Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
5. črc 2010

@ee.liska pa at to uteče a si brzo doma

murynka
5. črc 2010

@ee.liska dobrou noc 🙂

@petroska děkuju moc 🙂 však si také budete užívat 😎

mari111
5. črc 2010

Eli ani ne, jinak dobrou 🙂

sarlotta
6. črc 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
6. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 36tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 33tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?........................... ......čeká holčičku........Laurinka
Handm 32tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 9.6. .............................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok......................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... .. KO 26.6. NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO 2.7...........................................................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 9tt...............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7.
Farmarska 6tt..............................našla // 28.6. KO 7.7.
Natalie 30DC
Aja 29DC
Madormi 23DC
Nicollka 9DC
M.aa.b 5DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 4DC
Katyna 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
6. črc 2010

hezké ráno, tak jsem uspěšně včera zvláldla další pracovní den 😀 a už jsem zase u vás 😉
Si připadám jak voják, co stříhá metr a počítá kolik mu ještě zbejvá do konce 😀
A co tady nového? Sem kokala, že jste se včera moc nerozkecávaly 😕 K váze se já vyjadřovat nebudu a vy dvě vychrtliny neřežte kila jo 😠 páč kuli vám ještě pak upadnu do deprese 😀 😀 😀
Kopi ten tvůj přitlák je pako 😠 Jako co si to dovoluje, s takhl k tobě chovat! 😠 😠 bych ho nakopala do prdele, místo nějaké svatby 😠 Ten můj mi něco takovýho říct,, tak má doma ještě tejden oheň na střeše 😠 A to ani neberu v potas to, že máš před svatboua že jsi těhotná! 😨 Promin al je to sprostej hulvát! 😠

farmarska
6. črc 2010

sarlotko, japak jste si užili včera opejkačku u tety? 😉

farmarska
6. črc 2010

u nás teda sprchlo, ale jen večer a fakt chviličku 😝

farmarska
6. črc 2010

miraxíčku pokeanej aj s panem miraxíkem, brzy se uzdrav!!! 😕 😕 😕 Tý jo to musí bejt mazec, když takhle oba a žádné hlídání..doma dvě malý děti 😖 Ale hlavně jestli to oni nechytnou 😕 snad ne!! a snad budete zase za chvilku fit 😅 😅 😅

farmarska
6. črc 2010

tý jo, tady zase nikdo není 😕 😅 😕 😅 no tak já to tu zkusím pozdějc no 😝

sarlotta
6. črc 2010

ahoj farmi🙂))

opékačka byla fajn🙂 malý si dal hrášek ze zahrádky, angrešt, špekáček, nektarinky🙂)))) a vytuhl v půl8.. takže idylka 😀 😎 okoukli sme koníka, kozy,prasátka, slepice.... kluci se svezli na bryčce 😉

sarlotta
6. črc 2010

koník se jmenuje Brita 😎

ee.liska
6. črc 2010

dobré ráno 🙂 konečně je zataženo a prší, jupíí
@farmarska jak dlouho budeš do práce chodit? a jak se cítíš?
@sarlotta jé to jste si pěkně včea užili 😵
já jsem akorát posnídala, měla jsem rohlíky s medem a hrstičku prášků 😀

sarlotta
6. črc 2010

ahojík eli, pidimedík jooo🙂)))

a u nás pršíííííííííííííííííííííí supeeeeeer 😀

sarlotta
6. črc 2010

eli si dole na gyndě , že jo ?

ee.liska
6. črc 2010

sarlotko jj jsem na gyndě 🙂 to je krááásný déšť, tak krásně to voní 😎 to se bude dneska spát celý den 😀

aronek
6. črc 2010

Ahoj, přeji krásný den, u nás se konečně trochu ochladilo 😀

farmarska
6. črc 2010

U nás dnes taky chladněji 🙂 pod mrakem. Jůů šarlot, tak to jste si krásně užili! 😵 koníček pěkný 😵
Elí já se cejtím docela v pohodě, jen chvilkama mi je nevolně-na zvracení, ale to je dobře, bo jak mi chvíli není, tak se bojím, jestli jsme v pořádku 😀 Do práce bych to chtěla vydržet tak do konce prázdnin, nejméně asi do toho 25.srpna, to pak budu mít už po tříměsíční zkušební době 😉 no ale uvidím..jak to půjde.. tady je to dost náročný na tahání těžkejch věcí pro normálního fyzicky zdatného jedince, 😝 pro těhuli nic moc 😝 😝 Ale zatím šlapu a stříhám si metr 😀 😀
A co ty jak se cítíš? Taky asi stříháš metr vid 😅 musí se to tam děsně táhnout 😝 A kolik vás je na pokoji? A jaký to tam je? A co sestřičky, gut? 😕

ee.liska
6. črc 2010

farmi hlavně se šetři 😉 jsem zvědavá na zítra, jak bude mrňousek vypadat 😵 😵 tady je to fakt dlouhé, ale tentokrát dobré spolubydlící, jsme tu po třech. Sestřičky i doktoři jsou taky fajn tak si ohledně toho nemám na co stěžovat 😀 horší je to s jídlem 😝 ale návštěvy ni vždy něco donesou 🙂

flair
6. črc 2010

@m_artasek jéééééééééééééééééééé, obrovská gratulace, kočko, to je nádherná zprávička!!!!! 😵 😵 😵 Mám takovou radost!!!! Jste s Farminkou šikulky 😅
Tak a jdu rychle dočíst těch několik dní. Pořád někde lítáme po babičkách, dědečkách, tetičkách atd. Nebo je pořád někdo u nás. Ale je úžasný, že mají všichni o Melisku takový zájem 😵

murynka
6. črc 2010

maminky jste registrovaný u mimi klub Globus jestli ne registrujte se obrovské výhody 😉
http://www.mimi-klub.cz/firemni/obchodni-podmin...

a tady registrace 😉
http://reg.globus.cz/registrace/mimi-klub/

petroska
6. črc 2010

teda..venku prší a tady nikdo??to snad běháte v dešti jako kdyby byl zase pařáček nebo co že tu nikdo 😀

murynka
6. črc 2010

@petroska já celé odpoledne lítala za malou 😀 😀 ted jsme jí uložila a půjdu dát vanu 🙂

kopa
autor
6. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my byli na výletě a pak na obídku 😵 😵 Ale asi cca 14dní,mám pořád hlad 😅 se prostě najím a za hodku bych mohla zase 😅

kopa
autor
6. črc 2010

Holky byli jste někdo v tom Malvíku??? 😕 😕 Mají ty ceny stejné jako na netu nevíte? 😕

murynka
6. črc 2010

@kopa leni jíš za dva 😉 😉 jen si dej 😉 já také dneska žeru 😝 😝 honí mě pěkná mlsná 😕 😅 asi s eblíží MS

murynka
6. črc 2010

@kopa v malvíku jsme byla mají tam draho a nemají tam zdaleka to co na netu 😠 😠 vybrala jsme si z netu 4 golfky značky a ani ejdny tam neměli 🙄 🙄

kopa
autor
6. črc 2010

@murynka no mě přijde,že jím za tři 😀 😀
Oni tam právě mají tedko set x lander,tak by jsme tam po svatbě brnkli jestli ho tam mají a pak tam zajeli.

murynka
6. črc 2010

@kopa 😀 😀 leni já jím minimálně ted za dva 😝 😀 😲 😲 takže to neřeš a užívej bříška 😵 😵 určo zavolat a optat se 😉

murynka
6. črc 2010

jdu do vany pak se ukážu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru