• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj Terculík, a u vás je hezky? U nás začne brzo pršet a to máme jít na grilovačku , síce to maj krité a uzavřené ale ono to není ono když se nemúže sedět aspoň chvíli venku. Já dopekla buchtu"snad mi ta rebarbora nic neudělá, když si dám dva kousky, ja stejně víc nesním" a udělala jsem ještě salátek k masu na grilovačku
30. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
Mari taky to tu vypadá všelijak, máme jít ven,ale jestli bude chcát tak zas zkejsnem doma a to je otrava, malej je pak protivnej a jak prší tak chce pořád spát... Na grilovačku bych si taky dala říct, jenže nikdo ze známejch nic nechce udělat kvůli mě odpoledne abych mohla s malým, všichni pařej na noc, ignoranti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@ivomal: je mi líto, že to nevyšlo. Máš k tomu dobrý přístup, tak snad už se ten další pokus vydaří. Hlavně neztrácet hlavu a být optimistická

@tercie: ty bublinky jsou krásné. Ráno jsem přes bříško cítila bušení srdce- je to možné?? Cítil to i manžel, tak nevím. Už se na kopanečky těším.

Farmi: jsem moc ráda, že ti je dobře a už se ti ten čas v práci krátí.
30. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Terci ségra grilovala aj do večera s malou, malá pak hají v kočárku a prej ji teda nic nechybělo :wink:
30. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@paajaa to jsem taky vždycky nevěděla,jestli je to srdíčko malýho, takhle pod rukou cítit,a nebo nějaká moje tepna... a nebo placenta, tu jsem měla na přední straně... tak těžko říct, ale užívej :slight_smile:

@mari111 no jo když oni všichni začínaj až navečer, třeba v osm, a když malej chodí v devět spát,, tak je to naprdlačku...
30. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
Holky mě se asi sype zub... jáá nechi zubařiiiiiiiii :frowning2:
30. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@ivomal byla jsi v Podolí???? mně pobavil anesteziolog :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
No jo Terci tak udělaj grilovačku ty u vás doma a dřív a hotovo. :wink: Joj zub jo :confounded: hm taky se mi k zubaři vždycky nechtělo ale jak mám teď nového tak ten je docela v pohodě, udělá všechno šup rup rychle a mám klid :slight_smile:
30. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a hlásím, že žiju. Koukám, že tady jsou nová miminka, @sarlotta velká gratulace k malé šarlotce, hodně zdravíčka aať se ji na světě líbi :dizzy_face:
Já se mám fajn a moc si tohle období užívám :dizzy_face: říkám si, že bych klidně byla těhotná celej život :grinning: Dneska jsem byla na kontrole, ale tedy vzali mě dost fofrem, jen tlak, moč, váha a prohmat, všechno vypadá v pohodě. Ultrazvuk už mi nedělali už od 20.týdne, ale mimčo se každý den ozývá, tak jsem v klidu. Všem přeju hodně pohodičky a užívejte miminka, léto a pupíky :wink:
30. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj Zlababko, no že se taky občas ukážeš, aj nové foto koukam že máš.Tak to je dobře že ste v pořádku a že se mimik hlásí každej den :slight_smile:
30. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
@mari111 :sweat_smile: foto mi vymazali, tak mám nové, uvidíme jak dlouho s eudrží ;) a jak ty, už to máš za pár koukám, jak se na laurinku těšíš?
30. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Strašně mocinky moc se na ní těším, šak už se nemúžu dočkat až už bude venku. A co ty, utíka to co :sweat_smile: A jméno už máte?
30. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
jojo, letí to jak voda :slight_smile: ale já si to docela užívám, strašně se mi ten břuch líbí. Jsem zvědavá, jestli toto budu tvrdit i měsíc před porodem :grinning: A malej je zatím Kubík, ale ještě jsme se definitivně nedohodli.
30. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
jé Kubík, taky hezké jméno. No ja občas aj si postěžuji ale stejně mám z bříška radost, jen už bych šla klidně rodit, za prví sem nedočkavá, za druhé to chci mít za sebou a pak když začne něco bolet a pořádně tak už říkam prťavko poď už véééééééééén :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
@zlababa07 Jééé ahojky,to jsem ráda,že jste s prckem v pohodě :slight_smile:Úplně vím jak ti je, já bych taky byla nejradši těhotná furt, bylo to skvělý :wink:Sice ke konci už jsem funěla ale stejně na to ráda vzpomínám :slight_smile:
@mari111 no jo, to je nápad .-D Ale to bych zas musela všechno chystat a o všechny se starat a to bych si to neužila:grinning: No jo, ale asi mi nic jinýho nezbyde. :grinning:
Moje zubařka ta je zas na dlouhý lokte, než mě vezme, to je měsíc, a pak mi toho najde určitě víc a budu tam pečená vařená zas půl rokou. A těch peněz vždycky :confused:

