Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
6. srp 2010

a v té laborce ti to udělali v pohodě?

cajori17
6. srp 2010

mama test ma citlivost 10 mIU/ml,a ten druhy mel 20 10 mIU/ml-oba vysli pozitivni...ta baba mi zadne jednotky nerekla 🙄

natalie77
6. srp 2010

Caji, zase oni jsou krevní laboratoř, takže tam hledají všechny možné neduhy co se týče krve....fakt je důležité, jestli hcg poroste...a taky co gyndař...

ivomal
6. srp 2010

@cajori17 Já měla 15 DPO 36 hcg....je to různé a těhu před tím pto bylo okolo 100....záeží na mnoha faktorech. zajdi znovu na krev auvidíš - poroste, neporoste🙂

Jinak já jsem dneska týden po revizi a ještě zbývá 5 týdnů šestinedělí...ten týden mi nějak hrozně rychle utekl... 😉

cajori17
6. srp 2010

holky ja nemam ani kredit v mobilu ani penize nemam,vse jsem utratila za testy ☹ takze nemuzu ani volat.a informovat se.....zblaznim se,na internetu taky nemuzu nic najit

cajori17
6. srp 2010

no nic-budu muset znovu na tu krev

mari111
6. srp 2010

čajoríííí vydrž holka , ja vím že to je těžké a na nervi ale musíš vydržet

cajori17
6. srp 2010

nedelam si radeji zadne nadeje...jdu si lehnout.pa

natalie77
6. srp 2010

caji, na internetu nic nehledej....vše je individuální....odpočiň si, uvař něco dobrého...udělejte si doma hezký večer a ono to dopadne....stejně to neovlivníš a protelefonovala bys zbytečně korunky... 😔 😉
@ivomal jak se cítíš? Jak Ti je? Myslím fyzicky, psychicky to chce čas, to je jasný...

natalie77
6. srp 2010

Je to na tom světě divný....jedna jde na potrat, že má doma dvě děti a finančně by to neutáhli a po potratu jí hned zajímá, kdy může souložit.......a další by za miminko dala vše co má......co to je za spravedlnost? Kurňa? Omlouvám se, ale nějak mě to dostalo.... 😢

ee.liska
6. srp 2010

@cajori17 a nemůžeš si tam zajít pro výsledek? tam na papírek vždy napíšou Diagnozu a podle toho bys to poznala. třeba Z340 je normální první těhu, ..... v nemocce musí na všechny lístečky uvádět Dg.

ee.liska
6. srp 2010

@natalie77 vím přesně co myslíš 😅

mari111
6. srp 2010

jo Natálko svět je nespravodlivej, bohužel 😠

natalie77
6. srp 2010

ee.liska@ co dodat...celé jsem to pročetla....udělala si svůj názor...

natalie77
6. srp 2010

No půjdeme od hnusných témat k lepšímu...jak se daří těhulky?
Už máte vše naychystané?

natalie77
6. srp 2010

Vám 35.tt a 37.tt doma tak závidím 😵 .
Já to celé proležela a pak ta nemocnice, bylo to dlouhé, ale pro mimi člověk udělá vše 🙂 .

natalie77
6. srp 2010

jsem se teď na žal přejedla..... 😝

natalie77
6. srp 2010

tak jdu něco dělat, ale nechce semi...

mari111
6. srp 2010

ja bych taky něco jedla ale jsem lína si něco uvařit 😒

cajori17
6. srp 2010

eli,oni posilali az do Breclavi,takze pro papirek si nemuzu zajit

ivomal
6. srp 2010

@natalie77 snažím se na to nemyslet, ale dneska mě překvapilo, že to tak rychle ten týden utekl. Myslím, že jsem na tom fyzicky snad dobře, občasné špinění už úplně ustalo, vrátila se mi chuť k jídlu, cpu do sebe vitamíny, čaje a snažím se dát tělo do pucu, ať můžeme co nejdřív začít znovu se snažením. Psychicky jsem zatím jakoby stále v šoku z toho všeho. Spíš si myslím, že krize teprve příjde. Nebrečím, netrápím se nic....jsem jakoby v křeči a pokud se mě někdo zeptá, co mimimko, plánujete, tak je v tu chvíli ze mě obrovský cynik...život dal, život vzal. Příjde další šance, musí.....prostě musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak já znám jednu, která se mě loni po potratu ptala, jestli náhodou nevím, kolik to stojí, když jsem u doktorů pečená vařená, že ona už je zase v tom (hulí jak fabrika a má už tři děti a několik chtěných potratů...a antiko zásadně nepoužívá - je to drahý)...Tak jsem to považovala za vrchol drzosti, protože ona moc dobře věděla, čím procházím a co všechno už jsem pro to udělala. Na jaře si nechala podvázat vaječníky, aby k dr. co 1/4 roku nelezla na potrat, když je to ještě dražší než antikoncepce...a šuk..t přece musí, i když je jedno s kým, hlavně když to má.... 😠

