Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. črc 2010

mari a to je jen jeden z mnoha snů, nebo spíš slátanin, co se mi ted každou noc zdají 😀 😀 😀 je to mazec 😀
hele a neboj určo až půjdeš rodit ty, tak bude krásně chlaďoučko, lehounkej vánek a ty uděláš šup a Laurinka bude venku, ani nebudeš vědět jak 😉 🙂 😎

farmarska
14. črc 2010

holky jsem si tudle pochvalovala jak nevolnosti jsou na uzdě a vše je v pohodě a to vám teda řeknu, že od rána mi je pěkně blbě 😖 😝 at sem najezená nebo ne 😝

tercie
14. črc 2010

@aronek Aronku promiň za ten včerejšek, že jsem jenom poslala odkaz a nic k tomu, já kojila a měla jsem volnou jenom jednu ruku a ještě levou 😀 Tak se mi to povedlo aspoň myší zkopírovat a poslat ti to 😀
Mě právě ty kolena berou tak fest, že chcípám, nemůžu se zvednout ze židle, ze záchodu...😀 chtěla jsem jít k dr, ale pak jsem tu našla tohle téma a zjistila jsem, že jsou na tom holky ještě mnohem hůř. Koupila jsem si aspoň COLAFIT, to je čistej kolagen, na posílení chrupavky, to jediný se smí při koju, jinak ostatní geladrinky a podobně obsahujou látku, která se nesmí...akorát si teď nemůžu vzpomenout která to je... Hele a beru ho už přes měsíc a zdá se to trochu lepší... 😉

Jo a včera už se mi nepovedlo nahodit net, vždycky to vypadne když to nejmíň potřebuju, prevít jeden!!!

mari111
14. črc 2010

no kéž by si měla pravdu Farmíku, ja se ani tak nebijím nějaký bolesti, ja sem na bolest zviklá jen se bojím že mi bude zle ,že budu třeba zvracet a tak a aby to nějak netoto Laurince, no a jestli mne sekne v zádech, tak to jsem zvědavá co se mnou budou dělat 😅

farmarska
14. črc 2010

ségra no jasan, bude nám čest, když s náma posnídáš 🙂 😉
hele tak přeci jen jedete v tom vedru v poledne? 😅 tý jo, tak snad se neuvaříte 😖 a držím palce na kontrolu a pak dej hned vědět co novýho 😉

mari111
14. črc 2010

ty jo Terci, ja mám zas bolavou kyčel a kost u pipiny 😅 taky se nemohu zvednout, musím se něčeho držet, trošku to rozhejbat a až pak se hnu z místa, ach jo, nemúže nám bejt líp 😠

farmarska
14. črc 2010

mari neboj, věř jim, oni si s tebou nějak poradí 😉 🙂 🙂 V nejhorším tě fiknou, malou vyndaj a bude to 😉 🙂 ale já myslím, že to zvládnete 😉 🙂 🙂 🙂

mari111
14. črc 2010

že fiknou 😀

tercie
14. črc 2010

@mari111 to jsem měla taky, od toho 30tt to byl občas mazec, připadám si, vlastně doteď, jak invalida a ne jako mladá kráááásná maminka 😀😀😀

farmarska
14. črc 2010

tý jo, ale že se ti to už krátí 😉

mari111
14. črc 2010

jo krátí Terculík taky si nadávam jakej jsem krypl 😠 😠 😠

cajori17
14. črc 2010

cus,tak uz mam uvareno 😀
farmi,dik za tehu bacilky 🙂 🙂
tehulky mari a hadm-drzim pesticky na kontroly 🙂 🙂 🙂
tehulky-je mi vas lito v tech hicech,a maminek s miminkama mi je taky lito ☹ -tem malym brouckum je urco taky vendro

farmarska
14. črc 2010

tercííí no tak jsi mladá krááásná maminka s pár neduhama no 😉 😀

farmarska
14. črc 2010

a mě je ještě líto v tom vedru starejch lidí a zvířátek a taky snažilek, páč se musej v tomdle umrtvovacím počasí snažit, 😀 😀 😀

farmarska
14. črc 2010

a vůbec všech mi je líto, komu je vedro 😀

farmarska
14. črc 2010

holky nevolnost mne přechází, jdu rychle něc udělat, než to zase začne 😉

cajori17
14. črc 2010

terci-nahodu jsi moc krasna maminka 😉

cajori17
14. črc 2010

holky,poboliva me pravi vajecnik......dominantni foliky mam jen na prave strane-myslite ,ze ta bolest znamena ,ze foliky rostou?

tercie
14. črc 2010

jsem psala takovej dlouhej a zas se to seklo, šmejd!!!!!!!!
musím už jet, tak pa odpo a myslete na Lukýnka, dostane včeličku ... bych radši nechala píchat do sebe 😝
Tak tě péro 🙂

mari111
14. črc 2010

jú 😔 ale Lukášek to vydrží, je to kluk statečnej 😉 jo mne je taky líto všech co jim je jak mne, teplo a blbě 😠

nikissek28
14. črc 2010

souhlasím s holkama to vedro je neskutečně příšerný ☹

kopa
autor
14. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Jinak dneska je snad první den,kdy mi není horko 😀
Za hodku razím na kontrolu,tak jsem zvědavá 😅

farmarska
14. črc 2010

kopa jak to děláš, že ti není vedro? 😅 napiš recept, mě je děsně 😝 ten teplej sytej vzduch už se nedá dejchat 😝 😝 😝 fuuuj a zítra zase do práce-na odpolední a v sobotu mám celodenní, 😝 😢 😖 asi jim tam sebou švihnu..jestli se neochladí ☹

farmarska
14. črc 2010

kopi držím palce na kontrolu 😉

cajori17
14. črc 2010

Kopi,drzim palecky 😉

nikissek28
14. črc 2010

aaaaa já bych tak hupsla do toho bazénu ☹ a nemůžu sakriš ☹ ☹ ☹

nikissek28
14. črc 2010

@kopa taky držím palečky 🙂

mari111
14. črc 2010

taky držím palečky na kontroli dneska. Manža seká a ja se nudím, v tom teple mi nejde něco dělat 😠

mari111
14. črc 2010

nikisek ja bych taky hupsla, ale jak bylo včéra chladněj tak je trochen studenější voda a do toho se mi teda nechce, takže netrpíš sama 😉 ještě se načvachtáš,neboj, za chvíli budeš fit 😉 a budeš moct do bazénkku 🙂

tercie
14. črc 2010

Kuk, tak jsme zpátky, to je pařák jak kráva... jako venku dobrý, ale jak jsme vlezli do čekárny, tak ze mě teklo jak z vodovodu, vrata vod chlíva jsou slabej vodvar 😀😀

Takže, resume z kontroly ve 3. měsících:
6180g, 59cm, byli jsme pochválený, prospívá krásně, srdíčko na poslech v pořádku,je šikovnej, akorát musíme polohovat, protože pořád stáčí hlavičku doprava 😉
Vyfásl dvaďobance, do každýho stehýnka jeden, hexu a prevenar 13, holky chudinka moje malá taaak řval až mi to rvalo srdce a já ho nemohla ani pochovat, musela jsem mu na nožičkách držet tamponky. Aspoň jsem se k němu naklonila a šeptala mu do ouška, aby věděl že jsem u něj a trochu se uklidnil, protože řval fakt hystericky, v první chvíli, když mu píchla tu první tak se málem nenadechl... Fuj fuj, už nechci žádný další očkování. A to na ty rotaviry jsem dát nenechala, snad jsem udělala dobře. Tak teď jen doufám,že nebude mít žádnou reakci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru