• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jo ona píše romány,,,tak to jo :grinning:
12. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
Tak a mam připojení kaput...
12. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
Nemam :grinning:
12. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
Jak to máš Farmíku vlastně s tou prací, kolik ještě než jim s tím sekneš? .-D
12. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz
@tercie zase mi to zafungovalo, takže kolena bolí trochu míň a vlasy padají hrozně :angry: se divím, že nejsem plešatá :slight_smile:
12. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
@aronek tak to jsme na tom stejně :grinning: Ale prej ty vlasy takypřejdou,no ale už aby to bylo, jinak ze mě fakt bude kožak :grinning:
12. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
Farmíku neusnula jsi mi????
12. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@aronek a co Honzík,co už umí? Na co se mám připravit :grinning:
12. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@tercie mně celé těhotenství nepadaly, tak teď si to vynahrazují :confounded: pořád musím obírat malého
12. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
@tercie umí z bříška na záda a naopak. Snaží se odrážet, takže cestuje po zádech po celém obýváku :grinning: někdy se odrazí i při kojení a nepustí bradavku, to je pak mazec :angry:
12. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz
@aronek no přesně,taky to z něj pořád sundavám :fearful: a koupelnu musím vyluxovat, jak se učešu, a když vytírám, tak se mi to motá do mopu :grinning: alepřesně tak jsem to četla, že estrogen v těhotenství drží i ty vlasy co by jinak normálně průběžně vypadávaly, no a po porodu jak se ustálí hormony to pak vypadne najednou....
12. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
jéé tak přetáčet se Lukýno ještě neumí, pořád ještě nepřišel na to jak se překulit přes ruku, ale zadek už šteluje pěkně :grinning: a taky se odstrkuje, zatím jen po postýlce, vysouká se mi zpod peřiny :grinning: no u prsa mi to dělá taky...ještě že je mám tak dlouhý teď :grinning: jéé a když ho u toho chytne prd, tak kolikrát jak zatlačí tak zkousne...jaujaujau, no nechci to vidět až bude mít zoubky.
12. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz
Tak Farmi už nám asi bucla... Asi taky půjdu nebo se mi nebude chtít se mejt s tou hlavou,jenže to už se zejtra budu stydět vylézt z baráku...
12. srp 2010 ve 23:22  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
12. srp 2010 ve 23:27  • Odpověz
Přeji dobré ráno, my už dvě hodiny lumpačíme :grinning:
13. srp 2010 v 07:10  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
Teedy, vy dvě když se tu potkáte :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

špunt jsem tedy zvážila a uvidíme, máme doma ještě takovej "ocelovej" na otevřený vínko případně :grinning::grinning::grinning::D
.. a musím na tu poštu, tak uvidíme... nejvíc mě v rámci mých krásných plánů děsí, že se říká, jak těm prvorodičkám to trvá to rození, aby mě to fakt nechytlo AŽ v tu neděli... když chci, aby v neděli byl venku :grinning::-d:grinning::grinning::grinning::grinning:
13. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Koukám,že jste ponocovali :grinning:
Já se v noci probudila na boku a tak šíleně mě bolelo břicho :pensive: úplně takové malé křeče s pícháním :zipper_mouth: jak to bolelo nemohla jsem se z boku dostat na záda,no děs :rolling_eyes: jsem myslela,že už rodím :sweat_smile: :sweat_smile: Ale tak po hodce to bylo dobré a dnes už nic necítím.Tak nevím co to bylo :unamused:
Jinak manža možná dneska začne stavět tu postýlku :slight_smile:
13. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno, holčiny! :slight_smile:
Konečně mám poslední dobou trošku času v práci, abych vás dočetla! Moc mě chyběly vaše zážitky! :wink: Musím vám říct, že mi moc pomáháte, když si čtu, jak máte šikovný miminka, jak těhulky jsou šikovný a vychází jim dobře výsledky, mám z vás radost a nabíjí mě to optimismem! :dizzy_face: Už ho totiž poslední dobou zas potřebuju! :sweat_smile: Tak se snažte, ať tu máme co nejvíce hezkých a dobrých zpráv! :wink:
A holky šup šup rodit, ať máme radost z nových miminešek! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@aja.83 ahoj, žížalo!:slight_smile: hlavně nepropadat panice!!! Máš před sebou naději, i když se ti do ní třeba nechce, ale naděje to je a aspon se zjistí, co a jak.. a pak uz vsechno půjde jak po másle..:slight_smile: a váš prcek bude přesně třeba o rok mladší, než ten náš žížalák :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Moc bych ti to přála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kopa téééda, ty máš v noci fakt zážitky!:slight_smile: tak hlavně žes nerodila a přešlo to...
já mám největší problém dojít si v noci na WC - ještě nemáme postel a spíme na matraci na zemi, tak než se vždycky posbírám, to je peklo...:grinning: navíc jak se pohnu, manžel je jak kobra, zvedne hlavu a "co se děje?! děje se něco?! už?!" je to fakt vtipný,..:slight_smile:

jinak jsme asi ready holky - krom povlečené postýlky, mrskla jsem fotky do albíka :slight_smile: snad máme všechno...
13. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@handm Ahojky! Teda to by mě zajímalo, kdes přišla na to, že já jsem žížala :grinning: :grinning: :grinning: ...Ty, malej hrošíku! :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@handm Teeeda, máš všechno krásně nachystaný, věcičky parádní! To se má bobista na co těšit! :wink:
13. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@aja.83 nějak ted žížalu používám :grinning::grinning::.-D říkám tak i neteřince a jí se to hrozně líbí :grinning: vždycky: tééétoooo, já nejsem žádná žížala.. tak na ni zavolam, tino a ona.. neslyším, já jsem přece žížala :slight_smile:))

a hrošíku, jo?! chceš po žížalím čumáčku?!:grinning:
13. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@aja.83 nooo, skoro se to tam nevešlo, ještě mám věcičky u nás v šatně...:slight_smile: hlavně zimní a na větší dětičky :slight_smile: bratrankova žena se rozhodla, že druhé už ne-e, tak mi toho navezla asi čtyři tašky...:slight_smile:
13. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@aja.83 nemáš náhodou dneska svátek žížalko?!:slight_smile: Všechno nejlepší a hlavně!!!! ať se ti to největší přání splní natotata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
@handm já vím jaký to je vstávat z matrace :grinning: y jsme takhle začínali,akorát s tím pupkem to musí být horší :grinning: Manža je hodnej,že tě takhle kontroluje :wink: Já v noci naříkala bolestí a ten můj chrápal :sweat_smile: ten by si snad ničeho nevšimnul :grinning:

@aja.83 taky jednou budeme číst jak jsi šikovná těhulka a maminka :wink: Už se na to těším :dizzy_face: Jak píše Handm nepropadat panice!!
ahoj holky :slight_smile: hezký ráno :slight_smile:
terci promin, že jsem tu včera tak bez slova rozloučení zmizla, ale jak jsem začla přemejšlet, jak ti napsat, že u nás je to doma podobné, podobnej problém s manžou, tak jsem u toho usla :sweat_smile: sem pak byla už jen schopná vypnout pc :grinning:
jinak u nás to je právě podobné. My normálně doma chodíme po baráku v pantoflích a jen nahoru do patra si je sundáváme, tam jsou koberce a pak do obýváku, za kterým je ložnice a tam je taky koberec. A on mi dělá to, že si klíďo přebíhá třeba na záchod jen v ponožkách, nebo do kuchyně si skákne bosej..jenže jak máme v baaráku čokly, tak prostě i když zametám dvakrát denně, tak sem tam chlupy na tý dlažbě prostě jsou a on mi to na těch ponožkách přenáší na koberec a hlavně třeba i do postele :angry: :angry: no co k tomu víc dodat vid :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
autor
@farmarska Ahoj Farmíku :slight_smile:
Mě ten odkaz jde otevřít :sweat_smile:
13. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@handm To je nejlepší, když takhle z příbuzenstva dostaneš nějaký věcičky! To se hodí! :wink: Teda já jsem na vás všechny tak zvědavá, až začnete rodit. Jsem vás s mari tak nějak brala jako mě nejbližší, když jsme loni spolu "bojovaly"! :wink: No tak to budu s vámi i víc prožívat! Děvčata, tak se držte! Myslím na vás!!! :grinning:
13. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@handm To víš, že mám svátek, heč! :grinning: A děkuju! Ty máš v neděli??? :wink:
13. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Tercíku díky,já ty svetry jen přeperu v ruce :wink:

holky kolik musím mít razítek od praktické a zubaře v průkajdě
13. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@kopa já měla od každého jedno :wink:
13. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.