• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky, hezký ráno přeju :slight_smile:
Martinko hezký povlečeníčko a ten spící andílek v tom.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A děkuju za gratulace :slight_smile: No ještě si počkám, ale na středu co mi řekne gyndař :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile:
Já budu mít ted dva týdny odpolední. Tak nakouknu a poinformuju vás vždycky takhle ráno :slight_smile: Holky ale jsem z toho nějaká nervozní, už druhej den mi není vůbec špatně, žádný nevolnosti :pensive: tak doufám, že je všechno jak má :confused: :confused: :fearful: nervíky pracujou :confounded:
5. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
Přeji dobré ráno, u nás se spalo od sedmi do teď, tedy s přestávkami na kojení, ale i tak supr :grinning:
5. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@farmarska klid, bude všechno v pořádku, nevolnosti nemusí být pořád :wink:
5. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@farmarska nemusí, naštěstí...uvidíme ve středu, budu na tebe myslet :wink:
5. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@farmarska neboj, určitě to bude dobré :wink:
@aronek jé, vy jste se pěkně vyspali :dizzy_face:
5. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
ahojík, Farmínko na středu tak moc držím palečky jak ještě nikdy a to by bylo aby nebylo :wink:
5. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
u nás trošku poprcháva ale je dusno. Eli tak co, jak je dneska?
5. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@mari111 ahoj, dobré, ale šla bych dom :grinning: už aby začalo pšet pořádně, co?
5. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
jo Eli musíš to vydržet, vúbec ti to teda nezávidím, ja nesnášim nemocnice :confounded: Jo sprchnout by mohlo pořádně a pak ať je zas klidně teplo :slight_smile:
5. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
kuk holky:slight_smile: tak jsem oběhla obchod a navařila obídek, bude květák polévka, kluci mají rajskou od babičky s knedlou a já zapékanou zeleninku s pangasem:slight_smile: no a odpolko frčíme k tetě na opékačku..... sem chtěla příští víkend, ale má odpolední, tož jedem dneska.. tak narychlo.... :sunglasses:
5. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my se dneska chystali na výlet,těsně před odchodem mi začala téct krev z nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme zůstali doma.Tak jsme čekali hodku,že se půjdeme projít tady a já se začla obouvat a dostala jsem šílenou bolest do zad,takovu pichlavou.Takže přítel nasranej a ještě jsem si vyslechla hezký prupovídky,že kdybych nebyla tlustá tak mě nebolí záda.... :pensive: no to člověku taky moc nepřidá :frowning2:
Naštěstí si teda vyrazil na výlet sám.Tak já nevím asi příště budu dělat jak je mi fajn :frowning2:
5. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
Kopinko... ach joooo... mě taky teče krev z nosu, to bude tlakem... vyprdni se na něho, pohlaď bříško a odpočívej radši s nožkama v lavoře nebo nahoře :grinning: :grinning: :grinning: za nějaké trápení Ti to nestojí... mysli na mimíško, teď nejsi nikdy sama doma :grinning: :grinning: ... vždycky jste dva:slight_smile:)))))
5. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
@sarlotta No nožky jsou už o.k :grinning: :grinning: On to prostě nechápe :pensive: jsem si teda akorát vyslechla samé urážky :zipper_mouth: nic s tím nenadělám,já jsem zatím přibrala 4kila a to si to celkem hlídám,že jím spíš ovoce a zeleninu.Úplně se bojím toho,že bych přibrala dalších 10kilo :rolling_eyes:
Prostě dokud nebudu vážit 60kilo,tak to budu poslouchat furt :confounded:
5. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
No hlavně že on je model.... :sweat_smile: :sweat_smile: mu řekni napřímo jestli je normální???? tak jsi těhotná, tak ať drží ústa :sunglasses:
5. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
@sarlotta no to je :grinning: :grinning: hlavně že jsem sama doma a mám klid :slight_smile: Asi si prostě budu dělat svoje programy :slight_smile: On at si chodí po tůrách a já budu chodit na menší prochajdy u nás :sweat_smile:
Jo a aby toho nebylo za dnešek málo,začalo mi téct z jedné bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
@kopa kopni ho, co si myslí urážet :angry: :angry: :angry: bych se zeptala, proč si mně teda chce vzít, když jsem tak tlustá. Nenech se urážet :wink:
5. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
jé Šarlotko ,rajskou bych si taky dala. Aronku copak dělá princátko Honzíček? Ta moje opička dneska zas řádi v bříšku jak čert už od rána :sweat_smile:
5. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
@aronek Aronku to je zbytečný :sweat_smile: mrzí mě to,ale trápit se nebudu.Potom co jsem si tady na konovi pročetla diskuzi o bolesti zad,tak vidím že je to normální a že to mají všechny těhulky.
5. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Kopi naopak by bylo skoro nenormální, kdyby tě záda nebolely :wink:
Prď na příteláka...a docela se mu divím,že dělá takový švíky před veselkou...riskuje, chlapec :grinning:

