• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
murynko byla jsi na vlaštovkách ? :grinning: :grinning: :wink:
28. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
tak já chci dělat trošku drahoty a napínat ...
hm... ale vybrala jsem si zrovna blbej čas :angry: není koho :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
@farmarska ne jsem vědma :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ne fakt já to tušila..ale byla jsme tam :sunglasses:
28. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
dneska mi řekla moje nej kámoška co se 6.8 vdává že jí vyšel těhu test :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám takovou radost
28. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
tak Farmi, IP :slight_smile:. A první je tu :slight_smile:, co jsem říkala...
28. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj Mury
28. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Farminko, a kdy si změníš pas? :sunglasses: šup šup, ať je to vidět :wink:
28. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
ivuš, já snad raději počkám až na potvrzení na gyndě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: at nejsem za dbžu, co si jeden den dává týdny a druhej den je stahuje :grinning: :grinning: :grinning:
mury no to jsou hezký zprávičky že :wink: :grinning: :grinning:
holky a to jsem měla v pondělí narozky! no moc hezkej dárek jsem si k nim ještě dodatečně nadělila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem šikovná, musím se pochválit :grinning: :grinning: :grinning:
tý jo a to jsem původně depkovala, páč jsem jako měla mít zrovna aj termín porodu :sweat_smile: a ted nové štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: teda snad :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
holkýýýýý tak kde jste kdooooo???? já mám dvěěěěěěěě // !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
a je to venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
a doufám, že teda už konečně někdo přijde a přečte si to, at na tu radost nejsem sama :grinning:
28. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
FArmi, jestli jsou ty čárky jasné, tak bych to vůbec neřešila - jak to tu udělala Pája - prostě i kdyby je tam měla mít jen chvilku, tak i tu chvilku chtěla být šťastná :slight_smile:. Šup tam s nima :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
:slight_smile: já Farmi myslím, že přes ty vykřičníky tu ty // přehlédnou :slight_smile:. Musíš napsat jednu zprávu, kde budou jen samé čárky :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
28. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
farmi má 2 /////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
sama tu na ni nejsi, ale čím nás je víc, tím víc je té radosti :grinning: . a že teda holky stojí za to sem dnes přijít
@if.v ahojky jak se máš?
Farminka je TĚHULKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahoj Mury, mám se celkem fajn, jen teď čekám na výsledky testů předoperačního vyšetření a příští týden v pátek mě čeká ta hysteroskopie...a pak "zkažený" zbytek července - Anička nebude doma, takže v době, kdy budu mít hafo volného času sama pro sebe budu doma v posteli se zákazem sportu a všeho
28. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
jééé holkýýý vy jste zlatíčka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já vás normálně miluju :dizzy_face: :dizzy_face: z vás sálá tak to nadšení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to všechno pro mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě jste mi to tááák krásně napsaly!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
mury zítra ráno znovu testnu a šoupnu fotku :wink: zítra mám totiž vyjmečně odpolední a budu ráno sama doma, tak na to budu mít čas a nebudu za plašana, c si fotí občůraný papírky :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
@if.v :frowning2: ajaj to mě moc mrzí...proč hystereskopie :confused: :confused: co to vůbec je? :unamused:

@farmarska ale ale :slight_smile: známe se tak dlouho že tu radost prostě mít musíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
ivčo jako čárka tam druhá je :dizzy_face: není to žádnej ten dušík, co se musí třeba nějak nakláně, nebo jen koukat z nějakého uhlu aby tam byl :dizzy_face: prostě tam je tentokráde krásná tlustá čárka :dizzy_face: sice o něco světlejší než ta druhá ale je krásně viditelná a na první pohled zřejmá :dizzy_face: já totiž ted , jelikož jsem byly pracovně vytížená a taky jsem nic nečekala, tak testila později než obvykle :wink:
28. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ivuš, kde budeš mít malou? :confused: tý jo, já si tak přeju, aby k tomu zákroku ani nedošlo :wink: :wink: :wink:
28. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
vid murynko, už to nějakej ten pátek bude :grinning:
28. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Mury, kouknou pod celkovou anestezií dovnitř do dělohy a kamerkou se podívají, jestli tam něco není (doktorka má podezření, že jsou tam po té rok a půl staré revizi nějaké malé srůsty, které by mohly bránit otěhotnění)..Takže tak
Farminko, ty jsi truhlík..:slight_smile:. Vždyť ty jsi tady sluníčko vždy a za všech okolností..a palce si držíme všechny
28. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Anička bude část července na táboře a část u tchyně. Domů se mi vrátí 1. srpna :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Farmi, dej si tam ty týdny aspoň na chvilku - ať se pokochám :slight_smile:
28. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
děkuju, vypadá to fakt pěkně :slight_smile:
28. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
no šak je tam už mám :grinning: :grinning: :grinning: ale je to nezvyk :grinning: :grinning: dyť už to je zase skoro 5 měsíců od minulého těhu :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.