• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@m_artasek jezis marja, ty sis taky chuderko uzila... jak píše šarlotka, kdyz se to se.. tak pořádně...:frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: to jsou fakt zákony schválnosti...:frowning2:
neboj, pomocníčci vám se stěhuldou pomůžou a všechno bude dobrý, jen co budete v domečku a ty se dáš do pořádku, bude ti jen a jen líp!!!! Zatím jen odpočívej a hezky lež, budeme se kontrolovat navzájem :slight_smile: moc držím palce, at je líp na duši i na těle co nejdříve a všechno už bude jen lepší!!!!!!§!!!
19. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
holky díky moc, no nedělám fakt vůbec nic, stačilo mi dnes jen vybalit tašku z nemocnice a byla jsem hotová
19. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
tak jsem na zítra na deset objednaná k doktorce( dřív než jsem myslela, ale nevadí) a mám celkem strach z toho co mi teda řekne :frowning2: tak prosím držte palečky holky zlaté :wink:
19. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
ahojky holky..nedávno jsem se tu ptala, zda některá z vás zažila zamlklý potrat více než jednou...zítra jdu na revizi, dva měsíce před koncem mateřské, měla jsem teda jiné plány..ale tady se už hlavně rodí, neebo se pletu?? :confounded:
19. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak už mám mimisky u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše proběhlo dobře jen jsme čekaly než jsme šly na sál páč jsme byly hned po 12 a přenosy začly až v jednu. Jinak jsme přišli o dva mimísky - při prvním rozmrazování to jeden nezvládl tak vzali další dva a pak z těch tří vybrali dva nej ale já jim věřím testovat mám 5.8. tsk už aby to bylo :wink: :wink: :wink: @sarlotta děkuju za palečky :dizzy_face: zatím nedočítám až zítra mějte se cholky papa

@kopa vše nej nej nej na společné cestě cživotem a těším se na nějakou tu fotečku :wink:
19. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@m.aa.b palušky se držííííííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dál :wink:

@kammka jéééj to je mi líto :pensive: :pensive: tak to nevyšlo... škoda :unamused: klidně dojdi pokecat máme tu maminky, těhulky i zamlklinky... určitě si máme pořád co říct :wink: tak se drž zítra a ozvi se.
19. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@nikissek28 všechno bude ok, neboj, hlavně ať Ti udělá utz a poptej se na ovulaci a co dál :wink: co doporučuje.
19. črc 2010 v 17:57  • Odpověz
ahojky, konečně jsem tu :grinning: a jdu na dočítání @sirella to je dost že ses ukázala :grinning: :grinning: to je super, že je vše OK :sunglasses:
19. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
@markee to je hrůza, snad se situace brzo nějak vyřeší a budeš mít klid :wink:
19. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
tak manža už mě zase vyhání a to jsem nestihla ani dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
šup do postýky a pohlaď Matýska :sunglasses:
19. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
dobré, už je pryč :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
tak nevím kde jsem skončila :sweat_smile: no doufám že maab dopadla na 1* :dizzy_face: a veveb je taky Ok :slight_smile:
@kopa držím na zítra palce :wink:
@paajaa na pupík se těším :slight_smile:
@tercie ty máš hodné miminko :dizzy_face:
@handm to je super, že ještě nerodíš :wink:
@m_artasek jejda to je mi moc líto :frowning2: ale příště určitě všechno dobře dopadne :slight_smile:
@sarlotta jo balon prej na to pomáhá dost :slight_smile: to nám říkala Dominiková na kurzu
19. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@nikissek28 držím palce i na nohách na zítřejší KO :slight_smile:
@kammka :frowning2: zítra přeji hodně síly
19. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@sarlotta už šupkám a pohladím ho, bobka :dizzy_face: a víš co ještě dr doporučují na porod? Sexík :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
elíšo pakuj ležet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale taky Ti týdny naskakují... super jsem ráda, vydržet a budem pak kočárkovat a kafíčkovat :sunglasses: :sunglasses:
19. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
vidíš to bysme mohli:slight_smile:))) :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
jo ještě se musím pochlubit, kočárek už máme u tchyňky, dneska jsme ho celý vyzkoušei sporťák, vajíčko a tak a je ještě hezčí jak na obrázku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@sarlotta to už se těším na kafíčka, procházky, nákupy :grinning: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
ale už fak jdu, tak pa zítra :slight_smile:
19. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100716.html
zase otravuji, ale prohráváme :angry:
19. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
holky vložila jsem zatím 4 fotky do uzavřené skupiny :wink: Holky s nadpičníky.Ted dělám přístup všem,tak snad na někoho nezapomenu :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
:wink: @kopa ještě jsem hoď odkaz na diskusi, abychom to nemuseli hledat :grinning:
19. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@aronek Hlas máš :wink: jdu uložit prcka a pak snad dočtu
19. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
@kopa krásné fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kopa jé fotečky :dizzy_face:
@aronek taky jeden ode mne :wink:
19. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky.dneska nejak nestíhám.mám tu na hlídání neteřinky tož hlídám o sto 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kopa jé krásné fotečky,mooc vám to spolu sluší :wink:
@aronek taky zase jeden hlásek ode mě :slight_smile:
@m_artasek taky mě to mrzí co se stalo :pensive: ,mimišek přijde co nevidět.držím mooc palečky
19. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@handm supr že to nebyla plodovka.jeste co nejdýl vydržet tak jako my tady ostatní co nám dělají doktoři bububu :slight_smile: .
19. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
holky tak snad jsem dala přístup všem :sweat_smile: dělala jsem to z hlavy :sweat_smile: kdybych na někoho zapomněla,tak se omlouvám :sweat_smile:
dneska se tu z ničeho nic objevili s těmi podlahami a že zítra teda ráno nastoupí nám to opravit.Takže se tu asi dva tři dny neukážu asi :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.