• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojda, tak ještě nerodím, a to táta múj říkal že dneska aby měl dárek k narozeninám a ono zas prdlačku, ja nevím jak to maj domluvený kakra :angry: No Eli žeby si byla rychlejší :sweat_smile: no ja měla taky poslíky nebo co tro bylo tak pět krát za den, a silné, že jsem si vždy říkala žeby už a teď to nějak přestalo, tak nevím jestli ticho před bouři nebo budu taky jak slonice :confounded:
17. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
mari do půlnoci času dost :sunglasses: :sunglasses: holky se drží zuby nehty, aby Ti udělaly radost, hele jako joooo :grinning:
17. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
no to jo , drží se holky, to ja taky chválim. :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@mari111 ahoj :slight_smile: no neboj, mám daný špunt :grinning: ale radši moc nezdržuj :wink: :grinning:
no a já jsem se akorát domluvila s dětskou dr, takže nás vezme :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
@handm No to je taky pravda :grinning: už ho vidím jak mi tam kouká s ohnutou hlavou :grinning: :grinning: A co ten Epidurál?To snad nemůže píchat medik,když je to do páteře že? :sweat_smile: :sweat_smile: Díky za tip s tím hroznovým cukrem :wink:
17. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@kopa ten by měl píchat zkušený anesteziolog :wink:
17. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku určo to přijde každým dnem :wink: Víš jak když chceš,tak to nejde :grinning:
17. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
@ee.liska Díky Eli,taky si to myslím :slight_smile: Doteď jsem byla ještě v klidu,ale už se to taky krátí tak zmatkuji :grinning:
17. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím návrat z první porevizní kontroly. tělo homonálně je prý na dovolené, sliznice 0, ale jinak jsem OK. Čekáme na mrchu, pokud nedorazí do půlky září, mám se u dr stavit a nasadí mi klimonorm na restrt těla a pak už zase budem clostilovat....
17. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ivomal tak snad mrcha dorazí jak má a pak šup na snaženíčko.
Kopísku doufam že už brzo :unamused:
Eli snažím se nezdržovat :confounded: Manža už má nervíky, jak z porodu tak z tej "změny" až bude malinká doma, jestli máme vše jak má bejt, jestli to zvládneme a jestli neuděláme nějakou chybu, no nějak zmatkuje víc než já, na mne to přide asi až po porodu :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@ivomal tak snad se z té dovolené brzo vrátí :wink: na sliznici zkus kontryhel, mě moc pomohl. No a pak už se můžete vrhnout na snažení?

@kopa jj zmatky před porodem, znám... :grinning:
17. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@mari111 my máme ty stresy rozdělené, manža je div živý z porodu, toho se moc nebojím já a já zase stresuju z té změny po porodu jak budeme doma a to je zase v klidu on :grinning:
17. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
no ten múj to nějak moc žere, no ale lepčí jak kdyby to měl na háku ,že :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@mari111 šak jo, lepší starostlivý taťka :wink: no můj je zvyklý z práce že se v noci kolikrát nevyspí a skoro celý den bude pryč, dom dojede tak na koupání, proto je asi v klidu :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Kontryhel piju pravidelně už od revize.
17. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
no já se jdu chystat ať nechytnu zácpu v Kunovicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer ještě pojedu za pejsáčkama, jestli jsou ok, chudáčci ještě pořádně nežerou jak je jim smutno :frowning2: tak večer zase nakouknu :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@ivomal a chutná ti? mě přišel skoro jako obyč černý čaj, docela mi šmakoval :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
ach jo, mela jsem odpovedi jak brno a ono mi zbuchlo pripojeni..:frowning2:
17. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
ivo kontryhel a femibion800... :dizzy_face:

eli čekáme :wink:
17. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@sarlotta ok pomalu teda vyrážím :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
Eli tak opatrně a ty vlastně hlídaš ty hafíky mamě,co :confounded:
17. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@ee.liska fajn ze te vzala!:slight_smile: ta nase byla moc mila:slight_smile: dala mi mobil at volam kdyby neco :slight_smile:

@kopa, to musi nekdo zkuseny, ja bych medika nedovolila.. do patere se bojim uz tak... jakoby ze se pohnu a nepovede se, jinak mi zadny jehly nevadi...

@ivomal super, ze je to jakztakz oka!!:slight_smile: ted uz jen premluvit tu mrchu a sliznici, a pak se s mrchou rozloucit nadlouho...:slight_smile:

@sarlotta no, ale mela si aspon ramcovou predstavu :slight_smile:

@mari111... moc to nezdrzuj.. ja uz myslela, ze si nekde v porodce a ty tady strasis :slight_smile:my to tady mame s eliskou uz vymysleny a ty nas tady blokujes :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

jinak u nas se nestresujem zatim nejak moc ani jeden,a z je to podezrely :grinning::grinning::grinning::grinning:
17. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
tak sem malou přebalila a ona spokojeně prdká do čisté plenky :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@sarlotta no vzdyt, vis jak to krasne jde do ty cistounky?!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: prece si nebude prdet do toho špinavyho nebo procuranyho :grinning::grinning::grinning: je cistotna :grinning:
17. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
hadm rámcově to bolí jako velká střevní příhodaa to je asi tak všechno :grinning: první porod 22hod a druhý 1hod :zipper_mouth: :wink:
17. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
sakra baby.....valte rodit :astonished: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@sarlotta beru ten druhej :grinning::grinning::grinning: to by byla lahoda :grinning: rikala mi zrovna tuhle kamoska, ze 29h prvni a ted ceka druhy na konci zari, tak ze taky doufa v neco kratsiho :grinning:
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
holky už sem si objednala dárešek za princeznu :sunglasses: náramek se zirkonky :wink:
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@nikissek28 už se to neda poslouchat, co?! :grinning::grinning::grinning::grinning:
17. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
za malého mám zlatý dudlík :wink: s řetízkem, tak včíl zas něco jiného :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.