• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Koukám jak je tu poslední dobou mrtvo :grinning: :grinning: maminky se všechny pilně starají o děti :grinning:
11. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
@murynka No dělám :sweat_smile: jako o mě nejde,ale jde o to malé že :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@kopa aby ne však to za chvíli poznáš já tu jsme jen večer když spí :slight_smile: a to už také málo protože jsme se vrhla na focení tak upravuji ted jsme fotila kámošce svatbičku :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, no fakt to tady teď nejede...ale počkejte, až tady bude Farmík, tak to po práci budu dočítat do půlnoci a než stačím odpovědět, už tu budu zase sama :grinning: :grinning: .

Kopi, kupovala jsem kombinézy na mimibazaru....Next má věci krásné, jak psala Mury, tak jsou propracované a také mi malého chválili, jak je krásně oblečený a načančaný....i když na kluky je to horší....holčičky mají větší výběr, ale i tak to je parádní...na sobě šetřím a malému pěkně nakupuji...však to znáte :grinning: .
V zimě měl jen kombinézu, fak potřbeují teplo, žádný průvan a obléknout ho do kombinézy je jednodušší než do bundy...hlavně budna jim leze nahoru, takže mají vše u brady...kombinéza drží, že jí nožky nepustí...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36183282&tab=2 my měli první tuhle a pak takovou tmavou s pejskem..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36114229&tab=4
no a loni jsme prvně koupili od Crossu bundu a oteplováky :wink:
Ze všech nákupů na MMB se mi jeden neosvědčil, a to jsem kupovala celou výbavu, věci nové nebo minimálně nošené....protože jsem jako těhu musela ležet...takže já si to chválím :slight_smile: .Ale je fakt, že někdo si to musí ošahat, tak to respektuji, já zase nemůžu chodit po second handech, nikdy jsem nic neulovila, neumím se přehrabovat...a taky je mi blbě z prachu...takže jsem na netu koupila vše značkové za super ceny.... :wink: .
11. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahojky, včera jsem se už sem nedostala a dnes už mám zase nervy z poradny tak nemůžu spát :sweat_smile: :slight_smile:
@murynka sleduju ti fotky a fakt není možné jak Sofi rychlo roste :dizzy_face:

@veve.b to jsou krásné nožky :dizzy_face: gratuluji k UTZ :slight_smile:
12. srp 2010 v 05:02  • Odpověz
jo a mám strašný hlad ale ještě mě čekají nějaké odběry tak mám smůlu :sweat_smile: já bych jedla až bych bečala a to musím vydržet do devíti hodin :cry: :cry: :grinning:
12. srp 2010 v 05:06  • Odpověz
Dobré ranko,
koukám, že se tu nespalo :grinning: naštěstí já spím jak špalek furt, i dkyž dneska mě vzbudila bolest zad, ale asi pět minut před budíkem, tak to tolik nevadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ee.liska na jaké jdeš zas odběry?!
@natalie77 moc mě mrzí ta mrcha, ale ona už bude poslední červená návštěva, tak si ji užij, pak ji devět a víc měsíců nepotkáš :wink: :wink: :wink:
@ Kopa, dočetla ses to v ty porodnici?! jeste mě napadlo, ze tam muzes klidne sama, na tu instruktaz...
@veve.b krásný nožky, uplný baleták/baletka, nemůžu si vybavit, co že to čekáte :slight_smile:

a copak asi Hanana?! moc na ní myslím... a Mari snad nerodí...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
já včera složila pidi věci, ještě mám půlku na šnure.. a musim preorganizovat celou komodku, bo se to tam asi nevejde.. a zapomněla jsem vcera volat na objednani do te porodniceke poradny, tak dneska...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@natalie77 jsme na tom podobně do secohandu bych také nešla..ale na mimáči s enakupuje naprosto báječně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ee.liska jaké pak nervy??čeho se bojíš?Držím palečky jj roste až moc :sweat_smile:
@handm jéé ty přípravy ty jsou :slight_smile: užívej si to :dizzy_face:
12. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
kuk holky, malá mi chrupe v náručí :sweat_smile: :sunglasses: ,pže jak ju odložím tak začne srdceryvně húkat :zipper_mouth: :sweat_smile: žvýkám salát s kuskusem - special bez rajčat :zipper_mouth:
elis už má po kontrolce,myslím, že ok, už sme se domluvili na kafíko :sunglasses: :sunglasses:

@kopa když budeš chtít bundičku na malého, tak kup komplet i vyteplené gatě nějaké... ty kombinézky jsou fajn, že když potřebuješ dítko přenést venku, tak mu zaručeně nepotáhne na záda :wink: jéště určo na nějakou krásnou trefíš :wink:
12. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojík holky, tak už jsem túúú, ještě nerodím,už jsem zas sama, kámoška odjela a mne je smutno, už abych tady měla tu naší prťavku abych se nenudila. Šarlotka je ale zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face:
Veve no krásne nožičky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kopísek zas koukam nakupuje :slight_smile:
Eli doufam že kontrola dobře ale určitě jo :wink:
A co ta Hanana, už či jak , ja jen jestli bych teda jako zítra až pojedu na ty natáčky a porodopis tam už mohla zústat a rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
ahojík @mari111 jako aby ses nepředbíhala joooo:slight_smile:)) tak snad už hanana rodí... přála bych jí to :sunglasses:
12. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
no šak ja se snažím nepředbíhat, ale ať už kouka Hani rodit :grinning: bo ja už chci taky :sweat_smile:
12. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj, koukám, že se to tu zase chystá a budou miminka :grinning: třeba to u hanana zabralo, ještě tu dnes nebyla :wink:
12. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@mari111 teda ty si nedockava :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
Handm ja jo, ja když něco chci tak to musím mít a nejlíp hned :grinning: :grinning: :grinning: ale už to nějak vydržím co mi taky zbejva, že :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
kuk holky moje ..............nerodim :angry: :angry: :angry: :angry:
12. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
ja uz nevim co bych malimu se nechce ven.....
12. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Mari zadne predbihani jasnacka prvne ja ..................
12. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás! :slight_smile:
Tak tady se bude hromadně rodit! A Mari je nedočkavá :grinning: ! To jsem na vás ženský zvědavá, která budete první! :wink: Myslím na vás a Hanana-snad to bude brzy! :wink:
12. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
aji dik uz se nemuzu dockat.... a co ty jak je?

@sarlotta mala je princezna krasnoucka docela zavidim tu ruzovou :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@hanana Ale jo, jde to. :wink: Sice poslední dobou se mi zas oživily negativní myšlenky a vzpomínky na potrat (tím jak moje ségra taky teď potratila), ale snažím se to neřešit. Taky mě sem tam chytne depka, že se mimi pořád nedaří a nechce se mu k nám :unamused: .Ale nevzdávám to! :wink:
12. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ajuš to je dobře že to nevzdávaš :wink: držím palečky aby to brzo vyšlo.
Hani ty tak tomu tvojmu mimíkovy něco naslibuj ať už de ven :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@mari111 Mari děkuju! :slight_smile:
Já už se tak těším na ta vaše miminečka! Tak šup s nimi ven! :grinning:
12. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ajuš není zač, no my se taky těšíme, mimineška šup šup ale jak když Hani zdržuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Sakra práce, Haňule jedna! :grinning: Se tady za chvíli utvoří fronta na porod, jak na banány! :grinning:
12. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
12. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
holky, ja tedy ted byla na "velky strane" a mysella jsem, ze porodim tam... jsem se uplne bala.. :-d:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
12. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@hanana tyyy blaho, ja myslela, ze uz.. a ty tady stale, to je tedy potvurka, ten prdoch tvuj malej...:grinning:
@aja.83 ahooj :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@sarlotta malá je opravdu krásná :wink: :slight_smile:
@hanana mari chce rodit a ty zdržuješ :grinning:
12. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
koukám jestli nepřibylo nějaké miminko.....

@sarlotta šarlotka je nádherná. :slight_smile:

posíláme s Lucinkou fotku s jejím malým kámošem :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.