Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. črc 2010

@sarlotta přesně Sarllot 😀 a ty hlášky má po nich 😀 Ale zase mi dneska volal a říkal,že si přece nenechá urážet manželku 😀 😝 a na svatbě by pak jeho matka prohlašovala jak oboum dává stejně 🤐

sarlotta
7. črc 2010

petři tak ale to má každý jinak... někdo má poslíky od 30tt a někdo vůbec... to pobolívání může být jen růstem dělohy, natahovábím vazů, nebo tlačením dělohy na nervy... myslím, že poslíčky by bolely víc a potřebovala by jsi sprchu na rozehnání 😉

petroska
7. črc 2010

@kopa taky souhlasím ze šarlot.převychovat si ho at se pak nechová jak rodiče.je to od nich ale sproste.si těhotná a musíte všechno řešit a zařizovat s přítelem sami.je to hnus když nemaj snahu pomoct vám a bráchovi pomohli.nechápu to.a že jedou na dovču jak mám rodit tož to je taky dobré.se vsadím že se na mimčo ani hned pak nedojedou podívat 😒

petroska
7. črc 2010

@sarlotta fakt?takže vazy nebo rust.ale mě to bolí každou noc skoro.ne moc ale vzbudí mě to jako kdybych to měla dostat.asi už mi taky haraší jak všude hledám co to muže byt..

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska Petros to víš,že nedojdou.Já na to už ted prdím 🙂mě je to nák uplně šumafuk,já se těším na mimíka 🙂 a ještě tchýně nakecává švagrovce aby k nám určitě nechodily kvůli fretkám 🤐 🙄 asi aby tady u nás něco nechytla 😨 no mazec.
Přítel říkal,že mě bude bránit do posledního dechu 😅

ee.liska
7. črc 2010

@mari111 krásné šatečky 🙂

@kopa to je přístup teda 😝 vyprdni se na všechno a svtbičku si užij 😉 já jsem taky na svatbě mamku neměla a stejně jsem si jí užila 😀

@petroska moc to neřeš ono až to přijde tak to poznáš 😉 , dr tě bude sledovat, neboj se u užívej si zbytek těhu 🙂

petroska
7. črc 2010

@kopa teda ona je taková furie?bych ji to jednou pěkně vyspívala 😠 jaká je!aspon že přítel tě brání a taky mu není jedno jak se jeho matka chová.já mám zase tchýni zlatou.dostali sme 14000 na kočárek 😵 a 2000 od mojeho sourozenci nám dali takže nastestí nás zachránili.moje máti je zase taky skrblík.sice se snaží ale zatím teda podarovala to že nám odpustila 2x nájem což moc není a jednou byla nakupovat se mnou a koupila za 500 cosi jinak nic.vše si platíme sami tak je to záhul ted do toho opravujeme ve vnitř nas vbaráček aby sme to měli vše nové a taky nemá snahu pomoct.tak mě to taky na ni mrzí.ale snad nám pomuže na příští rok se zařizováním svatby a nebude jako ta tvoje tchýně 😠 .je to hrozný jaká je.k vám a jaká k jeho bráchovi.co ji hrabká?

petroska
7. črc 2010

@ee.liska snažím se neřešit ale normálně začínám mít asi strach z porodu a tak celkově.každé píchnutí mě jaksi rozhodí 😢

ee.liska
7. črc 2010

@petroska neboj se to zvládneš 😉 když už jsi došla až sem tak tě "nějaký" porod nerozháže, ve Zlíně jsou taky šikovní doktoři tak to bude určo v pořádku 🙂 . mě pomoho zkouknout pár videí a zkušenosti od kámošek.

ee.liska
7. črc 2010

teda já píšu jako bych odrodila deset dětí 😀

mari111
7. črc 2010

dík za pochvalu holky, jo jo bude to princezna, manža už ji pořádně ani jménem neřekne jen princezničko , no 😅 tak snad nebude moc rozmazlena, dneska jak sem mu říkala "dej prachy taťko" tak machroval, že to teda ne ale stejně dal , tak jsem mu řekla, počkej až na tebe budeme dvě 😀 😀 😀 to se prohne frajírek 😀 😀 😀
Kopísku, ne jo teda, nemáte to lehké s tou vaší svatbou ☹ a s rodinkou už vúbec né, snaž se myslet na sebe a mimíska a užít si to

petroska
7. črc 2010

@ee.liska já jako nemám strach z bolesti.spíš z toho že to nepoznám nebo že to bude brzo když mě to furt pobolívá.uvidím další týden v pátek co mi na to řekne...snad udělá i ultr at su zase klidnější.už to nějak totiž nemužu vydržet ten zbytek čekání...se mi to cosi táhne

handm
7. črc 2010

Ahoj, jsem zpět, řešila jsem tu dveřníky 😀 a jsou tak krásný dvééééře 🙂 to je božíí!🙂

Mari, tedy Laurinka bude kočka!!! TAkový prďácký šatečky!!!
Kopi, tchýni bych nakopala (podle tvé přezdívky klidně)... 😀😀😀 neskutečný... ale kašli na ně a zkus si to užít, když už si to zařizujete sami, podle svého...🙂 bude to prima den!🙂

Petros, nepanikař, do porodu daleko!!! Nebooooj! Všechno bude jistě v pořádku!!
Šarlotko, malá je šikulka!!! a ty taky!🙂 krásný nákupík!!!🙂 a váha taky tak!!!!

Já se dneska dověděla, že nejpozději příští středu budu tetka na druhou 🙂 švagrová když do té doby neporodí, tak císař.. už jednoho měla, takže ji nechtějí nechat ani přenášet a zkusí od pondělka vyvolávat a když ne, tak půjde ven 🙂 jsem zvědavá, jestli to bude kluk anebo holka!🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@ee.liska Eli já furt řešila,že to bude blbé že tam nebude moje matka a takhle to bude ještě vtipnější,že ani jeho rodiče tam nebudou 😀 oni jsou stejně rozhádaný z každým 😲
@petroska já už bych si od nich ani ty peníze na kočárek nevzala co mi naslibovali 😨 Bud ráda,že máš fajn tchýni 😵 já od mé matky neviděla nic od 17let 🤐 my si taky vše platíme sami a nikdo nám s ničím nepomůže.Ještě že přítelák je takový ten typ co vše zařídí,páč bych bez něj neuměla nic si vyřídit...
@mari111 mě dneska zase přítel říkal,jak se těší na mimčo a že jestli bude takový jako já 😀 😀 tak potěš 😀 no samo že bude po mně stejný střívko 😀 😀

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Handm vy to budete mít krásnéé 😵 😵 hele a kde že to baj oko máte ten baráček? 😕

petroska
7. črc 2010

@kopa hm taky bych si od ní už nic nevzala.pak ti to vyčte ne?máš to těžký.tvoje mamka ti nic nedá a tchýně je taky dura.hlavní je že ste s přítelákem spokojeni.miminko bude brzy doma a ostatní at si trhnou ne?si vystačíte i sami jak pozoruju že si užíváte vylety a všechno 😉

ee.liska
7. črc 2010

@kopa no vidíš 😀 aspoň budete mít klídeček 😉
@handm tak to má švagrová teda za chvilku 🙂 to je hezký, že si to nenechali říct

petroska
7. črc 2010

@handm teda taky bych brala fungl novej baráček a jen muj muj bez rodiču 😵 .snad někdy budem milionáři a pujdem do baráčku sami s prckama 🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska jo jo jsme spokojeni 🙂 Krom těch jeho občasných výlevů,se máme dobře 😉 Ba dokonce i líp,než kdykoli jindy.

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska musíš sázet sportku 😀 😀 my vyhráli dvacku 😲

kopa
autor
7. črc 2010

@handm A ještě budeš tetka 🙂 a je fajn,že vydrželi neříct si pohlaví 🙂 já si myslím,že taky tak dopadnu,že se nám mimís neukáže a já budu mít smůlu 😝

sarlotta
7. črc 2010

@petroska porodní bolesti bolí tak, že je musíš zhluboka vydýchávat... tohle co píšeš je tvrdnutí bříška, nějaká činnost dělohy tam je, ale zase se všechno pěkně prokrvuje 😉 hlavně vydržet celá do 35tt-36tt a pak už můžeš v klidu rodit....
stejně tu holky budete strašit do 40tt... to Vám říkám 😀 😀

petroska
7. črc 2010

@kopa hehe já už taky jednou vyhrála 170 kč myslím 😀 ale nikdy více už se nepodařilo.taky občas někdy muj zaperlí a naserká mě ale mužu říct že ani jedna velká hádka nebo něco takového že bych na něj byla přádně naštvana nebo že by sme se nebavili.taky mám chlapa zlatíčko.je skoro jak baba.uklízí,vaří proste vše co by chlap skoro nedělal-tak ho musím pochválit 😀 .

kopa
autor
7. črc 2010

@sarlotta tak to jsem zvědavá 😀 😀 ted to půjde hezky v tabulce za sebou 😀 😀

sarlotta
7. črc 2010

@handm děkujíííí🙂 kua ty máš zážitky.... dveřeeee... úplně Tě vidím jak je obtůláš 😀 😀

petroska
7. črc 2010

@sarlotta tak snad porod není za rohem jak říkáš.to víš do 35 týdne min tu s ELis budem.a taky čekám že nakonec budeme přenášet 😀 .to by bylo prdel-ted nas straší a pak budeme funět o týden dýl než je termín 🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska Tak to mi pravidelně vždycky vyhrajeme přes 100kč.Mě doma taky ulízí a dokonce mi minulý týden myl okna 😝 chudák,ale jak pršelo a lidi si je ještě neumyli z toho malovaní a zateplování,tak jsou zase špinavý 😝

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska Tak na mě počkejte s Eliskou a s Handm 😀 😀 já chci rodit s vámi 😎

handm
7. črc 2010

@sarlotta obtůláš?! to je co za nářečí?!co to znamená?!😀😀😀😀
@petroska Neboj, my máme baráček napůl s bankou a milionáři rozhodně nejsme... 😀
@kopa oni si to nechali říct, jen nám to zamlčujou 😀 hadi... ale snad to bude kluk, moc bych to bráchovi přála, po dceři druhého klučíka, tak uvidíme za týden 🙂 jsou tajemný jak hrad v karpatech.,... jinak IP...

kopa
autor
7. črc 2010

a ještě by Mari na mě mohla počkat 😀 😀 ale ta asi né,to by pak její princeznička nestačila onosit ty krásné šatičky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru