Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
29. črc 2010

@paajaa gratuluji ke kontrole! je to super

mari111
29. črc 2010

tak super Pajuš, jen pěkně nakupuj 😉 v sekáči se občas najdou super kousky za super cenu 🙂
Jen Ivomal se nějak neukazuje, žeby tam byla tak dlouho? 😨

mari111
29. črc 2010

Madormi asi se mu zrovna tý noviny nelíby, musíš mu koupit nějaké zajimavjejší čtení 😀 😀 😀

madormi
29. črc 2010

@wlladka to je super!! tak si to domá krásně uživejte 🙂

m_artasek
29. črc 2010

Ahojky, paajaa, to jsem ráda, že je vše v pořádku. Wladi, to je supr, že už jste doma a v tom vajíčku je Šimonek fakt suprovej a krásně přibírá brouček. Já dnes byla u doktora, potřebovala jsem lístek na peníze a taky přehlásit bydliště, protože v sobotu vypukne akce stěhování, tak jsem zas dneska lehce pobalila nějaký věci a teď čekám, kdy přijde kamarádka na pokec.

handm
29. črc 2010

Ahooj, tak pozehlino, ale byl to opruz...😝 s prestavkama mi to trvalo tak dlouho........😝 😀😀😀😀

@paaja moc gratuluju ke KO, super zpravy!!! jen tak dál a hezky nakupuj!!!!!!!

@m_artasek tak hlavne zadny prehaneni, s tim chozenim stehovanim a vsema aktivitama!!🙂 at si brzy pripravena na vsechny novinky v novem domecku!🙂

ee.liska
29. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 36tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 35tt...............................KO 10.8. v porodnici
ee.liska 34tt .................. ... ..... .KO 12.8........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 34tt.................. .......... KO 9.8.........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 34tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 33tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 25tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8................................čeká holčičku Adélku
Zlababa 25tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 19tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 9tt............................má srdíčko
Ivomal 9tt.....................................29.7. UTZ na potvrzení
Nicollka 31DC
M.aa.b 28DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 27DC
Katyna 25DC
Aja 25DC
Madormi 22DC
Natalie 17DC
maendy 6DC
Nikissek čeká na porevizní MS

paajaa
29. črc 2010

@mari111: jo někdy to jsou kupy. Minule jsou koupila boží sametové bílé dupajdy asi za 70,- Kč. Supe stav. Teď jsem udělala objednávku i odsud z bazárku. Nové sametové dupajdy s čepičkou za 90,- Kč- no to je cena, v obchodě stojí kolem 300,- Kč a víc ( tedy u nás).

paajaa
29. črc 2010

@ee.liska Moc děkuji, že zápis změny v tabulce.

ee.liska
29. črc 2010

@paajaa gratulka ke kontrole 😵
a ivomal ještě nic? snad to všechno dobře dopadlo 😲
holky jak jsem jela z kontroly, tak jsem se stavila ve městě, zrovna je tu letní filmová škola tak všude moc lidí a stánků s dobrotama, spucla jsem párek v rohlíku, zmrzlinu a flašku coly 😔 chudák Matyášek 😀

handm
29. črc 2010

@ee.liska on si to jiste uziva..
ja si dala k obedu par lzic krupicny kase a ted dlabu chipsiky, mela jsem chut.. taky jsem cune 😀😀😀😀

ee.liska
29. črc 2010

no musíme se přeci před porodem pořádně nadlábnout, pak to bude jen tři dny starý chleba brambory nebo rýže a nic 😝 a to chci plně kojit půl roku tak se musím nebaštit na půl roku dopředu 😀

handm
29. črc 2010

@ee.liska no jo, ty muzes dlabat jak se ti libi, ty mas 40 kilo i s posteli 😀😀😀😀 já tedy taky doufám, že budu taky kojit plně ... jsem zvedava...

ee.liska
29. črc 2010

náhodou , už mám 62kg, přibrala jsem od začátku těhu 12kg a ještě tak 4kg plánuju 😀
mě se to dneska pořád seká, tak to zkusím zase večer, vždycky něco napíšu a pak se mi to 2x smaže 😝

handm
29. črc 2010

@ee.liska no to je tedy výkon 🙂🙂🙂🙂🙂 Ale super!!! hlavně že Matyaskovi chutna!!!!

