Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
handm
19. črc 2010
@m_artasek jezis marja, ty sis taky chuderko uzila... jak píše šarlotka, kdyz se to se.. tak pořádně...😞 |-| |-| |-| to jsou fakt zákony schválnosti...😞
neboj, pomocníčci vám se stěhuldou pomůžou a všechno bude dobrý, jen co budete v domečku a ty se dáš do pořádku, bude ti jen a jen líp!!!! Zatím jen odpočívej a hezky lež, budeme se kontrolovat navzájem 🙂 moc držím palce, at je líp na duši i na těle co nejdříve a všechno už bude jen lepší!!!!!!§!!!
m_artasek
19. črc 2010
holky díky moc, no nedělám fakt vůbec nic, stačilo mi dnes jen vybalit tašku z nemocnice a byla jsem hotová
nikissek28
19. črc 2010
tak jsem na zítra na deset objednaná k doktorce( dřív než jsem myslela, ale nevadí) a mám celkem strach z toho co mi teda řekne 😞 tak prosím držte palečky holky zlaté 😉
kammka
19. črc 2010
ahojky holky..nedávno jsem se tu ptala, zda některá z vás zažila zamlklý potrat více než jednou...zítra jdu na revizi, dva měsíce před koncem mateřské, měla jsem teda jiné plány..ale tady se už hlavně rodí, neebo se pletu?? :-S
m.aa.b
19. črc 2010
Tak už mám mimisky u sebe x-) x-) x-) x-) vše proběhlo dobře jen jsme čekaly než jsme šly na sál páč jsme byly hned po 12 a přenosy začly až v jednu. Jinak jsme přišli o dva mimísky - při prvním rozmrazování to jeden nezvládl tak vzali další dva a pak z těch tří vybrali dva nej ale já jim věřím testovat mám 5.8. tsk už aby to bylo 😉 😉 😉 @sarlotta děkuju za palečky x-) zatím nedočítám až zítra mějte se cholky papa

@kopa vše nej nej nej na společné cestě cživotem a těším se na nějakou tu fotečku 😉
sarlotta
19. črc 2010
@m.aa.b palušky se držííííííí 😎 😎 😎 dál 😉

@kammka jéééj to je mi líto |-| |-| tak to nevyšlo... škoda :-| klidně dojdi pokecat máme tu maminky, těhulky i zamlklinky... určitě si máme pořád co říct 😉 tak se drž zítra a ozvi se.
sarlotta
19. črc 2010
@nikissek28 všechno bude ok, neboj, hlavně ať Ti udělá utz a poptej se na ovulaci a co dál 😉 co doporučuje.
ee.liska
19. črc 2010
ahojky, konečně jsem tu 😃 a jdu na dočítání @sirella to je dost že ses ukázala 😃 😃 to je super, že je vše OK 😎
ee.liska
19. črc 2010
@markee to je hrůza, snad se situace brzo nějak vyřeší a budeš mít klid 😉
ee.liska
19. črc 2010
tak manža už mě zase vyhání a to jsem nestihla ani dočíst :-p
sarlotta
19. črc 2010
šup do postýky a pohlaď Matýska 😎
ee.liska
19. črc 2010
dobré, už je pryč 😃 😃
ee.liska
19. črc 2010
tak nevím kde jsem skončila :-N no doufám že maab dopadla na 1* x-) a veveb je taky Ok 🙂
@kopa držím na zítra palce 😉
@paajaa na pupík se těším 🙂
@tercie ty máš hodné miminko x-)
@handm to je super, že ještě nerodíš 😉
@m_artasek jejda to je mi moc líto 😞 ale příště určitě všechno dobře dopadne 🙂
@sarlotta jo balon prej na to pomáhá dost 🙂 to nám říkala Dominiková na kurzu
ee.liska
19. črc 2010
@nikissek28 držím palce i na nohách na zítřejší KO 🙂
@kammka 😞 zítra přeji hodně síly
ee.liska
19. črc 2010
@sarlotta už šupkám a pohladím ho, bobka x-) a víš co ještě dr doporučují na porod? Sexík 😃 😃
sarlotta
19. črc 2010
elíšo pakuj ležet 😃 😃 😃 😃 ale taky Ti týdny naskakují... super jsem ráda, vydržet a budem pak kočárkovat a kafíčkovat 😎 😎
sarlotta
19. črc 2010
vidíš to bysme mohli🙂))) 😃 😃
ee.liska
19. črc 2010
jo ještě se musím pochlubit, kočárek už máme u tchyňky, dneska jsme ho celý vyzkoušei sporťák, vajíčko a tak a je ještě hezčí jak na obrázku x-) x-)
ee.liska
19. črc 2010
@sarlotta to už se těším na kafíčka, procházky, nákupy 😃 x-)
ee.liska
19. črc 2010
ale už fak jdu, tak pa zítra 🙂
aronek
19. črc 2010
Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
zase otravuji, ale prohráváme ]-(
kopaautor
19. črc 2010
holky vložila jsem zatím 4 fotky do uzavřené skupiny 😉 Holky s nadpičníky.Ted dělám přístup všem,tak snad na někoho nezapomenu :-N
aronek
19. črc 2010
😉 @kopa ještě jsem hoď odkaz na diskusi, abychom to nemuseli hledat 😃
tercie
19. črc 2010
@aronek Hlas máš 😉 jdu uložit prcka a pak snad dočtu
aronek
19. črc 2010
@kopa krásné fotečky 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ee.liska
19. črc 2010
@kopa jé fotečky x-)
@aronek taky jeden ode mne 😉
petroska
19. črc 2010
ahoj holky.dneska nejak nestíhám.mám tu na hlídání neteřinky tož hlídám o sto 6 :-p
@kopa jé krásné fotečky,mooc vám to spolu sluší 😉
@aronek taky zase jeden hlásek ode mě 🙂
@m_artasek taky mě to mrzí co se stalo |-| ,mimišek přijde co nevidět.držím mooc palečky
petroska
19. črc 2010
@handm supr že to nebyla plodovka.jeste co nejdýl vydržet tak jako my tady ostatní co nám dělají doktoři bububu 🙂 .
kopaautor
19. črc 2010
holky tak snad jsem dala přístup všem :-N dělala jsem to z hlavy :-N kdybych na někoho zapomněla,tak se omlouvám :-N
dneska se tu z ničeho nic objevili s těmi podlahami a že zítra teda ráno nastoupí nám to opravit.Takže se tu asi dva tři dny neukážu asi :-N

Začni psát odpověď...

Odešli