Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. srp 2010

jo ona píše romány,,,tak to jo 😀

tercie
12. srp 2010

Tak a mam připojení kaput...

tercie
12. srp 2010

Nemam 😀

tercie
12. srp 2010

Jak to máš Farmíku vlastně s tou prací, kolik ještě než jim s tím sekneš? .-D

aronek
12. srp 2010

@tercie zase mi to zafungovalo, takže kolena bolí trochu míň a vlasy padají hrozně 😠 se divím, že nejsem plešatá 🙂

tercie
12. srp 2010

@aronek tak to jsme na tom stejně 😀 Ale prej ty vlasy takypřejdou,no ale už aby to bylo, jinak ze mě fakt bude kožak 😀

tercie
12. srp 2010

Farmíku neusnula jsi mi????

tercie
12. srp 2010

@aronek a co Honzík,co už umí? Na co se mám připravit 😀

aronek
12. srp 2010

@tercie mně celé těhotenství nepadaly, tak teď si to vynahrazují 😖 pořád musím obírat malého

aronek
12. srp 2010

@tercie umí z bříška na záda a naopak. Snaží se odrážet, takže cestuje po zádech po celém obýváku 😀 někdy se odrazí i při kojení a nepustí bradavku, to je pak mazec 😠

tercie
12. srp 2010

@aronek no přesně,taky to z něj pořád sundavám 😨 a koupelnu musím vyluxovat, jak se učešu, a když vytírám, tak se mi to motá do mopu 😀 alepřesně tak jsem to četla, že estrogen v těhotenství drží i ty vlasy co by jinak normálně průběžně vypadávaly, no a po porodu jak se ustálí hormony to pak vypadne najednou....

tercie
12. srp 2010

jéé tak přetáčet se Lukýno ještě neumí, pořád ještě nepřišel na to jak se překulit přes ruku, ale zadek už šteluje pěkně 😀 a taky se odstrkuje, zatím jen po postýlce, vysouká se mi zpod peřiny 😀 no u prsa mi to dělá taky...ještě že je mám tak dlouhý teď 😀 jéé a když ho u toho chytne prd, tak kolikrát jak zatlačí tak zkousne...jaujaujau, no nechci to vidět až bude mít zoubky.

tercie
12. srp 2010

Tak Farmi už nám asi bucla... Asi taky půjdu nebo se mi nebude chtít se mejt s tou hlavou,jenže to už se zejtra budu stydět vylézt z baráku...

tercie
12. srp 2010

Dobrou noc 🙂

aronek
13. srp 2010

Přeji dobré ráno, my už dvě hodiny lumpačíme 😀

handm
13. srp 2010

dobré ranko 🙂
Teedy, vy dvě když se tu potkáte 😀😀😀😀😀

špunt jsem tedy zvážila a uvidíme, máme doma ještě takovej "ocelovej" na otevřený vínko případně 😀😀😀:D
.. a musím na tu poštu, tak uvidíme... nejvíc mě v rámci mých krásných plánů děsí, že se říká, jak těm prvorodičkám to trvá to rození, aby mě to fakt nechytlo AŽ v tu neděli... když chci, aby v neděli byl venku 😀:-d😀😀😀😀

kopa
autor
13. srp 2010

Dobré ránko 🙂
Koukám,že jste ponocovali 😀
Já se v noci probudila na boku a tak šíleně mě bolelo břicho 😔 úplně takové malé křeče s pícháním 🤐 jak to bolelo nemohla jsem se z boku dostat na záda,no děs 🙄 jsem myslela,že už rodím 😅 😅 Ale tak po hodce to bylo dobré a dnes už nic necítím.Tak nevím co to bylo 😒
Jinak manža možná dneska začne stavět tu postýlku 🙂

aja.83
13. srp 2010

Dobré ráno, holčiny! 🙂
Konečně mám poslední dobou trošku času v práci, abych vás dočetla! Moc mě chyběly vaše zážitky! 😉 Musím vám říct, že mi moc pomáháte, když si čtu, jak máte šikovný miminka, jak těhulky jsou šikovný a vychází jim dobře výsledky, mám z vás radost a nabíjí mě to optimismem! 😵 Už ho totiž poslední dobou zas potřebuju! 😅 Tak se snažte, ať tu máme co nejvíce hezkých a dobrých zpráv! 😉
A holky šup šup rodit, ať máme radost z nových miminešek! 😵 😵 😵

handm
13. srp 2010

@aja.83 ahoj, žížalo!🙂 hlavně nepropadat panice!!! Máš před sebou naději, i když se ti do ní třeba nechce, ale naděje to je a aspon se zjistí, co a jak.. a pak uz vsechno půjde jak po másle..🙂 a váš prcek bude přesně třeba o rok mladší, než ten náš žížalák 🙂🙂🙂 Moc bych ti to přála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kopa téééda, ty máš v noci fakt zážitky!🙂 tak hlavně žes nerodila a přešlo to...
já mám největší problém dojít si v noci na WC - ještě nemáme postel a spíme na matraci na zemi, tak než se vždycky posbírám, to je peklo...😀 navíc jak se pohnu, manžel je jak kobra, zvedne hlavu a "co se děje?! děje se něco?! už?!" je to fakt vtipný,..🙂

jinak jsme asi ready holky - krom povlečené postýlky, mrskla jsem fotky do albíka 🙂 snad máme všechno...

aja.83
13. srp 2010

@handm Ahojky! Teda to by mě zajímalo, kdes přišla na to, že já jsem žížala 😀 😀 😀 ...Ty, malej hrošíku! 😀 😀 😀

aja.83
13. srp 2010

@handm Teeeda, máš všechno krásně nachystaný, věcičky parádní! To se má bobista na co těšit! 😉

handm
13. srp 2010

@aja.83 nějak ted žížalu používám 😀😀:.-D říkám tak i neteřince a jí se to hrozně líbí 😀 vždycky: tééétoooo, já nejsem žádná žížala.. tak na ni zavolam, tino a ona.. neslyším, já jsem přece žížala 🙂))

a hrošíku, jo?! chceš po žížalím čumáčku?!😀

handm
13. srp 2010

@aja.83 nooo, skoro se to tam nevešlo, ještě mám věcičky u nás v šatně...🙂 hlavně zimní a na větší dětičky 🙂 bratrankova žena se rozhodla, že druhé už ne-e, tak mi toho navezla asi čtyři tašky...🙂

handm
13. srp 2010

@aja.83 nemáš náhodou dneska svátek žížalko?!🙂 Všechno nejlepší a hlavně!!!! ať se ti to největší přání splní natotata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
13. srp 2010

@handm já vím jaký to je vstávat z matrace 😀 y jsme takhle začínali,akorát s tím pupkem to musí být horší 😀 Manža je hodnej,že tě takhle kontroluje 😉 Já v noci naříkala bolestí a ten můj chrápal 😅 ten by si snad ničeho nevšimnul 😀

@aja.83 taky jednou budeme číst jak jsi šikovná těhulka a maminka 😉 Už se na to těším 😵 Jak píše Handm nepropadat panice!!

farmarska
13. srp 2010

ahoj holky 🙂 hezký ráno 🙂
terci promin, že jsem tu včera tak bez slova rozloučení zmizla, ale jak jsem začla přemejšlet, jak ti napsat, že u nás je to doma podobné, podobnej problém s manžou, tak jsem u toho usla 😅 sem pak byla už jen schopná vypnout pc 😀
jinak u nás to je právě podobné. My normálně doma chodíme po baráku v pantoflích a jen nahoru do patra si je sundáváme, tam jsou koberce a pak do obýváku, za kterým je ložnice a tam je taky koberec. A on mi dělá to, že si klíďo přebíhá třeba na záchod jen v ponožkách, nebo do kuchyně si skákne bosej..jenže jak máme v baaráku čokly, tak prostě i když zametám dvakrát denně, tak sem tam chlupy na tý dlažbě prostě jsou a on mi to na těch ponožkách přenáší na koberec a hlavně třeba i do postele 😠 😠 no co k tomu víc dodat vid 😅 😝 🙄

kopa
autor
13. srp 2010

@farmarska Ahoj Farmíku 🙂
Mě ten odkaz jde otevřít 😅

aja.83
13. srp 2010

@handm To je nejlepší, když takhle z příbuzenstva dostaneš nějaký věcičky! To se hodí! 😉 Teda já jsem na vás všechny tak zvědavá, až začnete rodit. Jsem vás s mari tak nějak brala jako mě nejbližší, když jsme loni spolu "bojovaly"! 😉 No tak to budu s vámi i víc prožívat! Děvčata, tak se držte! Myslím na vás!!! 😀

aja.83
13. srp 2010

@handm To víš, že mám svátek, heč! 😀 A děkuju! Ty máš v neděli??? 😉

kopa
autor
13. srp 2010

Tercíku díky,já ty svetry jen přeperu v ruce 😉

holky kolik musím mít razítek od praktické a zubaře v průkajdě

aronek
13. srp 2010

@kopa já měla od každého jedno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru