Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. srp 2010

ahoj holky 🙂 jak ted chodím zase do práce vůbec nestíhám psát 😢 jen rychle vždycky dočtu, pak jdu něco dělat a pak vytuhnu 😅
poctivě jsem ale dočítala a musím vám moc pchválit všem fotečky vašich miminek 😵 všechny dětičky máte tááák krásný 😵 😵 😵 i upatlánek Bětulka je k sežrání 😀
jinak teda koukám, že Lauruš se teda pořád drží a ostatní holky vlastně taky, i když teda už třeba Elis, by potřebovala místo špuntu spíš nějakej pořádnej špalek mezi nohy 😅 😀 😀
hadm to co jsi popisovala, tu noc.. to mi taky přijde na porod 😕 😨 🤐 křížové bolesti spojené s nevolnostma 😉 třeba se už tělíčko připrvuje 😅 😀
sarlotko tak princezna spí s maminkou v posteli 😉 😵 no hlavně že už spinká a netrápí jí bříško 😵

farmarska
20. srp 2010

no a koukám tady nikdo, tak já ještě běžím podojit kozy a pak ještě načumnu 😉

kytiii
20. srp 2010

Ahoj holčinky, velká gratulace novopečeným maminkám, ať mimísci dělají jen a jen radost🙂
Koukám, že jsme tu teď samé čekatelky🙂 Všem dávám klidně přednost, protože když vidím, jak máte pro své miláčky vše připravené, tak to u mě zdaleka nehrozí 😖 Pořád lítám do práce a zaučuji známou, aby se mi o kšeftík dobře starala, zatímco bude naše prďolka maminku potřebovat....
Holky, řeším teď dilema, v čem vyprat oblečky pro malou- mám persil sensitiv, lovelu a batole. Co mi maminky a budoucí maminky doporučíte? Děkuji za rady.

m_artasek
20. srp 2010

@farmarska Ahoj pracantko, jak ještě dlouho prosím Tě musíš být v té práci? Já byla s pesanem na procházce, zašli jsme ke kamarádce na kafčo, tak byl u nich na balkoně, ale docela zlobil. V pondělí už jdu do práce a taaak se mi nechce. Akorát si nedokážu představit, jak vydržím 8 hodin sedět, doma jsem chvilku ležela seděla nebo něco dělala a teď budu muset sedět na zadku a makat. A vyrábíte něco z kozího mlíčka?

mari111
20. srp 2010

Kytii teda taky už to máš zapár 🙂
Já jsem prala první várku v Lovele ale tá mi teda moc nevoněla, tak teď mám ten persil a sem moc spokojená, krásně voní a aj starší věcičky co jsem dostala od kámošky po dětech mi to vypralo,žádnej flek tam nezústal, tak uvidíš co bude vyhovovat tobě.

Farmíku ty pracante, no ja jsem se taky rozhodla že se zničím, teď jsem ještě posekala, chvíli se mi ulevilo a už jsem zas nevydržela a začala makat.
No ještě posedím chvíli venku a du si dát vanu pak se napapáme a pak si uděláme masáž s manžou, teď mi to už neprošlo že jen já si budu užívat 😀 , už chce masage aj manža 😅
Laurinka se v bříšku mele ale na porod to pořád nevypadá 🙄

handm
20. srp 2010

@farmarska Ahoj, pracante!🙂 Tos už třetí čoveče, co mi říká, že by to mohlo být k porodu, tak sjem tedy zvědavá... 🙂 jako já bych se nezlobila, kdyby to už přrišlo, ale ...
bolelo to jak svina tedy😀😀😀😀 tak uvidime, jak se vyspím dneksa.. celý den záda cítím, ale jinak nic... bobista v pupíku uplně v pohodě...
ty moc nerpacuj a hodně odpočívej!!!
co vlastně Robčova cesta s prarodiči?! klaplo něco nakonece?! vzdyt uz je skola za zady....😝