farmarska
29. črc 2010

ahoj holky 🙂 tak už i já jsem z práce doma, ted jsem se najedla a jde mi na spaní 🙂
moooooc gratuluju Wladěnce, že jsou už s malým konečně doma, pěkně všichni pohromadě 😵 fotešky jsou moc hezké 😵 uplně neskutečný, jak se z toho malého skoro nic, mohlo vyklubat něco takhle už krásně velkého a kulatého 😵 jste šikulové !!!!!! 🙂 🙂 🙂
Elišce gratuluju ke kontrole i k dobrému nadlábnutí 😉 a vyřiď malému, at ještě nikam nespěchá, že musíš ještě nabrat ty 4kilča 😀
Pájí gratuluju k prvním pohybům 😵 bublinkám 😵 a taky ke kontrole 😵 jen škoda toho ultrazvuku, že nebyl už dneska 😢 určo jsi se na něj už těšila..., ale co velkej bude za chvilenku 😉 to už ti uteče 🙂
Natálko, ty ty ty chodíš tu pěkně málo 😠 ale budiž ti odpuštěno 😉 jen bych byla ráda víc informovanější, co malej, co školka, co manža, snažení, atd.... 😉 🙂 moc na tebe myslím 🙂
mari bobku nespěchej na Laurinku 😀 odpočívej 😉 šak si jí ještě užiješ víc než dost 😉 🙂 a co kyčle? 😕

farmarska
29. črc 2010

holky a nevíte co ta ivomal? 😕 😕 😕

farmarska
29. črc 2010

murynko, malé bude za chvilku rok 😅 😅 😅 😨 😨 😨 😨 to šíleně letí 😨 😨 tak si hezky užijte oslavu i dovolenou 😵

farmarska
29. črc 2010

tý jo a ségra tu dlouho nebyla 😠 😕 nebo se mi to jen zdá? 😕

farmarska
29. črc 2010

mad, když mu to doma nejde na noviny zkus hadry, nebo ten kočičí kočkolit 😉 třeba mu to půjde líp na něco jinčího 😉 a vždycky když se vzbudí, napapá, nebo přikrčí, že chce čůrat, šup chytnout a přenést na ně...a chválit a chválit 😵 😵 😵 neboj, brzy si to s tím spojí 😉 😵

farmarska
29. črc 2010

sarlotko a jaká byla první noc s malou doma? 😉 😵

farmarska
29. črc 2010

no prosím, já dorazím a tady nikde nikdo 😕 🙄 😢
no ale zítra, až budu v práci, to se tu určo bude drbat o stopéro 😝

farmarska
29. črc 2010

jinak holky, co dělá lněné semínko? 😉 já mám zrovna jeden hrnec s ním na plotně 😉 vařím kozám 😎 😀

m_artasek
29. črc 2010

Ahoj farmarsko, ty se jednou upracuješ, už to v práci zabal a buď hezky doma v klídku 🙂

mari111
29. črc 2010

Holky ja jela k bylinkářce a poprvně neměla co jsem chtěla 😠 , to lněné semínko 😖 ale dala mi len jako tinkturu tak skusím to a byli sme u tchýně na kafčo, zítra tam jedeme na grilovačku a teď manža obaluje sýr a hermelín, mám na to takovou chuť a hranolečky 😝 , mnam se zas nacpu, dnes aj zítra a na sobotu mám v plánu bramboráky a v neděli nějakou čínu. a zítra ještě rebarborovej koláč, budu ho dělat poprvé tak snad se mi povede 😅 jastli máte někdo nějakej dobrej ale jednoduchej 😅 recept na ten koláč a rebarborou, tak uvítam rady a tipy 😉 po dlouhy době mám zas naplánovano co vařit a tím jsem vše vyčerpala a v týdnu budu zas vymejšlet co vařit a určitě mne nic nenapadne 😀 😀 😀

Farmi a co říkali na to, že jsi jim nezvedala telefón 😅

farmarska
29. črc 2010

marťásku, už jen tři týdny musím vydržet a konečná 😉 😵
ale ty na sebe dávej pozor, šetři se ted a žádný stěhování 😉 🙂
a kdy bude jezevčíček? 😕

farmarska
29. črc 2010

mari.. prej ..my ti volali, jsme se nedovolali... a já hmmm 😀 sem nebyla na telefonu 😀 😀 😀
a víc jsme se o tom nebavily 😀 ale bylo vidět,že je to sralo ještě dneska 😀 😀 😀 ale mě je to už buřt 😀 přežiju už nějak ten zbytek co mi zbejvá a prdím na ně 😀 😝 😎 hele ale vůůůbec si to neumím představit, až jim řeknu, že jako končím.. no ti se tam asi poserou 😅 😅 😅 mne tam rovnou něčím umlatí 😅 😅 😅

farmarska
29. črc 2010

mari přijeď si ke mně 😉 já mám venku lněnýho semínka celej sud 😀 😀 😀

farmarska
29. črc 2010

jinak receptík na rebarborovej koláč nemám 😅 páč u nás doma rebarboru nikdo nepapá a jen pro sebe jí nedělám, na to se můžu vy... 😝 ale jinak pěkně jsi si to naplánovala 🙂
já mám zase dnes ukrutnou chuť na krupicovou kaši.., ale vůůůbec se mi jí nece dělat 😝 asi to zkusím za chvíli na manžu 😀 😅 😎

m_artasek
29. črc 2010

@farmarska pro jezevčíka si pojedeme příští víkend, tak už se na něho moc těším

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru