• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury - tajnůstkářka :grinning: Aspoň se tu budeme mít na co těšit. :grinning:
17. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
kerie pohlaví si chci napsat opravdu sama :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
KVĚTI blahopřeju k úspěšné včerejší kontrole :wink: MURY držím palce :wink: v gennetu jsou super i Tomášek byl nadšený, doktor mu podal ruku jako dospělímu a řek ať bráchu nezlobí až se narodí :grinning:
17. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
marti já vím v gennetu už jsme byla jsou tam super :sunglasses: uvidíme

jen prcek od rána spí určo nebude spolupracovat :angry: :grinning:
17. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
mury.....to se ani nedivím :grinning:
17. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Jééé markee má konečně fotečku:slight_smile:)) na tchyňku se vys... příště se jí zeptej jestli jí to máš dát písemně:slight_smile:)) :grinning: :grinning:

Květi blahopřeju:slight_smile:) to se určitě srovná jak má.
17. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Jé Mury já měla to samý :wink: celý dopoledne nic a pak si milostivě jednou kopnul :wink: asi už byl ze mě hotovej :grinning: já byla nervní no hrůůůza :grinning:
17. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
marti že by to tušili?? :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Farmi, tak šup šup do lékárny...léto začalo a Ty budeš marodit, to néééé.

Miraxíčku, no mě se udělalo špatně jen to po Tobě čtu... to muselo mít extra jahodovou barvu teda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: nepotřebuješ šití ? snad ne :wink:
17. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Asi jooo :wink: Ale stejně je to lenoch, nebo je to tou placentou na přední stěně nevím :angry: Ale už ho cítím každý den tak jsem spokojenější, nejvíce ale ráno a večer :wink:
17. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Markét, OK… (o: Já tady toho mam stejně dneska moc. Tak se alespoň budu těšit a nemyslet tak na to. Tak ať to všechno dobře dopadne.
17. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
murynko, držím palečky, neboj vše bude v pořádku a užij si pohledu na miminko.

sarlotta :wink: ..no, byl to trochu šok :astonished: , vůbec nechápu, jak jsem to udělala..už jsem chtěla ten mixér strčit do nádoby a zmáčkla tlačítko a pak to zase vyndala, proč nevím, myslím, že mě nějak tahal Tobísek..prostě mžik, ta vrtule se pořád točila a já do toho nějak zespodu šáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobrý, na šití to není, vzalo mě to do bříška na ukazováku, sice celkem hluboko, ale asi tam naštěstí nebyla žádná větší céva... :slight_smile:

Dnes už je takové parno..i v bytě..tak zase ještě něco vyperu..deky a tak, když to schne, že :wink:

Já bych dnes ještě spala :confused: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
haló, haló..kde jste kdo? :slight_smile:

i Tobík volá..jajó jajó..tety... :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jako vždy nemám moc času. :sweat_smile: práce je stále hodně....

Takže Květince gratuluji k 6,5cm :dizzy_face:

Murynce držím palečky :dizzy_face:

Mirax teda takovej úraz :sweat_smile: :pensive: to muselo bolet :pensive: tak snad se ti to brzo zahojí :slight_smile:

Zdravím všechny ostatní :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
a co ta Paaja???Našla //???nebo mrcha dorazila :sweat_smile: ?
17. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Nazdááár drbny, kde jste dneska všechny? :wink: Jsme v polovině výpisu :grinning:
17. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Přeju dobrou chuť pokud právě obědváte a též přeji všem Martinkám k svátku vše nejlepší :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojte, ja taky preji vsechno nej Martinkam a zaroven dekuji. :wink:
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj mabe, jak ty jsi dopadla u dr, všechno v pořádku????
17. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Já byla na obědě :dizzy_face: měla jsem buchtičky se šodou a k tomu jahůdky,mnam :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj terci, tak mam tehu potvrzene i z krve. A na dalsi kontrolu jdu 27.7., takze si musim chvilku pockat. mimisek zatim nezlobi. Jsem teda lae hodneeeeee unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Mabe tak to je super :slight_smile: moc gratuluji :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jé mabe tak to je super, držím moc palce, ať je všechno tak, jak má :wink:

Kiopi nazdárek, já dneska ještě neobědvala, ale mám v lednici připraveno na karbanátky, jen je šupnu na pánev
17. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky, diky moc, verim tomu a snad to nezakriknu. Jdu si lehnout, uz neudrzim oci otevreny.
17. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
tercíku ja byla na zahrádce :slight_smile: seděli jsme ve stínu tak bylo příjemně.Jídlo bylo dobré,ale mám chut ještě na naké masíčko,ale jím jen kuřecí :sweat_smile: tak přemýšlím že večer ještě udělám řízeček :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mabe jen běž, teď potřebuješ nabrat hodně sil.
To jsem vám holky říkala, že mi v nemocnici doktor povídal, že začínající těhu je pro tělo takovej záhul a nápor, jako při rakovině? Dobrý co?

Já včera natrefila na perfektní mletý, docela najemno umletý, takže nehrozí žádný flaksy a už se na ně těším. Akorát manža je nějakej zmoženej a usnul, tak mu tam nechci harašit s nádobím tak čekám až se porbere, ale mám taky hlad :grinning:
Já mám taky vždycky po jídle chuť na něco opačnýho...po sladkým na maso a po mase na sladký :grinning: Ale mám koupenej tvaroh na ten strouhanej koláč, jen se dokopat k pečení :grinning:
17. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jitu čááááu :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
karbanátek bych si dala a nebo sekanou mnam :dizzy_face: já budu dělat dortíka jahodovýho,ale potřebuji někde po cestě domu koupit jahůdky,byla jsem v bille a tam je mají schnilé :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Míšo, pošleš mi prosím ten recept na ten koláč,co jsem měla u tebe a na tu polevu :sunglasses: díky
já budu navečer péct borůvkovej koláč :dizzy_face:
jak jsi dopadla na pracáku??
17. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.