Ty jo malej už dvakrát vypadal že se vzbudí, vždycky hodil oko a chrní dál. To je jasný,to bude pršet :grinning:
30. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Pro holčičku jsem taky chtěla Lauru ;) No jéje já si porod radši zatím vůbec nepředstavuju :sweat_smile: ale věřím, že pak už je to dlouhé, však se dočkáš. kam jdeš do porodnice?
30. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@mari111 Jo a co ta tvoje kyčel, je to lepší trochu?

@zlababa07 Kubík se mi taky moc líbil, ale manža nechtěl. Nedávno měl svátek, viď? :slight_smile:
30. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@tercie lukášek je k sežrání :dizzy_face: a zuby tedy nezávidím :confounded:
30. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
jojo, v neděli, ale ten náš ještě neslaví, páč to nejni jistý. Manžel furt prudí s Míšánkem, prý po tátovi, ale to mu neprojde :grinning:
30. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@zlababa07 díky :slight_smile: snažili jsme se :grinning: No, já si ty zuby taky nezávidím :grinning:
30. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@zlababa07 Míšánek to je taky krásný, to by byl můj jmenovec :grinning:
30. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
@tercie to nikdyyyyyyyyy :grinning: tedy né kvůli tobě ale páč mě vždycky přišlo pošahaný pojmenovat své děti po sobě
30. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
K nám co nejblíž do porodnice du. Ono si stejně asi člověk nevybere a prej se to u nás už zlepšilo. No hlavně ať už mám Laurušku doma v postýlce :sweat_smile:
Terci už lepší, mi přijde že mi to de dolu postupně, nejdřív záda, pak ten kloub a teď pipi-kost nebo jak to napsat :grinning: a na tu grilovačku musíš mazaně, ať každej něco přinese, my to taky tak děláme, teď jsem upekla a udělala salát, jindy zas připravím maso a tak si to střídame a pak toho není tolik :wink:
30. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
jéé Zlababko to múj taky chtěl Michal nebo Michaela nebo něco na M aby sme měli všichni prej inicjáli M.M. a nakonec teď když někdo řekne ža máme krásne jméno pro Laurušku tak machruje že to vymyslel on, drzej je jak opice, takle lhát, přitom to byl jen a jen múúúúj nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
A taky jsem si to musela vybojovat :angry:
30. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj!!!:slight_smile:
my dneska taky na oslavu.. ale moc se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě musím vylovit nějakou lahev vína dobrou
30. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
Handm kam to chodíš lovit :grinning: Ja si musím jít vylovit džús a minerálku :wink:
30. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
@mari111 k nam do "špajzu" - pro oslavence :slight_smile: jinak budu lovit taky samy nealko, krom tedy jedny sklenky maly pocitam :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
No my se na kubíkovi nejdřív shodli a on pak začal s míšánkem. Tak jsem mu řekla, že když vymyslí lepší jméno, tak klidně. Ale míša prostě stačí jeden ;)
30. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
jinak tedy my s manželem jsme taky proti jménům po rodičích...:grinning: ale kvůli našemu zoufalství se jménem pro kluka už jsem taky navrhovala po manželovi... ale nechce ani slyšet :grinning:
30. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.