• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
leni ted je v té práci :sweat_smile: přijede až večer to budu spinkat :wink: uvidíme se ráno ale celý víkend je doma :dizzy_face: :dizzy_face:

tak si užij to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jdu jíst :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
já jdu koukat na policejní akademii :grinning: tak zatim paaa
16. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
já si pustím nějaké dvd v telce nic :angry: :angry: opět!!

tak papa bud zítra ráno nebo až někdy odpoledne :grinning: budu vás napínat :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky,

Holky,tak jsem dnes byla krabičkovat cukroví na svatbu(jdeme v sobotu). Dělali jsme to ve starém kamenném baráku a jak jsem vylezla na to sluníčko,tak to se mnou málem seklo.Ale dobrý. Cukroví naskládaný a už snad i rozvezený-to jsem nedělala,užila jsem si to na svojí svatbě.
No a pak jsme se čvachtali s Johankou a mojí mamčou v bazénu a válely na zahradě-pohoda. Kterou narušila moje tchýně. Prostě Johance zas dala do pusy nějakou bylinku,prý to taky jedla,když byla malá,tak že se Johance taky nic nestane. No jenže já s manžou a mojí mamkou jí říkáme,že všechno děti nesmí a že ať jí to nedává a ona přede mnou jí to dala zas. Holky to bylo podruhý za 10 a půl roku co jsem na ní začla ječet jak hysterka. Prostě jsem to nevydržela a taky jsem využila,že u toho je svěděk. Bylo to oprávněné rozčílení a ona se děsně naštvala a prý: "ať jí dám taky už pokoj." a odešla. No bude ticho v baráku,to určitě nebo možná bude dělat naschváli,ale ona je fakt tupá. My řekneme tohle jí nedávaj,tohle s ní nedělej a ona jde a udělá to naschvál. A to jako Johanka může skoro vše, je to živel,ale aby jí pořád cpala burákama a pak různýma bylinkama to si myslím,že je brzo.
Akorát mě rozhodila a mě to teď mrzí,ale na druhou stranu jsem měla já pravdu a ona už konečně by se měla nad sebou zamyslet.
16. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim sve nejnovejsi info.
Uz mame 6,5cm :grinning: a vyvojem stale presne odpovidame jak mame.
Na UZV mel pekne velkej pupek.. celej tata :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skrabal se na hlavicce.
Jen mam stale delohu zaklonenou dozadu,uz by se mela preklopit dopredu.
Zitra mam velkej UZV screening.
16. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Sestricka mi nabizela odbery na toxoplasmosu, nehradi to pojistovna - 75OKc.
Nechala jste si ho nektera delat?
16. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj!
zatím sem nedočítala, jen co tu ted vidím nademnou, takže květinko moc moc moc gratuluju! :dizzy_face:

holky na mne dnes vlezla nějaká angína :confounded: ráno jsem se vzbudila a trochu mne bolelo v krku, odpoledne už bylo hůř, mám naběhlí mandle jak pinponkáče a k večeru jsem dostala teplotku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nebylo mi nic moc, brufen ani paralen nezabíraly, ale asi před hodkou jsem si namočila ponožky do octa, navrh pytlíky a pak ještě jedny fusekle a musím říct, že to snad funguje :confused: do 15minut se mi udělalo líp, teplotka skoro ustoupila :slight_smile:
a to jsem tomu nevěřila, když jsem to někde zaslechla :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
uf u už jsem vás dočetla, vy jste ale krafalky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky no tak ja už jsem tady a vy nikde :grinning: :grinning: :grinning:

květi mě toxu dělali zadarmo :sweat_smile: sem ani netušila, že se to někde platí :confused:
16. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj, holky.

Kveti, taky mám pořád dělohu v retroverzi, měla jsem to i sTobíkem, ona se překlopí, neboj..dělj kočičí hřbety, každý den, to se doporučuje...
Jinak gratuluji! 6.5 cm, to je už pořádný kousek :wink: :slight_smile:

farmísku, ty jsi nemocná! To je mi líto, pěkně se kurýruj.
Psala jsem ti ohledně těch hub, prý mají vyrůst až za 3-4 roky od výsadby, na tom aukru to píšou..věděla jsi to??? :grinning:
16. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Musím spát...dobrou a zítra :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Květi, moc a moc gratuluju. 6,5cm to je krásná míra.
16. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
mirax!!! to si děláš pr.... !!!! :angry: :angry: :angry:
to jsem nějak přehlídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já je už chodím vyhlížet, jestli rašej :sweat_smile:
no tak do tý doby už dávno zapomenu, že jsem něco někdy sázela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si mne teda naštvala :grinning:

jinak je mi líp(teplota pořád už jen zvýšená), ale zítra skáknu k dr. páč ty mandle jsou pořád strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak tu ráno-dopolko nebudu, tak abyste věděly, co je se mnou :wink:

tak ahoooj a dobrou!! :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahooj holky, přeji krásný den! :slight_smile:

Já ho začal tím, že jsem si ráno chtěla udělat jahodový koktejl a strčila ruku do tyčkového mixéru a amálem si usekla prst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...úplně se mi udělalo špatně, aleu ž to neteče a dobrý :wink:

Farmííí, já tě nechtěla naštvat :grinning: ..jen jsem to tam četla :grinning: Neboj 3 roky u tečou jako voda a to už ti je půjde vydloubnout farmář/farmářka junior nejmaldší :grinning: neboj :grinning: :wink: :wink: :wink:

Napiš, jak jsi dopadla u dr. ..Máš atb?
17. črc 2009 v 06:11  • Odpověz
Ahoj ahoj, po ránu :slight_smile:
Konečně pátek :grinning: :grinning: :grinning:

Jaké kdo máte plány na víkend? Prý se má ochladit a pršet?
17. črc 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ráno, to bude zase pařák...ach jo. A zítra zima, jak jinak, když bude víkend, že?

Markét, dneska držím palečky, v kolik tam máš být? Určitě bude vše v pořádku.
17. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Aronku, já mam úklidové plány..už se do toho musím pustit, a hlavně bude ošklivě, tak mě to ani nebude mrzet.
17. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
všem martinkám vše nejlepší at se jim splní co chtějí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

kveti ty jo 6,5 cm to je krásný :grinning: :grinning: jinak já odběry měla dělala jsme si je hned po revizi ale já to měla zdarma jako zdr.sestra ale myslím že se dělají i později a jsou hrazené :confused: :confused: a mají nějaké podezření jo?že bys to mohla mít??

holky já nemohla dospat :grinning: :grinning: jsme jak malá ted už se ani netěším na pohlaví ale aby vše bylo tak jak má :sweat_smile:
za 3 hodky už tam budeme jsme docela vykleplá :unamused: uvidím prcka po 6 ti týdnech :confused: :confused:
17. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Mirax, pane bože, hlavně že máš ruku celou...ufffff :confused:
17. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Markét, ty jsi už 6 týdnů prcka neviděla, on ti nědělal mudr. UTZ?

Neboj, vše bude dobré a mimčo zdravé.
17. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
:slight_smile: Všem Martinkám přejio všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Hezky to oslavte berušky :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
vendul nedělal a to je normální :wink: jsou hrazené 3 za těhu já jsme si to vybrala v začátcích ted mi udělají v gennetu a on mi ho bude dělat až ve 30tt :wink: to některé holky jsou na tom hůře mojí kámošce ho nedělal od 8tt je ve 23tt :zipper_mouth: ....a dělat se pak ani nemusí když tě prohmátne poslechne srdíčko stejně by se mu na tu obrazovku už nevešel on má blbý UZ :grinning: :grinning: dnes se těším že to bude zase zážitek :dizzy_face:
17. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Kveti, tak to je prďolka 6,5cm :slight_smile: Hezky roste, jen tak dál.
Já jsem taky odběry na toxoplasmosu měla zdarma... :confused:
17. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
no jo letím se psem pak nakoupit třeba se ještě ukážu papa :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Já vím, že se nedělá pořád... :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda.
Na tom UTZ v genetu je to úplně něco jiného, už se tam taky těším :slight_smile:
Hezky si to užijte rodinko.... :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Tak pak písni SMS, jinak budu napnutá jak kšandy.
17. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky holčičky, tak jsem se k vám dostala až teď... u známých byl napuštěný bazének, takže prcek se neda dostat domů:slight_smile:)))) pak nemohl usnout...až v půl 11.. tak sem to taky zalomila :grinning: ale teď už jsem závislačka a musím si Vás dočíst treperendyyyyyyyyyyyyyyyyy
Manžovi dneska začíná dovolená na 14 dní.... jéééé :dizzy_face: :wink:
17. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
K těm jménům:slight_smile:)) všechna jsou moc krásná:slight_smile:
kerie Ema a Daniel jsou skvělé... Šimon je fajn, ale dala bych až bude druhý kluk:slight_smile:))) Šimonků je hodně... ale taky záleží jak tam u Vás.

Muryko:slight_smile:)) hehe a to nemáš knížku od Prekopové... tam jse listovala já a mohla jsem se kvůli jménu na holku zbláznit.
Myslím že budete mít chlapečka, tak to na 14dní vypusť z hlavy a pak si zkus zalistovt znovu.... máš spoustu času... jednej klidně podle toho co se Ti teď nejvíc líbí a neptej se lidí kolem sebe/rodiny/ jen manžela:slight_smile:) uvidíš že vyberete dobře...a ostatní si prostě zvyknou.
17. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno, holčinky,

mury, držíme palečky a už se těšíííííme, až nám povíš všechny ty dnešní novinky :wink:
17. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno,všem Martinám přeju vše nej,nej a nej. :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
sarlot moc moc děkuji já už ybch chtěla dnes mimi pojmenovat :sweat_smile:
asi vyhraje Karolínka ale fakt ještě váháme :unamused:

vendul nenpaíšu :grinning: :grinning: už jsi si 10 :grinning: :grinning: ale já to napíšu až jsme na koníka nezlob se :wink:
prostě vydržte chvíli napnuté :wink:

jinak mám srdce až v žaludku :zipper_mouth:
17. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.