• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@farmarska no, jenže chudák Hanana už se s tím pupíkem tahá 41TT, Mari je ready a Eli bude předbíhat... tak abych se vešla nějak někam do harmonogramu :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
12. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@handm jééé tos mě potěšila,mě každej říká, že je po tátovi... a prej že většinou jsou kluci po maminkách, u nás teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Farmíku tak pěkně pokontrolovat,kozy pohladit, a uložit ke spánku :grinning: a najíst se koukej, ať prtě netrpí hlady, a colu už radši nepij :grinning:
12. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak Eli zašpuntujem, a půjdete hezky popořadě :grinning: A Hananu pošlem na poštu :grinning:
12. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
Já vám to holky vymyslím, nebujte nic :grinning:
12. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
@tercie fakt bých rekla, ze kukuč má po tobě :slight_smile: tedy znam te jen z fotek, ale tak bych to odhadla...
:slight_smile:

tak já jdu jeste mrknout na nejaky filmik a zitra jsem tu zas jak na KOni :grinning::grinning: tak dobrou, at se ti spi i malymu dobre!:slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tak a sama si tu plácat játra nebudu, jdu proběhnout sprchou, musím si umejt hlavu a mám strach,kolik vlasů zas vytáhnu... minule plnou hrst, hrůůůůůůůůza!!!!! Mám strach se i česat.
Tak dobrou noc :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
jsem zpět :wink:
jéé to mě by se můj zadek do sedla už určo nevešel :grinning: :grinning: :grinning: tu colu ti slíbit nemůžu, ale hlady trpět já ani prtě určo nebudeme, to ti slibuju :grinning: :grinning: si dávám pozor :sunglasses: :grinning:
hadm a jak píše terci, zašpuntovat a odšpuntit, až budeš nařadě :wink: neboj, my ti pak řeknem :sunglasses: :grinning: jen doufám, že teda na tebe nezapomeneme a ty si nezahraješ na slonici a nebudeš bobistu nosit dva roky :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale to asi nehrozí, jestli bude špunt korkovej, tak to by určo dřív zpuchřel a vydrolil se :wink: takže pravidlo číslo jedna, nekupuj, žádný plasťáky, ale hezky přírodní korek :wink: :sunglasses: :grinning: pro sichr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@handm musíš ale na modrým!!! :grinning: Pááá a dík!!!
12. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
@farmarska ty jsi dílo s těma špuntama :grinning: Jsem zvědavá na tebe,až tě budem taky špuntovat :grinning:
12. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
A co dělaj tvý kozy? :grinning:
12. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
no a nakonec tu jako budu sama já jo :angry: :grinning:
a to zrovna když opět po dlouhý době srším takovejma dobrejma nápadama :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
třeba kdyby jsi jako ségra vydržela dýl, tak bych ti poradila, ˇaby jsi se netrápila, at se raději nekoupeš a hlavu si nemeješ a ani se nečešeš .. a budeš v klídku né? :wink: :grinning: sice teda budeš vypadat jak čarodějnice, ale třebaq vlasatá :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
no už aby to bylo :wink: bych si tam ten špunt nejraději šoupla už ted a vyndala až v březnu (čili raději plastovej) :wink: aby mi tam to mimi tentokráde hezky vydrželo :wink: :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
no já ještě nejdu, jak jsi napsala, tak jsem znovu zasedla ko kompu :grinning:
Hele vono mě to už totiž taky napadlo, že se nebudu mejt a česat :grinning: Ale kdo by pak se mnou vydržel, žejo :grinning:
12. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
ségra neboj,vydrží i bez špuntu :slight_smile: :wink: To zařídím,ne? :wink:
12. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
mý kozy jsou přecitlivělý :grinning: :grinning: a napnutý :grinning: :grinning:
ale ty čtyrnohý už spěj :wink: alspon myslím... páč vždycky, když jsem tam vlezla a rozsvítila si, abych na ně viděla, tak na mne tak divně mžouraly :sweat_smile: asi si říkaly..kačena jedna, nemá co dělat, než nám sem furt lozit a očumovat nás :angry: :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
hele malej ti eště nějakou chvíli neuteče..masimálně se překulí na druhej bok, takže vo cgou? :grinning: :grinning: a starej si toho určo ani nevšimne :grinning: to znám z domu, ten můj třeba skoro nikdy nepozná, že jsem právě přišla od holiče, apod...
takže to máš v suchu :wink: :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
jen teda bacha na ty koně, aby se nesplašili, až tě uviděj a nevzali nohy na ramena :grinning:
12. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
No ty máš nápady, si na ně svítit, počkej,až ony přijdou v noci zkontrolovat tebe, taky na ně budeš mžourat jak vyvoraná myš :grinning:¨
No malej neuteče, ale aby se mi neodkutálel :grinning: A starej ať si klidně jde, stejně mě akorát prudí, opět se totiž nebavíme...
A koně taky neutečou, tohle byla náhoda,tuhle kobylu tu má jeden známej,a neteř s holkama si jí půjčuje a překecaly mě abych si sedla, jim je 12, holčičky, tak jsem jim udělala radost no :grinning: Tovíš, že stejnak nejradši rajtujou samy, zas se budu jenom koukat :grinning:
12. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
no hele koukám, že už jsi se z tý židle od compu zvedla, tož já jdu teda taky , sama si tu povídat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: na to jsem už moc ospalá :wink:
takže se mějte hezky, a zítra se ozvu :wink:
12. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
je tak ty jsi tu :grinning: tak já ještě taky minutu vydržím :grinning:
12. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
no hele tak naštěstí to nehrozí, že by chodily pro změnu kozy kontrolovat mne :grinning: ani bobky po mně neuklízej a já po nich jo :grinning: :grinning: je to asi nějaký nesprvedlivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: zjišťuju, že prožíváme pěkně nevyváženej vztah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
no jooo mi to psaní nějakou chvíli taky trvá noooo :grinning:
12. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
hele to máš s těma kozama teda blbě zařízený :grinning: Ale jak ty to máš s kozama, tak já s manželem, a to je horší :grinning:
12. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
co má zase ten tvůj za problém, že je tichá domácnost :confused: :angry: :confounded: :unamused:
12. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
jako že po manžoj sbíráš bobky jo? :confused: :confused: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
Teď koukám, že jsi chtělajít chrnět,tak abych tě nezdržovala, potřebuješ spát, matko:wink:
12. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
hmm tak to máš teda blbější no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty taky matko :wink: ale co ty víš, zase, kdy se tu sejdeme vid :sweat_smile:
nesbírám,to jen obrazně řečeno :grinning: Ale máme nějaký neshody ohledně nošení pantoflí doma... prostě mě tu chodí bos,nohy od chození venku naboso v pantoflích má našlapaný a pak si měje utírá do sedačky!!!v obýváku, nebo se vykoupe pak bos prošmejdí barák a pak s tím jde do postele...no já nevím, připadá vám to někomu normální? Jako já uklízím,ale nehodlám lítat s hadrem a koštětem každej den, toho si užiju až bude malej lézt. Ale vytřu a ono to s tímhle přístupem nevydrží čistý ani půl dne :frowning2: No tak jsem mu řekla pár hnusných věcí, mmj. že když pantofle nosit nehodlá, tak se špinavýma nohama mi dopostele nepoleze,tak teď spí v obýváku :grinning: Dneska na mě nepromluvil a dokonce si nevzal ani večeři :grinning: No jak říkám, škoda mluvit...ono ho to ale snad zas za tejden pustí :wink:
12. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
tý hele mi neříkej, že ještě píšeš :confused: to by jako ty písmenka i moje koza dřív kopýtkem vyťukala :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.