• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopi já nakukuju ale malej se bude teď budit na kojo tak se nerozepisuju :grinning:
22. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
@tercie tak ty koj mamino :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
Kopísku jakto že hádali :fearful: :fearful: :fearful:
22. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahojky. Tak já žehlím a balím tašky zpět do nemocnice.
Přišla jsem se pochlubit se Šimonkem.... už není na kyslíku a začíná dostávat mlíčko. Operaci zvládl na jedničku a po ní se taky krásně drží. Jsem šťastná jak blecha. Už se těším až u něj zase budu. :slight_smile:

Sarlottka už čeká na klubání!? To je super. Moc jí držím palce a budu nakukovat.
22. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj Vladi, tak moc pozdravuj Šimonka, posílam mu pusinku a ať se dál drží, je to šikulínek :dizzy_face: Ať ti to tam uteče a ste už brzo doma :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Farmince gratuluji k srdíčku ! Jen tak dál :wink: :wink:
Kopi! Novomanželská hádka? Co to? :astonished:
22. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@mari111 děkuji :dizzy_face: Už to snad nebude na dlouho. Věřím, že začátkem srpna budeme doma. Už aby to bylo :confused:
22. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@kopa 27tt ???? Jak to děláš??
22. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@wlladka ahoj :slight_smile: my si tu všechny ty týdny připisujeme :grinning::grinning::grinning: jinak moc gratuluju k super zpravám z nemocnice!!! Šimonek je šikulka největší!!! Má také být po kom statečný a silný kluk!!! Držte se a za chvilinku jste doma...:slight_smile:

jen tedy nechápu, jak můžeš v tomhle hice žehlit.. já se chystám zítra, to má být o deset stupnu min...:slight_smile:
22. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
@kopa to je super, že je kardio Ok :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@handm já žehlit musím. Zítra už budu zpět v nemocnici, tak abych tam nebyla jak kdybych vypadla krávě z ... :grinning:
22. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@wlladka teda vy jste šikulky :dizzy_face: snad vám to rychle uteče a budete za chvilku doma :wink:
22. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
Handm tak to budeme žehlit spolu, se zas pěkně ochladí, to bude zas samej bacil, já už nechci bejt chorá :confounded: snad se mi to vyhne.
Vladi, začátkem srpna? Tak to už je za dveřma :wink:
22. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
No, už je na čase. Už začínám nemocnici říkat "doma" Těžká demence :confused:
22. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
u nás se už bouří, padlo pár kapek a je tma jak v pytli :sweat_smile:
22. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
@mari111,@wlladka no to byli hádky spíš kvůli těm podlahám :zipper_mouth: páč ten chlap to přišel první den sundat a druhý den je položil znova a ještě zalepil a debil to to zkazil :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak jsem myslela,že na něj vlítnu a pošlu ho někam :zipper_mouth: navíc včera mi nebylo dobře a oni dělali předsín,takže jsem ani moc na wc nemohla a jejich přítomnost a všude ten bordel mě dost sral :zipper_mouth: tak to odnes přítel :grinning: :sweat_smile:
Vladěnko teda Šimonek je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás radost a za chvilku už ho budeš mít doma :dizzy_face: Vladi ty týdny letí jak bázen :grinning: :grinning: a zítra 28tt :wink:
@handm já dneska taky žehlila :sweat_smile: no ale především hromadu kapesníků :angry:
@ee.liska Eli co ty dodržuješ odpočívání :astonished:
22. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, ještě že jste dnes na oběd nepřijely, květák smaženej se nekonal, ale za to udělal manžel dobrý maso na zelenině a hrnce guláše, který dáme zamrazit a budeme si postupně vytahovat.
@kopa jak to odnes přítel, snad manžel ne :slight_smile: nejde si zvyknout co, obrovskáá gratulace k svatbě, myslela jsem na Tebe v pátek ve špitále
@wlladka Šimonek je šikulka a rychle ty dny snad utečou a budete doma
Tak Šarlotce přeji rychlej porod, ať je malá co nejdřív na světě
@mari111 a ty máš ségru někde tady poblíž Vyškova?
22. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoj Martásku, no tak to ještě že jsem nejela, ale guláš bych si taky dala, Ségra bydlí u Slavkova, no ja nevím jestli budeš znát Hodějice
22. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
@mari111 Jo, Hodějice vím, kde jsou, máme rodinu v Hostěrádkách a ve Slavkově jsem rok a půl pracovala.
22. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
no vidíš, tak to tam znáš :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
ahojky holky nakukuji :slight_smile:

