• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no Handm skusím dneska hopsat na balónu a uvidíme, nebo já už nevím co :unamused:
23. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
@mari111 sladká dřeva jsou na porod dobrá :slight_smile: pak ještě jestli věříš aromaterapii, tak růže otvírá pusu, srdce a spodek :wink: to nám říkala na porodním kurzu

@handm
@mari111 ale já se opravdu snažím nepředbíhat :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
@mari111 jo a ještě horká vana
23. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
@mari111 balon jsem pravda jeste nezkousela... ale ja nasadim i to malini, to ty pijes?!:slight_smile: ja jen jestli to pomaha :grinning::grinning::grinning::grinning:
a skorici ja tedy nemuzu... blinkala jsem tolik jednou po tequile se skorici a pomerancem, ze ji uz nejak nemuzu ani videt :grinning::grinning::grinning::grinning: a dloooouho jsem nemohla ani pomerance :grinning::grinning::grinning:
23. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@ee.liska to te sice slechti, ze se snazis nepredbihat, ale Matyasek je neposlucha :grinning::grinning::grinning:
23. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
holky horkou vanu mám skoro denně a maliník piju a mám aj tinktúru lenu jak měla šarlotka, ona mněla teda len ale to je jsem nesehnala. Handm takle si ty řádila s teqilou,jo :grinning: :grinning: :grinning: no ty si musela vypadat :grinning: :grinning: :grinning:
Eli a rúže zrovna nemám :unamused:
23. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
ale dneska mi hodně tvrdne bříško až to bolí a nějak víc se tam mrví, tak nevím, no.
23. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@mari111 to bylo zamlada :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: od te doby fakt tequila uz jen stribrna se soli a citronem, ta zlata mi nesmi ani do domu :grinning::grinning::grinning::grinning:

hmm, tak ja tedy nevim, vanu si sice nedvaam, ale sprchu dost horkou...
tak proste budem cekat, no.. me se tam "mrvi" tak nejak normalne :slight_smile: jako dycky.. proste pohoda..
23. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
holky a jak to je s těma bolestma, když už to jsou ty porodní, to jako třeba bolí 2 minuty pak třeba deset nebo pět minut klid a zas třeba dvě minuty nebo jak ???
23. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@handm no teda že zamlada, ty stařeno, kolik ti je :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@mari111 31 mi bude za chvilku :confused:

me dneska akorat rikala, at jedem, kdyz kontrá po peti az osmi minutach... ale jak dlouho maji trvat?! to netusim..:slight_smile: nerozenes je sprchou taky... :slight_smile:
ale ja jsem amater :grinning:
23. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
teda 32 :grinning: jsem uplne mimo...
23. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
vidis, skleroza :sunglasses:
23. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@handm tequila jo? :grinning:
dle kurzu by prvorodička měla cítit zesilující kontrakce dvě hodiny a jak píše handm jak je to po 5-8min tak jet, druhorodička pak po 10 min.

@mari111 mělo by to být třeba bolest třeba 45 vteřin a pak ustoupit a za dalších třeba 5 min zase bolest a ustoupit a pravidelně se opakovat a porodní bolest by tě měla nutit měnit polohu těla a rytmus dýchání, poslíčci ne
23. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@ee.liska njn, tequila :grinning: je ftipny, kolik typu alkoholu uz takhle nesmi domu... :grinning::grinning::grinning::grinning: obcas se mi proste zadari, nebo spis zadarilo.. :grinning::grinning::grinning: party a oslavy, to je metla lidstva..
:grinning::grinning:
23. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
no Handm to nejsi stará přece, né :confused: Jo Eli dík za info :wink:
23. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
sakriš @handm...jaktože nerodíš? mari111@ty to samé a @ee.liska jakbysmet :angry:
23. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
jinak vás holky opušťám , jedeme do KRAVAŘ na odpust(taková velká pouť) a večer budeme koukat na ohnostroj
23. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
tak Niki příjemnou zábavu :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@nikissek28 co na to říct... :stuck_out_tongue_closed_eyes: děti si dělaj, co chtěj.. a tak to bude už furt :grinning::grinning::grinning:

dobrou holky!:slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
teda tady se ještě nerodí?? :grinning: jak sem tak koukala ELIS do alba a čtu že odešla zátka tak ji tipuju jako první,pak by mohla konečně mari a handm tip jako poslední :grinning: .Holky\ jeste si užijte to že se mužete pořádně vyspááát.pak to nepujde a bude stávačka a pozorovačka u postýlky co 2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@petroska vydržíme :sweat_smile: :wink:
23. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
dobré ránko holky, :wink: Kluci šli k zubařce na preventivku, tak sme nemuseli do školky.. malá spí v košíku jak andílek navíc krásně prší, konečně se ochladilo, jupííí :sunglasses:
24. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
Krásné ráno u nás prší.
Objednávám věci pro prcka a chci se zeptat jestli je dobré koupit kojící polštář? Prosím o radu. Děkuji.
24. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno :slight_smile: tak už se rodí? :confused: :wink: :grinning:
u nás taky prčí , ale já nejuchám..sem chtěla posekat a stihnout si před prací poklidit slámu :rolling_eyes:
martinko já mám kojící polštář už nějakej ten pátek doma, ale zatím se na něm válím jen sama :sweat_smile: Mám takovej ten s těma kuličkama vevnitř a docela mne znervozňuje jak to pořád šustí :sweat_smile: :sweat_smile: Příště bych si asi koupila nějakej s jinou výplní :sunglasses: Pro miminka je prej ale polštář fajn :wink:
24. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Handm no už se těším do toho Motola :sweat_smile: :grinning: Hele a ty tam chodíš sama,nebo tam chodí s tebou manža? :sweat_smile: Manža říkal,že to bude chodit se mnou,abych to prý nervově vydržela :grinning:
24. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
@maarrtina Marti já mám kojící polštář,ale já jsem si ho musela ošahat.Páč ono těch polštářů je dost,některý jsou tvrdý,některý s těmi kuličky...Já mám za 2 tis.ale je víceúčelový a nešustí :wink:
@sarlotta U nás teda ještě neprší :angry: chvílema svítí slunko :unamused:

Jinak hlásim,že mi dneska poprvé manža řekl,že jsme velryba :grinning: :grinning: V noci nemůžu spát,nemohu se uvelebit :zipper_mouth: A dneska v noci jsem si lehla na záda a pozorovala pupek a říkala si,že to není možný :grinning:
24. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@maarrtina rozhodně ano :sunglasses:
24. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@farmarska hele mě šustění neva, malému navadilo 2,5 roku kojča a malé taky neva :grinning: :grinning: ,, jak lehne tak nic nešustí :wink:
24. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Jinak mě furt bolí na levo dole :sweat_smile: fakt nevím co to je,je možné že děloha?? :sweat_smile: sotva chodím po ránu :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.