Ahoj Holky :slight_smile:
Mám jen chvilku,blbne mi net, a než jsem stihla najet na síť a dočíst, tak se asi prcek vzbudí...
Hele vy ranní ptáčata, my vstáváme s Lukáškem na poledne skoro furt :grinning: a to spí od cca devíti večer a na první kojo se budí mezi čtvrtou, pátou, jak kdy :slight_smile: Zatím se krásně vyspím, snad mu to tak zůstane!!!
Jinak ty horka děs,malinko chladněji by mohlo bejt,ven se nedá, Luky mi včera prospal celej den,taky byl z toho umořenej,a to jsme trávili den doma při větráku, a večer jsem ho vzala jen v náruči na chvíli na zahradu, než jsme se šli koupat.
5. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@mari111 Honzíček je zlaťoučký. Po očkování den protiva, ale jinak bez reakce, takže pohoda. Měl přes šest kilo a 66cm, takže dlouhán. Jinak se po zádíčkách začal pěkně šoupat po celém obýváku a ještě se tomu řehní :grinning:

@kopa přijde mi to od něj sprostý. I kdyby jsi nabyla těhotná, tak k tobě má mít úctu :angry: a teď by tě měl na rukou nosit
5. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj Terculík, tak to se máte, to si krásně pospíte :slight_smile: Holky ja málem dostala šok, mne už vezou sedačku, ty sou ale rychlí, svátek nesvátek, to jsem teda nečekala :sunglasses: ,sme ani plovoučku nestihli dát :sweat_smile: dneska je manža v rachotě a zítra doma, tak sme si říkali že zítra, no nevím kam ji postavím, než dáme plovoučku :confounded: a to si ještě švagrová musí dneska odvíst tu naši starou, ta bude taky čučet :grinning: , jé ja se na ní tak těším , a du hned objednat stěnu a stolek, když už rychlovka tak se vším :grinning: :grinning: :grinning: no a ted volal že mezi 14.00- 15.00 tak to bude muset manža brzo domú :sweat_smile:
5. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
Honzíček je už takovej cestovatel,jo, no tak to bacha ať ti někam nezdrhne :wink: šikulka malej
5. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@mari111 tak to jsou rychlíci :wink:
Však mu říkám, že je cestovatel, už jsme museli obložit topení aby se neřachl :grinning:
5. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
nojo, to aby si obývak oblozila molitanem co :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@mari111 naštěstí máme dost malých polštářků :grinning:
5. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
no ještě že tak Aronku :grinning: :grinning: ja jsem našla ještě latku bílou s modrýma medvídkama a modrou s bílejma medvídkama, tak du s toho ušít potahy na polštářky pro Laurinku, a taky sem našla právě spoustu polštářku, tak ji to tam načančám, má aj závesi s těch medvídku :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky.u nas sem tam deštík a je pod mrakem tak je paráda :slight_smile: žádné dusno nic.tak čekám kdy aspon bude slejváček at se vzdoušek provětrá.Martinko i v tom žlutým je teda krásný to povlečení :wink: a to mimiško tam tak jeste hezčí.váhala sem i nad ním ale pro kluka sem nevěděla jestli to nebude blbí.KOpi mě taky furt bolej záda,to je při těhu normalka :wink: a na přítele prd že říká takový věci o tobě.vždyt si těhule a at se podívá na sebe :angry:
5. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky....
nakukuju, sotva sedím, mám nějakou střevní chřipku...spíš blicí chřipku, je mi hrozně už druhý den. Manžel to má taky, takže to u nás podle toho vypadá:slight_smile:..borďas a v něm dvě malé děti :unamused:
Doufám, že zítra mi už bude líp..

petroska..nějaký deštík bych brala i u nás :slight_smile:
5. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky teda kde stééé všecký?celý den řádíte na sluníčku co? :grinning: . já sem zjistila že už mám asi poslíčky podle toho co se píše.a to min 3x za den.prý to má někdo ouž i od 30 týdne .se mi to zdá brzo :unamused:
5. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
taky koukám, že tady nikdo.

petroska...v tuhle dobu už jsou poslíčci normální...prostě tvrdnutí bříška. Mně tvrdlo břicho u obou těhotenství už před
20tt...Do 35.tt můžeš brát magnézium, tak pokud ho nebereš, začni :wink:
5. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.