farmi gratulace!!!! :slight_smile: :slight_smile:

sarlot bude brzo další princezna nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

veve obrovslá gratulace to musí být úleva co :slight_smile: ted si užívej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

kopa leni hádky tohoto typu chápu i já je zažila chce to horkou hlavu a klid :wink: a gratulka ke kontrole :wink:

vladi šimonej je úžasnej jak to zvládá šikulínek jen tak dál!!!!! :slight_smile: mám z vás radost a těším s ena fotečky :dizzy_face:

martasku to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: achjooo ale dočkáš se musíš!!!

u nás nic nového jen se stavíme :sweat_smile: blázínek :grinning: ale umřel mi dědeček včéra :frowning2: :frowning2: tak jsme trochu smutná :pensive: :pensive: tedy hodně :cry:
22. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky...přišla jsem na vás nakouknout :slight_smile:
@ee.liska Ahojky Eli...jsem ráda,že jsi doma a v pohodičce :slight_smile: Už jsem četla o Šarlotce a moc moc jí držím palůšky :slight_smile:

Holky,kde uvidím naši nevěstinku,Kopinku????Já to v albíčku nenašla :confused:

Jdu dočíst zbytek...snad tu najdu jen samé pozitivní zprávičky :wink:
22. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@kopa dodržuju co se dá, kromě výletů do sprchy :wink:
@mari111 jé do Hodějic jezdíme na hasičské závody :slight_smile:
@murynka to je mi líto :frowning2:
22. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
@sirella jj doma, příští čt mám KO tak doufám že i doma zůstanu :grinning:
22. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@ee.liska budem moc držet palůšky :slight_smile: A jak se cítíš?Je milé,jak tě manža hlídá :slight_smile: To ten můj byl dneska na pár facek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už mne to snad přešlo.
22. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
no vidíš Eli, tak až tam někdy budu na hasičské závody tak si dáme rande :wink:

Mury upřimnou soustrast :pensive:
22. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
ÓÓÓ paní Sirell nás přišla zas jednou navštívit, jak se máš Sirelko?
22. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky Mari :slight_smile: Přišla jsem jen nakouknout a dočíst,co je u koho nového.Četla jsem o tvé kontrole a jsem moc ráda,že je všechno OK...U mě co se týče malé je taky všechno dobré.Jen teda dneska jsem zas měla vztekací den a tlak mi vylítl na 160/100 a hned mi zvtrdlo břicho,tak jsem aj měla dost nervy.Ale už je to snad(ťuk,ťuk) dobré.Tlak se vrátil tam kam má,tak jsem klidnější.
A copak ty???Jak se vede???
Četla jsem jaké jste si tu dělaly chutě :grinning: Taky bych si dala ...žampíky smažené a aj ten gulášek by bodl...mňááááám :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@murynka Mury...to je mi moc líto :pensive: Upřímnou soustrast
22. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
@m_artasek no nejde si zvyknout :grinning: :grinning: pro mě je ti furt přítelák :grinning: :grinning: mě zase místo manželka říká žena :grinning:

@murynka to mě mrzí s dědou :cry: Upřímnou soustrast
@sirella už jsme tě nasměrovala :wink:
@ee.liska já taky chodím na výlety do sprchy :grinning: ale dneska jsem odpočívala,docela mi ztvrdlo dost břicho :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.