ee.liska
6. srp 2010

@ivomal to je hrůza 😲 ☹ jo a mě docela pomohl kontryhelový čaj a Femigard, krásně mi dorůstala sliznice 🙂 a na psychiku mi pomohlo se zaměstnat, trénovala jsem malé hasiče, ještě běhala za ženské, takže toho bylo dost, domů jsem chodila snad jen přespat a víkendy jsme trávili doma málokdy, pořád nějaké závody nebo akce

@cajori17 to je na prd ☹ ale neboj, myslím, že to bude dobré, já tomu věřím, že těhule jsi 😵

cajori17
6. srp 2010

nasla jsem tu diskuzi z konika-uryvky : ahojte, baby ja som mala hcg 37DC, a teda cca 22 dni po ovulke 13,87 a som tehotna
takze nevesat hlavu
ahojky,
já měla 12DPO HCG jen 8 a dr. řekla, že to negativní a o týden později sem měla přes 600. Bylo to těhu, ale bohužel skončilo špatně.

cajori17
6. srp 2010

holky v mnoha pripadech se pise o biochemickem tehu-coz je i urcite muj pripad....no,ja vas uz fakt nebudu otravovat myma kecama....jdu si poklidit a lehnout k televizi.mejte se.zatim pa

sarlotta
6. srp 2010

@cajori17 z toho stejně nic nevyčteš... je mi jasné, že by jsi potřebovala ujištění, že je to v pořádku ... ale to nemáš a nebudeš mít dokud se mimi nenarodí... vždyť to víš sama je to 50/50. Já myslím že pozititvní to je, že je to těhu... jsi v rozmezí , číslo je nízké...ale jsi v rozmezí.... chce to ten kontrolní test za 2-3dny... tento víkend bude dlouhý. Budu na Vás myslet 😎

ivomal
6. srp 2010

@cajori17 hele, těhule podle mě si, teď zbývá jen sledovat, zda roste, kašli na tabulky, musí prostě růst a až budeš mít přes 1000, tak bude vidět na utz... Zachovej klid, ono by jinak nebylo žádné hcg, kdybys nebyla těhu, z čeho asi by si jinak měla zvýšené hcg v krvi? Já vím, je to těžký, taky vždycky plaším, ale jseš těhule,tak drž plod a užívej si to🙂 🙂

kopa
autor
6. srp 2010

@sarlotta
Sarlott hezky jste nakoupili na malou slečinku 😵 😵 Jo ty plíny 😀 My dneska byli v drogerce a koupili jsme ještě ty premium care 🙂 Manžovi jsem po cestě domu vysvětlovala,že kdyby něco tak at pak koupí tyhle a nebo ty žlutý.No že to prý není těžké koupit ty do 😀 5ti let 😀 😀 😀 No a pak mi řiká,že mu to vrtá hlavou proč dělají ty dvojky 3-6 let 😀 😀 že přeci děti nenosí plíny do 6let 😀 😝 NO mazec 😀 A minule mi kupoval Betynku a paní co za ním stála mu říká:To je takový ten pánský časopis,že jo pane? 😅 😀 😀

Cajori hele čárka tam je,zkus testnout zítra a nebo v neděli a uvidíš a já bych klído testla i třeba večer,páč mě ty čárky házeli celý den 😉 Držím palce 🙂

kopa
autor
6. srp 2010

@maarrtina Martinko výsledky máš naprosto v pohodě 😉 Já měla 4,3(norma byla 5,5) a po dvou hodinách 6,0(norma byla 7,7) takže to je o.k. 😉

cajori17
6. srp 2010

@kopa jasne ,ze budu testit dal,jen uz tomu moc neverim 😔

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Cajori tak uvidíš,asi jsi měla počkat 😅 a až pak jít na krev,ted budeš v nervech celý víkend 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru