• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Jitie ahoj :slight_smile:

Jsem vám holky uplně zapoměla napsat co se u nás ráno dělo :grinning: Vstávám do práce a najednou slyším hasiče,jak nám stojí před barákem :sweat_smile: z tý strany jak máme balkon a najednou celý sídliště venku lidi čumí z balkonu a nenápadně za oknem.Tak sjem čekala hodinu,že jako kdyby hořelo abych popadla fretky a přítelaka a utíkaly pryč...Tak po hodce jsem odešla do práce a před barákem hasiči,policisti,jelo auto ze zásahovky.tak jsem tea zvědavá co se u nás dělo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
kopi :grinning: popadla fretky a příteláka :grinning: to nás pak musíš říct co se dělo :sunglasses:
17. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Jitie já měla fakt strach :sweat_smile: přítelák ten tak chrápal,že by vše zaspal :grinning: :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jiti máš to poslaný :slight_smile: Tak ať se ti povede :wink: Já jí budu taky zas péct.
Ty jo a borůvkovej bych si dala, jenže manža to nejí a ani nemám borůvky :grinning:
Na pracáku nic moc, chtěla jsem si udělat kurz na modeláž těch nehtů, a musela bych čekat prej až rok... jak mají ty kurzy narvaný. Tak jsme s tou známou co tam dělá zkusily na žádost napsat, že mám zajištěný prostory a že bych pak byla OSVČ, jestli to nějak neurychlíme, tak uvidím, no. Ale stejně to je doba.
A ptala jsem se jak to je, kdybych otěhu ještě na pracáku, a nebyla zaměstnaná, ale měla třeba jen brigádu s tím nárokem na mateřskou, tak jen s brigádou na ní nárok nemám, musím bejt na trvalej p.poměr. Takže seženu jen něco abych tam měla trošku peněžní základ, a kdybych prej tam měla bejt tejden, nebo měsíc, tak to stačí a nárok na mateřskou mám... Divočina a byrokracie akorát...
17. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Kopi to jsem taky zvědavá. Třeba budete ve zprávách na nově, budu večer schválně koukat :grinning:
17. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
kopi to je normální, chlapi vždycky spí,když se něco děje :grinning:
17. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
:grinning: Tercie to je možný že to někde bude :grinning: kdyby něco já jsem ten procházející vorvan v fialovém triku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
terci, ty jo, takže budeš teď něco hledat..to ti nezávidim :unamused:
a děkuju za recept :sunglasses:
17. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
kopi byla tam i televize????????? :grinning:
17. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jiti tak to jsem asi chlap :grinning: Jak tu vykolejily před pár lety vlaky, tak nám pod okny jezdili se sirénama a já chrnělaa nevím z toho nic :grinning:
17. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kopi tak já budu sledovat jo? :grinning:

Jit no nic jinýho mi nezbyde, akorát že jsem zjistila, že se mi do práce teda ani trochu nechce, ještě bych nejradši v klidu přečkala kolaudaci, a stěhování a až pak bych třeba šla do práce, nějak nevím jak bych to zvládla všechno najednou. Nejhorší je, že tyhle věci se až tak plánovat nedají no...
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky, zase píšou že umřelo nějaký mimnko v autě, máma na něj zapoměla.. :frowning2: vždyť to snad ani nejde,aby zapoměla na dítě, pochopim když si odskočí,ale stejně v takovýmhle vedru :unamused:
autor
Jitie to fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning: já rychle mizela abych neviděla třeba mrtvolu :pensive:
Ta yjsem to četla, někde ve španělsku se to stalo... Je to hrozný, nechápu jak může někdo zapomenout dítě...kdekoliv...
17. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Jitie to je hrozný s tím miminem :pensive: :cry: to fakt udělá jen dement :angry: který nemá IQ :rolling_eyes:
17. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojík nakukuju ... co nového:slight_smile:

Kopi u Vás dějí věci... apk napiš, koho zachraňovali.

Mirax uuu, já tyhle řezné rány taky špatně snáším... hned to narvu pod ledovou tekoucí vodu a třepou se mi vždycky kolena jak ratlíkovi :confounded: tak foukám ať to nebolí... takové stresy matko :angry: :sunglasses:

Jitie... já to nepochopím... dítě nemůže být samo v autě ani náhodou... by se jí asi žíly zkrátily kdyby ho vzala sebou, nána blbá. :angry:

tercii a máš už nějakou práci ? asi ne... nech to na září:slight_smile:)) užij si sluníčka.
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojík kuk :grinning:
17. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Míšo, to máš pravdu, tohle naplánovat nejde, jedině jako v básníkách - svatba, první dovolená, dítě, druhá dovolená :grinning:
17. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
jsme zdraví a pohlaví je na 99% :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
sarlott, přesně, tohle prostě nikdy nepochopím, matky bestie :angry:

mury ahoj, tak cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo????????????? :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
JE TO KLUK JAK BUK??? :grinning: :grinning:
No ahoj, sem si říkala kde se couráš:slight_smile:)) tak podrobnosti... co jste viděli pěkného, jaké to bylo:slight_smile:
kopi a co když ne, může to být 50 na 50 :grinning:
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
taky si myslím.... :grinning: :sunglasses: určitě je po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
jit to je taky možné :grinning: :grinning: :grinning:
HOLČIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autor
Murynka nám to neřekneeeeee??? :grinning:
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, holčička :dizzy_face: ještě jednou gratuluju!!!!!!!!
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
HOLČIČKA HOLČIČKA HOLČIČKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
fakt holčička Karolínka??? :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.