jinak jsem umyla tri dalsi okna, zbytek mi pomohla tchyne, prijela kvuli tomu.. tak snad jsme tomu mimiskovi taky pomohly 🙂🙂🙂

ted jdu holky cucet na tv 🙂 zítra výlet juknout na svatbu a návštěvu... tak uvidíme, co na to bobista 🙂 mějte se krásně, papap!🙂

handm
20. srp 2010

@mari111 taky dobry, covece.. to ja manzu vzbudila v tech pul druhy,a t mi to rozmasiruje 🙂🙂🙂🙂 ale uzij si to, ja masaze miluju...🙂

mari111
20. srp 2010

No Marťásku to ti věřím ,že se ti nechce, to mne by se taky nechtělo 8 hodín sedět na zadku ale co naděláme, makat se musí 😒 Jsem zvědavá co Bobek když tě púl dne neuvidí, ten bude smutnej 😔

handm
20. srp 2010

@kytiii ahoj, krasne ti to taky letí..
já prala v lovele, az ji doberu, uvidim, jak se na tgo bude bobista tvárit, podle toho se pak zaridim...🙂 jestli koupim neco jineho...🙂

mari111
20. srp 2010

Handm, no teď by ses mi tadfy hodila ty na ty okna a ne ja k tobě, zítra určo nevstanu z postele a nebudu se moc hejbat jak mne budou bolet záda, to už znám a já chtěla ještě nahoře umejt ty okna 😖

m_artasek
20. srp 2010

@mari111 no z toho mám právě obavy, co na to Bobek, dopoledne jsem s ním jsem na dvorku, jak mám od 10 vycházky, tak jdeme ven a odpoledne chodíme taky ven, když mám vycházky. No a teď to bude o to horší, že já půjdu ráno do práce a i manžel, kdyby měl manžel odpolední, tak dopoledne s ním bude on, ale takhle bude od rána od 6:30 do 14:15 sám na dvoře, než přijde manža z práce. No nic, jdu mrknout na zprávy a chci upéct buchtu

mari111
20. srp 2010

No Marťásku aspoň že máte ten dvorek, v bytě by to bylo horší, snad si brzo zvikne 😉

handm
20. srp 2010

@mari111 já už to mám všechno, říkala jsem si, jestli ta noc - záda nemohly byt od toho, ale fakt nevím...☹
a ty už to taky nepřeháněj, nebo porodíme obě doma a bude po žížalkách,..
nakonec jeste v největších bolestech z oken přijde Laurošce dobrej nápad vyrazit na cestu a po.ereš se z toho :-d😀😀😀😀

mari111
20. srp 2010

@handm no to si taky říkam že budu odpočívat abych mněla sílu rodit ale ja sem blbá, mne to nejde nic nedělat, to se pak děsně nudím 😠

handm
20. srp 2010

@mari111 no tak to jsme dvě, ale říkám si, abych pak byla tomu mimiskovi něco platná při tom porodu...🙂
ted uz proste budem jen odpocivat, jen se tulit pripadne,a bychom tomu pomohly a hotovo..nějak to musí už jít 🙂

farmarska
20. srp 2010

kitíí téda tobě ty tejdny taky frčej! 😕 to samé sir 😕 holky, dyť vy už brzy budete mít taky mimi u sebe 😨 😵 😵
kiti, já slyšela samou pochvalu na ten persil..., ale jako z vlastní zkušenosti..nemám odzkoušeno 🤐
mar´tásku už jen zítra-celodenní 😝 😝 😝 a pak už jen týden 😵 😵 No a z mlíka jsem dřív, když jsem měla víc času a byla doma dělala sejry.., ale to ted jaksi nehrozí 😅 ted podojím, do kýble a leju to ostatním zvířatům (kočkám, psům, prasátku). Na nic jinčího není čas, ani energie 🙄
mari ty jsi teda nezmar 😕 😕 😝 ty máš rodit a ne sekat a pucovat a strhat se 😀 😀 😀

farmarska
20. srp 2010

jo a já se taky hlásím do klubu masažechtivejch 😀 taky miluju masírování 😵 ..teda mě 😀 😀 a dnes by mi to taky mohlo vyjít, páč už včera mi manža masáž slíbil, jelikož mne už třetí den bolí za krkem a taky v kříži 😝 jenže včera jsem vytuhla, tak mu to zkusím připomenout dnes 😉

farmarska
20. srp 2010

jééé holky, kdybych já mohla v práci sedět na zadku 😅 c bych za to dala 😅 😅 já bych seděla hned 😅 alspon hodinku 😅 jenže u nás se musí makat 😝 ale já už dlouho nebudu 😝 😎 😀

farmarska
20. srp 2010

jinak já souhlasím s hadm, vy už jen ležte, odpočívejte, nebo vypuzujte s manžílkama dětičky 😀 😀
i když chápu, že když člověk něco dělá, že to rychleji utíká 😅
mari a co nějaký pěkný filmek si vždycky pustit? 😕

farmarska
20. srp 2010

no tak jsem si zase pokecala 😀 😀 😀
tak já jdu usnout k telce 😉
mějte se tu hezky, zítra se nevokážu, budu celej den v práci, ale v neděli ahooj ! a doufám, že si přečtu nějaké pěkné zprávy o čerstvě narozených miminkách 😵 😵 😵

mari111
20. srp 2010

@farmarska to mne samotnou čučet na film neba, když manža venku maká, já chci taky 😅 ale už fakt nebudu, bolej mne záda jak sviňa 😢 už jen odpočívat. Zítra si upeču za odměnu bábovičku, jestli teda budu schopná 😅 😀 😀

mari111
20. srp 2010

tak a teď se du válet k televizi, tak pa a dobrou 🙂

aronek
20. srp 2010

@farmarska krásná samomluva 😀

aronek
20. srp 2010

Loučím se a jdu se věnovat babičce 😀

ee.liska
20. srp 2010

ahoj, tak jsem akorát došla ze svíce a jsem totálně vyřízená 🙂
@farmarska kdy teda už končíš v té práci? neměla bys teď už někdy?

@kytiii já jsem vše oprala v dětském persilu 🙂 a zatím jsem teda spokojená, já v něm peru i naše prádlo a super,

@m_artasek snad to v té práci zvládneš 😉

@mari111 odpočívej taky, ať nejsi k porodu unavená 😎

@aronek užij si to u babičky

tercie
20. srp 2010

@kytiii taky doporučuju persil sensitive, peru v něm od začátku, a je skvělej, malýmu vyhovuje a naše prádlo v něm peru taky, a taky super 😉

Holky já jsem na vás fakt zvědavá, která budete rodit první 😀 Neuzavřeme sázky?😀
Já už jdu dneska spinkat, tak dobrou noc 😉

aronek
21. srp 2010

Přeji hezké ráno 😀 Malej mně zbudí a pak spí 😉

kopa
autor
21. srp 2010

ahoj holky 🙂
Tak já včera žehlila to vyprané prádlo,no byla to makačka 😀 Dneska tu mám ještě jednu várku.Jsem zjistila,že mám nejvíc oblečení snad od 74 velikosti 😅 Musím ještě dokoupit náke overálky 62.Ten mám jen jeden.
Tabulku udělám 😉

kopa
autor
21. srp 2010

Holky to mi neříkejte, že všichni rodíte 😀 😀 😀
No koukám,že tu furt nikdo není 😅 tak aspon udělám v klidu tabulku 😀

mari111
21. srp 2010

Ahojík, my se váleli do 11:45 😅 teď sme teprve dosnídali, aspň nemusím vařit, tchýně volala že si máme dojed na špízi ale až tak kolem páty šestý, bude grilovat, tak sem ráda, stejně se mi nic nechce a zítra šoupnu jenom do trouby kuře a rejži a hotovo 😉
Terculík ták sázky,jo 😀 Já tipuju první Eli pak Handm a já až o vánocích 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru