• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Martinko jsem ti skoukla album, Lucinak je fakt zlatunka a krásně se směje a si představ že máme stejné lampy, aj tu kulatú aj tu stojatú a aj šipky jsem tam zahlídla a myslím že to máme taky stejné :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
holky jak je možné že jsem doma a nestíhám dočítat to fakt nechápu. tak teď na to jdu tak snad stihnu alespoň polovinu z těch 10 stran :slight_smile: takhle ani nevím jaký jsem dc natož co se děje tu :-/ a teď 14 dní se sem nedostanu vůbec. návštěvy a pak jedu do ČR tak snad tu budou jen samé dobré zprávičky
5. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@madormi 10 stran :sweat_smile: tak to máš co dělat :slight_smile: a co hafík už nezlobí :wink:
5. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
obrovská gratulace petrošce!!!!
5. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@mari111 no musím zaklepat že se to zlepšilo. dnes v noc nevydržel a odskočil si tu na velkou ( ale asi měl průjem) ale jinak už dva dny nic nevyvedl a včera byl dvě hodiny sám doma a nic jsme tu nenašli, tak snad se to bude jen zlepšovat. ty ještě nerodíš? :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak to je šikula, už to bude jen lepší :slight_smile: No zatím nerodím :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@madormi tak to je šikula :slight_smile: no vidíš už se to zlepšuje
5. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
dneska jsem se rozhodla pro beauty day, tak myslím padnu vyčerpáním, než se oholím, umyju hlavu, dám si masku....
5. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@mari111 takové tlaky to je dobré, to se chystá pěkně.. já měla tvrdnutí bříška ke konci - často a najdenou jsem byla na 5cm otevřená :wink: , tak máte ještě čas... malá byla o 16dní dřív zhruba a bylo to poznat, nechtěla otevřít očka, byla neklidná, červená, měla napuchlé víčka oční - to nevím jestli to nebylo přir. porodem teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ... malý byl na termín a byl úplně vyhlazený, růžovoučký, hned kukal a reagoval :wink:
5. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojík @ee.liska, co děláš příští týden ? nechceš dojet k nám na kafíčko ? nebo máš zakázané ?
5. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@madormi no taky máš doma mimineško pokakané:slight_smile:))) jak to tak čtu:slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@sarlotta jé, mohla bych? :dizzy_face: :dizzy_face: to bych mooc ráda, ve čtvrtek jdu na poradnu tak raši až po ní, třeba v pátek nebo další týden, jak se ti to bude hodit :grinning:
5. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@martinkal to je miláááášek, je hrozně fotogenická, měli byste zajít do ateliéru, čoveče :sunglasses: to by chtělo na zeď :wink:
5. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
ee.liska no jasně, dojeď :wink: jestli nemáš rýmu teda nějakou :wink:
5. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Šarlotko ja mám už skoro pořád tvrdé bříško :confounded:
5. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
mě se to hodí furt:slight_smile: malý je ve školce od 8 do 15hod.. tak mezi tím:slight_smile:)) pak musíme ven :sunglasses: :sunglasses: se domluvíme v IP. dneska jedu do Véček- musím malé koupit čepičku... nějak nemám zrovna nic co by jí sedělo, buď je to malé nebo velké :grinning: :grinning: jo a ta zavinka letní jak sme kupovali spolu.. ta je supeeeer :grinning:
5. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
nemám nic, jsem úplně zdravá, kromě těhudemence :grinning:
tak se pak v týdnu domluvíme přesně, jo?
@mari111 tak uvidíš na kontrolce, kolik bude váha a třeba budeš taky rodit dřív, kdyby Ti to yvvolali:slight_smile: piješ magnésko ?
5. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
ee.liska jj :sunglasses:
5. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@mari111 teda abys nakonec ještě i ty nepředbíhala :astonished: :slight_smile:
@sarlotta no ta byla nádherná, aspoň že v ní není malé hic :slight_smile: do véček se chystám taky potřebuju malou podloužku do vaničky
5. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
už nepiju magnézko, piju čaj z maliníku a mám kapičky ten len, jinej jsem nesehnala, magnézko je přece do 36 né?
5. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
no uvidíme Eli jestli přdbehnu Hananu :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
mari111 já pila do konce a stejně sem se otvírala... nějaké magnésko to nezastaví.. ale že by Ti bříško netvrdlo tak často :wink: to se domluv na gyndě, co si o tom myslí Tvůj gyndař :wink:
5. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
jinak holky, malá spí v zavince v noci, bez ní ani ťuk... a máme pampersky zelené- spokojenost a ještě jsem moc spokojená s ubrousky od nivei-pure... bez parfému... perfektní :wink: zadeček antíráme zatím jen bepanthenem a mažu olejem z porodky, nebo bubchenem, myjeme mýdlem od bubchenu. jo a líh mám taky ještě z porodky... to mi nabalili všechno... že rozdělané si mám vzít.. tak ani nemá cenu kupovat si.
5. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott jaký zelený pampers?? :confused: :confused: až budeš mít čas napiš mi prosím název,díky :wink:
Tak papa vyrážím na kontrolu.
5. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@kopa tož plenky papírové... šak sem Ti to už psala... newborn nebo pak dvojky new-baby-2-5kg :wink:
5. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj Holky,
hodím vám sem foto aktuálního pupíku- je včera po obědě, když jsem razila za kamarádkou a taky co jsme dělali s dětmi- foukací fixy na textil. Dnes jsem si vytvořila tričko s ťapkami- cviční pokus a mimískovi body s opičkou Next. Vyfotím až to bude suché. Moc mě to baví. :grinning:
5. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@paajaa to vypadá super, to bříško i ta bodýčka :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@sarlotta tý jo já jsem koupila plenky do porodky 3-6kg :astonished: myslíš, že mu budou velké? jsou to taky ty pampersky, asi koupím ještě balík menších
5. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.