem a citrónem
Paji hezké mimineško už nosíš v bříšku :slight_smile:
Marti lucinka je kouzlná :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@sarlotta zahrada na domečku není, ale to nám nevadí, nejsem zahradnickej typ, nevydržím být zohnutá u záhonku, mám problémy s kyčlí, ale malej dvorek tam je, takže nějaký kytičky do truhlíků na terasu a pejska na dvůr, to bude značka ideál a snad i to mimi jednou bude
28. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojte Viem že teraz to vyznie veľmi blbo lebo sa chcem spýtať na niečo čo nesúvisí s danou témou Nie je tu niekto z Martina a nevie mi poradiť adresu genetického pracoviska? Som objednaná do Tn ale dr. bude mať pravdepodobne dovolenku a tak by som chcela skúsiť niečo v Mt Ďakujem
28. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott máme tu svatbu 16.7. v pátek v 13 hodin.Je to za chvilku :grinning:
Jinak jsem ten test na cukrovku musela zrušit,nemá se na to chodit,když jsou průjmy má prý být člověk fit :sweat_smile: Tak jdu až 20.7.
Ve středu máme spicha s šéfkuchařem kvůli té hostině,tak jsem zvědavá co vymyslíme :confused:
28. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku jéjéj tak se brzy uzdrav :slight_smile: Já dneska taky popíjím furt čajík :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Tak na svatbu ještě pozván bratranec a dvě děti :sweat_smile: už to neřeším :grinning: Toho bratrance pozval přítel schválně :sweat_smile: :grinning: že ho prý nemusí jeho rodiče :grinning: tak bude ještě veselo :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
@kopa Ahoj kopi, no z malé svatby nakonec bude velká, co? Neboj, nějak to dopadne, hlavně se nestresuj a ať si brzo fit.
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
@m_artasek Já už se nestresuji :wink: To už jsem nák hodila za hlavu :sweat_smile: Akorát se bojím abych to tam tak dlouho vydržela :sweat_smile: V týdnu se půjdeme podívat konečně na to oblečení :slight_smile: tak snad do té doby naplní obchody :grinning: :grinning:
Akorát je to takové,že tam bude fakt přítelova rodina,kamarády jsme už nezvali,páč to bychom slavili do rána :zipper_mouth: navíc přítelovi kámoše já nemusím.Ještě váhám zda mám pozvat kámošky :sweat_smile: ale nevím,moc s emi do toho nechce,to by už potom bylo přes 30lidí.Tak snad to nebude blbé,že tam ode mně nikdo z rodiny nebude :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
No ted už je nás 26 lidí i s dětmi :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Sarlottko nevíš něco o Wladěnce? :confused: se mi zdá,že tu dlouho nebyla :confused: tak jí určitě zaměstnává Šimonek :dizzy_face:
28. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
kopísku no snad budu brzo fit, dneska jsem si koupila propolky s aloe a zazvorem ,tak snad pomužou :pensive:
28. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
kuk holky, tak já Vladěnce písnu, že je po ní sháňka, už jsem na to myslela :sunglasses:
psala jsem elis ale neozvala se mi zatím :unamused:

@mari111 drž se kuřátko, kdyžtak zajdi k doc, kdyby to byla angína tak Ti dá penicilínové antibiotika... lepší než mmi natřípat ještě týden kašlem a pak další stejně s lékama :wink:
28. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Šarlotko ja kašlu naštěstí jen málo, snažím se vúbec aby jsem si ještě víc ten krk nerozdráždila. Ale teď mi zas natekla pravá mandle. No du si udělat čajík a zas lehnout. Tak se zatím mějte holky moje
28. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky co tu nového? :wink:
28. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
28. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky, všem krásný podvečer
28. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
koukám, že mari je nemocná :cry: :cry: tak se brzy uzdrav kočino!!
kopi gratuluju, že je ok. :slight_smile:
šarlotce taktéž :slight_smile:
mad aby si hezky užila dovolenou ve slunné Itálii a aby mrcha už nedorazila!! :wink: a ty bolesti byly uhnizďující se miminko :dizzy_face:
katuško s tebou doufám, že to nebude tak horké a že bude zase dobře :cry: Je mi moc líto, že mimi takovou dbu nepřichází a ještě máte problémy spolu :frowning2: kdyby jsi si chtěla promluvit, tak pískni na ip :wink: a i tady tě budeme čekat :slight_smile:
kerie mamino, supr, že si to tak hezky užíváte :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj ivuš :wink: koukám , že jsme tu samotinké :wink:
nikde ani noha :confused:
zrovna když jsem si chtěla povídat.. :grinning:
a že by bylo co :grinning: :grinning:
máš IP :wink:
28. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
no holky, kde jste kdooo???? :confused: :confused: :confused: chudineška mari má omluveno, když je marůdek, ale kde je zbytek koně? :angry:
jako to čekáte, až budu zase v práci, to vám ta huba pojede(teda spíš prsty :grinning: ) .. to zas bude deset stran, jen to fikne co! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Farmi, já jsem tady a píšu si s tebou :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
S tím dočítáním máš pravdu - když mám čas a sedím tu, nahlížím a k dočtení je toho pár stránek..ale jen nemám dva dny čas a hned je z toho román :wink: Kopinka chystá svatbu, maminky se tulí a muchlají, koupou a krmí..no a zbytek sedí na zahrádkách a popíjí pivko a tak...
28. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
28. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
týjo a teď už je fuč i Farminka :unamused:
28. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
prdlajz fuč, :grinning: máš ip :grinning:
28. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
no jo, ty tu seš, ale ty to už víš :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
ty.. a ségra tercule :wink: , ale taky bych se ráda pochlubila třeba natálce, mari, sarlotce , miraxce , atd... :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
já to také vím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
atd... atd.....

atddd.................
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.