• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jéé Martasku to mi je moc líto, sis to teda vytrpěla, přeju abny už bylo jen líp :pensive:
Kammko taky mi je líto, achjo, co se to zas děje :frowning2:
19. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
mabuš taky držím palečky, zrovna jsem se dneska dozveděla, že kámošce konečně vyšla adopce a dokonce dvojitá, jedou si pro dvojčátka, dva měsíce a je to holka a kluk, krásnej páreček, tak se konečně po letech dočkali :slight_smile: ja měla úplně husinu od radosti
19. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky-jen nakukuji a zas mizim,takze ani nedocitam-stavim se zitra....dnes jsem byla na gynde a foliky rostou-mam asi opozdenou ovu-folik mel dnes 19mm,takze mudr rikal ,ze jsem pred ovulkou,ze se mame snazit,takze jdeme na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: akorat tam nasel i cystu,ale povim vam to az zitra-ted jsme dosli s pritelem z prace a jdem delat miminoko. :grinning: pa
19. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
tak poctivě a úspěšně jo, Čajori :wink:
19. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
ještě mi chybí Aja :sweat_smile: Aji dám tě tam taky neboj :wink: ted jdu na tu cukrovku,hlad mám ukrutný :zipper_mouth:
20. črc 2010 v 06:14  • Odpověz
Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100716.html
zase otravuji, ale prohráváme :angry: by mně zajímalokolik jich hlasuje :angry:
20. črc 2010 v 06:52  • Odpověz
Vkládám foto raního bříška. Večer si připočtěte 5cm a tak já vypadám. Vůbec jsem tomu nevěřila, že to takhle může skákat.
20. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky!!:slight_smile:
@kopa krásný fotečky!!:slight_smile: moc vám to sluší a přeju ještě jednou, at vám to super klape a mimisek z vás udělá krásnou komplet rodinku!! a držím palce na cukr, bleeeeeeeeeeeeeee

@paajaa to že je bříško?!:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: ne, važně, už se to rýsuje, ale neboj, ve třetím trimestru to teprve skáče... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak se snažím ležet a je to opruz....:slight_smile: no ale pro mimiska všechno...:slight_smile:
20. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@handm počkej až sem hodím foto z večera- to bude břich. Já vím, že to nic není, ale když jsem bříško měla vždy ploché, tak i tohle přijde hodně. :grinning:
20. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
@paajaa no to je jasny, vy vyhublinky to pak máte hned vidět :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
co ten váš domeček? už jste to vyřešili s firmou?!
20. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@handm vypadá to asi nejhůř jak to mohlo skončit. Budeme se s nimi asi soudit o ty peníze. :astonished: Mě je z toho do breku. :cry:
20. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@paajaa fakt jo?! no to je neskutecny...
jak to? oni rekli, ze vam nic nedluzi ani praci a material atd?! nebo jak reagovali?! to je fakt neuveritelny, takova drzost... co pravnik na to?
20. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@paajaa krásný bříško :slight_smile: :dizzy_face: maličakté :dizzy_face: :dizzy_face: cože vy se soudíte proč??
@handm ty hezky lež a odpočívej :wink: :wink: t se drobeček ještě dopeče :sunglasses:
20. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
jinak holky nevíte něco PŘÍRODNÍHO NA ZKRÁCENÍ CYKLŮ???mám opět cykly 40-45DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsme si myslela že jsme znova těhu takové nervy fuj :frowning2: v pátek už jsme si dělala test naštěstí megativní a včéra mrcha dorazila jupí ale po takové době :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
@handm Oni prostě už nekomunikují. Peníze dostali, ale vrty na tepelné čerpadlo nejsou hotové. A bez nic se prostě nehneme. Takže už plánuji, jak to v pokoji u rodičů poskládat, aby se mi sem vešla postýlka a komoda na mimi věcičky - naštěstí tu místo je. Nebudu nad tím hloubat, protože bych to musela obrečet, že v baráčku ještě dobu nebudeme bydlet.
20. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@paajaa to je fakt neskutecny... :frowning2: uplne te chapu!!! co tak jit nekam do TV - cerne ovce nebo takovy porad?! jestli by to s nimi pohlo?

