• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
hele to bych Ti mohla nabalit ty prťaté huggiesky co mám, že jooooo..... @ee.liska pozdravuj ji prosím Tě a písni jí, že mám balík pleneček malinkých pro Filípka, tak ať písne adresku pak až bude čas...
3. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak mám dožehleno,ještě jsem na vás přišla mrknout a tady taková kráááásná novina :dizzy_face: .Petrosko moooc gratuluji k Filípkovi a jsem moc ráda,že jste oba v pořádku.takovej drobek a je tak šikovnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -Tak to tam pěkně zvládejte a ať jste brzo spolu!!!
jdu do vanz a pak k telce,přeji všem pěkný večer,ahojky :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz
tobě taky pěkný večer Katy :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@petroska moc moc gratuluji malý je drobeček ale on to dožene podívej na tu naší už slečnu :dizzy_face: moc moc gratuluji a přejeme do života jen to nej užívej si maminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@petroska mooooc blahopřeji, přeji Vám oběma hodně zdraví, ať Vás pustí brzo domů a vše zvládáte. Filípek to dožene, podívej na Marka, také byl mrňavý, dneska to není poznat a mluvil i dříve než donošené děti... je ukecaný po mamince :grinning: .
Moooc držím pěsti, ať jste oba v pořádku........ :slight_smile: .Eli, díky za zprávy.
3. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Koukám , že zrovna, když můžu, tak tady čekám na nějaký příspěvek.
3. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
Natálko to je poslední dobou normálka, jak chceš kecat tak tady nikdo, to znám :sweat_smile: a ja už du taky do pelechu, ještě teda koukat na bednu ale už z pelechu, tak dobrou holky :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak jsem se nedočkala, nevadí, třeba budu mít štěstí zítra.... :wink:
3. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
áááá zlatá Mari, to je vždycky tutovka :grinning:
Dbrou noc :wink:
3. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jé tak nejsem sama, kdo nemá s kým, když má kecavou?:grinning: Holky,a jak budete maminy přibejvat, tak to bude horší a horší...jéé to mě bude smutno, když nebudu mít co dočítat!!!!!!!!
Ale pro dnešek dobrou noc :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@petroska Jéééé další miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdravíčka vám oběma a Filípek ať krásně přibírá, ať můžete brzy domů :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko!:slight_smile:

tak ted Hanana, Mari a já... hustýýýýýý!!! ee.lisko, ne že budeš předbíhat ještě ty :grinning::grinning::grinning::grinning: vy holky z moravy jste hrozně nedočkavý :-d
4. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
tak jsem dneska po delší době vlezla na váhu a mám 1,5 kila dole :sweat_smile: a to jím dost :sweat_smile: asi to bude tím,že se cpu spíš ovocem :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
tak jsem dneska po delší době vlezla na váhu a mám 1,5 kila dole :sweat_smile: a to jím dost :sweat_smile: asi to bude tím,že se cpu spíš ovocem :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
ahojky :slight_smile: dneska jsem si teda přispala, nějak jsem nemohla spát v noci
@sarlotta jasné písnu jí o těch plenečkách :wink:
@natalie77
@tercie
@mari111 já bych aj večer kecala, jenže manža byl doma takže nic :slight_smile: ale 16. srpna má službu přes noc a 18 noční střelby tak budu doma sama, to tu budu vylepená celou noc :grinning: jo a ještě příští pátek na svíci a sobotu kdesi hrajou tak to tam bude taky do rána.
@handm nebudu předbíhat, já čekám až po 20. srpnu, jsem si to naplánovala :grinning: ale při našem štěstí budu rodit jak bude manža někde pryč :sweat_smile:
@kopa jo to mi říkala jedna těhulka, že je jen na ovoci a přestala přibírat a že mimi je ok, přibírá jak má :slight_smile: docela závidím, já už mám 13 kg nahoře :grinning:
4. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
jo a ráno jsem si o pěti zapoměla vzít prášek, po kterém se nesmí 45 min jíst, vzala jsem si ho teprv před půl hoďkou jsem hladová jako vlk a ještě 15 min musím počkat :angry:
4. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
a petros má na FB Filípka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
ten je krááásnej
4. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem po práci padla do postele jako podťatá, takže jdu dočíst až ted.

jinak právě jsem se vrátila z gyndy. Byla jsem jen u sestřičky, mám vystavenou těhu průkajdu a dostala jsem takovej ten kufřík :dizzy_face: tak si jdu v něm hned štrachat :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a můj gyndař má dovolenou, takže tam bude až 17. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak k němu jdu hned toho 17tého, abych se zeptala, co s tím mým streptokokem :confused: snad to bude stačit a vše bude do té doby vše ok. :confused: :sweat_smile:
4. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@farmarska gratuluju k průkazce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
jééé co jsem to zahlídla! :fearful: :fearful: :fearful: chvilku tu nejsem a Filda je na světě!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
moooooooc gratuluju jemu i pyšnem rodičům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
elí díky :dizzy_face:
4. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
tak a zbytek dočtu později, to nejpodstatnější už vím :wink: ted se jdu něčeho nacpat, páč už hlady šilhám, kuli krvi jsem doteď nemohla nic jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@ee.liska já bych taky kolem 20.8. nejradsi :grinning::grinning::grinning::grinning: hlavně do konce srpna.. jsem si říkala, i kvůli školce jednou a škole... ale jak se znam, tak nakonec budu prenaset :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně kdyz bude vsehcno OK
jeee, chci videt filipka, ale nemam FB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kopa já mám holky nahore 8 kg... a to s emi zdalo, ze nepribiram a ted tohle :grinning: ale jinak se mi tohle taky obcas stane.. ze mam najednou mene treba o kilo a to bastim o sto sest
4. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@farmarska moc gratuluju k průkazce!!! a kufřík si hezky prohrab :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: a snad ten streptokok nebud zas tak desnej a nebudes muset ATB........:frowning2:
4. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
ahojda, Farmíku gratulka k prúkajdě :wink: Holky kylo hore- kylo dole hlavně že mimíkum nic nechybí :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Tak jsem chtěla skouknout Filípka a ona to ma zamčený na FB no tak si budeme muset počkat :sweat_smile:
4. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
tak už jsem najezená jako sud :slight_smile: a i kufřík jsem si prolezla...no nechci bejt nevděčná, ale pěkně mne zklamal. Ten co jsem dostala tehdy před rokem, měl v sobě nějaký nápoj a dudlík pro mimi a plínečku a vzorek ubrousků a časák maminka. Ale tentokráde kufřík skoro prázdnej, v něm jen pár letáků a vzorek kávoviny (caro). Pro mimi nif :unamused: jo a časopis dieta :angry: jako dát nastavajícím matkám, co budou přibírat časopis Dieta..? :fearful: :rolling_eyes: No raději bych si zase polistovala v té mamince. :rolling_eyes:
4. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
ale co kufřík vzal čert :grinning: ted se nemůžu dočkat na 11tého, to jdu na krev, na ten screning a budu si volat do HK na ultrazvuk, tak se táááák těšííím!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
až bude holky některá dělat tabulku, napište mi tam prosím toho 11.8. , díky :wink:
4. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
No to je dobré dát těhulím časák dieta :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@farmarska gratuluji k průkajdě :grinning: neboj v porodce dostaneš další kufřík, třeba se tam víc pochlapí :wink:
4. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.