@murynka jejda, tak to jsou pak fakt asi nervy... ja bohuzel nejsem "babka kořenářka", ale tercie nebo šarlotka určo něco budou znát..
jinak ležím, i když je to peklo... a občas něco pomalinku udělám.. u čeho se dá sedět.. i když bych potřebovala zamést a to nevím, jak v sedu :grinning::grinning::grinning::grinning:
20. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Paaji páni toto letí, krásné bříško :slight_smile:

Ahojte holky tak sem se vrátila z Ostravy bylo to super, jela sem tam na víkend s MM , protože mám ovu vždy 21dc a v neděli jsem byla 21dc, tak sem ho přemluvila a jela s ním do pondělí do práce. No a co se nestane, zrovna si ovu nedošla, prostě mi to tam nahoře někdo řídí a posunuje vždy tak abych nebyla zrovna s MM a to už je druhý cyklus toto :( No co, vlastně nevím jestli byla, nebyla už dřív, ale čípek je pořád pevný a creamy hlen, takže ted být určitě nemohla a jestli bude za dva dny tak to je už na odstřel...
20. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojík holky,
Paji no bříškokrásne ale ty starosti co máte s tím vrtem, sakra tak to ti nezávidím, ja takéto situace nesnáším, to bych vraždila :angry:
No Nikol, teda ty taky tu ovulku koukam že musíš nahánět a ne a ne chytnout,co :confounded:
Handm, ty koukej odpočívat, víš že máme zakázano předbíhat :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
ja si tady ťukám do klávesnice, větračka otevřená a on chudák vtáček do toho okna narazil, ale přežil, sedí na větvy na živím plotě a asi se vzpamatováva :sweat_smile:
20. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
Dobrý poledne kočičky, jakpak je při úterku? :slight_smile: Já včera už nějak nezvládla napsat, pustila jsem se do žehlení, protože nebylo vedro, a stála jsem tu u toho do půlnoci,blééé. Pak přijel manža z práce a šli jsme si rovnou lehnout.
Ale @kopa fotky jsem stihla zkouknout,jsou moc pěkný,povedený a moc vám to spolu sluší :slight_smile:, takještě jednou gratulka :slight_smile:
Tak jdu dočíst a přijdu jo?
20. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@m_artasek, @kammka holky, to je mi tak strašně líto :frowning2: Držte se, bude líp, teď tomu asi ještě nevěříte, ale je to tak :slight_smile:
20. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak zbytek dopíšu až po koju :slight_smile:
20. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
brý odpoledne holky.......teda vás docitat-to je fuska........
martasku,chuderko-to je mi lito.....snad se brzy jizvicka na dusi i na tele brzy zahoji,drz se......
zdravim po dlouhe dobe markee :slight_smile:
mabb :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palecky-at se mimiskove v brisku drzi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tot vse-uz jsem vsechno zapomela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jinak, my snazilkujem jak fretky :slight_smile:
jeden folik ten 12mm mi zmizel-nevim kam...a ten druhy dorostl do 19mm,ale na leve strane-kde nebyly skoro zadne foliky,tak mam nejaky 17mm,to jsem z toho jelen.....kazdopadne mudr m nasel i malou cystu a ovulke by mela pry probehnout co nejdriv a v patek jdu jeste jednou na utz a na injekci kvuli cyste.....
jinak se zas loucim-pac jdu na odpoledni at do 22h.tak se tu mejte.pa
20. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
m-artasek je mi to strašně líto!!! drž se bude líp!!
20. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
holky já měla tak hnusnej sen, mne padali zuby, normálně jsem měla dve plne hrstě zubu co mi vypadali, že to je neco zlého :frowning2:
20. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak jsem koukala na snáře na netu a fuj teda samé hnusné věci sem se tam dočtla :pensive:
20. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky.tak sem po dlouhé době zase uplně sama doma od rána až do noci :frowning2: .muj jel navštívit rodiče a já jaksi cestovat hodinu autem nechci tak sem zustala trčet doma.nuda nuda..k tomu začínají zase pařáčky tak se chladím u větráku :angry: .
@mari111 ty si to snad přivoláš tu laurinku at je venku dřív :slight_smile: ,takové sny,bože :grinning: .
20. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
no Petroš hnusné sny, mám akorát pěkné nervi z toho :angry:
20. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky! já taky nudim doma...
akorat jsem resila neco se stavbyvedoucim a delniky, to je napor na nervy.. a zas lezim :grinning:

Mari, a zuby v puse mas?:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: hnusny sny, tedy fakt...
20. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
jo Handm, zuby mi zústali, jen mám z toho nervíky, segra mi říka že sem asi nějak spojená s jej malinkou, že je nervózna, že už jej idú asi zubky
20. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.