Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
23. srp 2010

no Handm skusím dneska hopsat na balónu a uvidíme, nebo já už nevím co 😒

ee.liska
23. srp 2010

@mari111 sladká dřeva jsou na porod dobrá 🙂 pak ještě jestli věříš aromaterapii, tak růže otvírá pusu, srdce a spodek 😉 to nám říkala na porodním kurzu

@handm
@mari111 ale já se opravdu snažím nepředbíhat 😀 😀 😀

ee.liska
23. srp 2010

@mari111 jo a ještě horká vana

handm
23. srp 2010

@mari111 balon jsem pravda jeste nezkousela... ale ja nasadim i to malini, to ty pijes?!🙂 ja jen jestli to pomaha 😀😀😀😀
a skorici ja tedy nemuzu... blinkala jsem tolik jednou po tequile se skorici a pomerancem, ze ji uz nejak nemuzu ani videt 😀😀😀😀 a dloooouho jsem nemohla ani pomerance 😀😀😀

handm
23. srp 2010

@ee.liska to te sice slechti, ze se snazis nepredbihat, ale Matyasek je neposlucha 😀😀😀

mari111
23. srp 2010

holky horkou vanu mám skoro denně a maliník piju a mám aj tinktúru lenu jak měla šarlotka, ona mněla teda len ale to je jsem nesehnala. Handm takle si ty řádila s teqilou,jo 😀 😀 😀 no ty si musela vypadat 😀 😀 😀
Eli a rúže zrovna nemám 😒

mari111
23. srp 2010

ale dneska mi hodně tvrdne bříško až to bolí a nějak víc se tam mrví, tak nevím, no.

handm
23. srp 2010

@mari111 to bylo zamlada 😀😀😀😀😀 od te doby fakt tequila uz jen stribrna se soli a citronem, ta zlata mi nesmi ani do domu 😀😀😀😀

hmm, tak ja tedy nevim, vanu si sice nedvaam, ale sprchu dost horkou...
tak proste budem cekat, no.. me se tam "mrvi" tak nejak normalne 🙂 jako dycky.. proste pohoda..

mari111
23. srp 2010

holky a jak to je s těma bolestma, když už to jsou ty porodní, to jako třeba bolí 2 minuty pak třeba deset nebo pět minut klid a zas třeba dvě minuty nebo jak ???

mari111
23. srp 2010

@handm no teda že zamlada, ty stařeno, kolik ti je 😅

handm
23. srp 2010

@mari111 31 mi bude za chvilku 😕

me dneska akorat rikala, at jedem, kdyz kontrá po peti az osmi minutach... ale jak dlouho maji trvat?! to netusim..🙂 nerozenes je sprchou taky... 🙂
ale ja jsem amater 😀

handm
23. srp 2010

teda 32 😀 jsem uplne mimo...

handm
23. srp 2010

vidis, skleroza 😎

ee.liska
23. srp 2010

@handm tequila jo? 😀
dle kurzu by prvorodička měla cítit zesilující kontrakce dvě hodiny a jak píše handm jak je to po 5-8min tak jet, druhorodička pak po 10 min.

@mari111 mělo by to být třeba bolest třeba 45 vteřin a pak ustoupit a za dalších třeba 5 min zase bolest a ustoupit a pravidelně se opakovat a porodní bolest by tě měla nutit měnit polohu těla a rytmus dýchání, poslíčci ne

handm
23. srp 2010

@ee.liska njn, tequila 😀 je ftipny, kolik typu alkoholu uz takhle nesmi domu... 😀😀😀😀 obcas se mi proste zadari, nebo spis zadarilo.. 😀😀😀 party a oslavy, to je metla lidstva..
😀😀

mari111
23. srp 2010

no Handm to nejsi stará přece, né 😕 Jo Eli dík za info 😉

nikissek28
23. srp 2010

sakriš @handm...jaktože nerodíš? mari111@ty to samé a @ee.liska jakbysmet 😠

nikissek28
23. srp 2010

jinak vás holky opušťám , jedeme do KRAVAŘ na odpust(taková velká pouť) a večer budeme koukat na ohnostroj

mari111
23. srp 2010

tak Niki příjemnou zábavu 🙂

handm
23. srp 2010

@nikissek28 co na to říct... 😝 děti si dělaj, co chtěj.. a tak to bude už furt 😀😀😀

dobrou holky!🙂

petroska
23. srp 2010

teda tady se ještě nerodí?? 😀 jak sem tak koukala ELIS do alba a čtu že odešla zátka tak ji tipuju jako první,pak by mohla konečně mari a handm tip jako poslední 😀 .Holky\ jeste si užijte to že se mužete pořádně vyspááát.pak to nepujde a bude stávačka a pozorovačka u postýlky co 2 hodky 😝

mari111
23. srp 2010

@petroska vydržíme 😅 😉

sarlotta
24. srp 2010

dobré ránko holky, 😉 Kluci šli k zubařce na preventivku, tak sme nemuseli do školky.. malá spí v košíku jak andílek navíc krásně prší, konečně se ochladilo, jupííí 😎

maarrtina
24. srp 2010

Krásné ráno u nás prší.
Objednávám věci pro prcka a chci se zeptat jestli je dobré koupit kojící polštář? Prosím o radu. Děkuji.

farmarska
24. srp 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 tak už se rodí? 😕 😉 😀
u nás taky prčí , ale já nejuchám..sem chtěla posekat a stihnout si před prací poklidit slámu 🙄
martinko já mám kojící polštář už nějakej ten pátek doma, ale zatím se na něm válím jen sama 😅 Mám takovej ten s těma kuličkama vevnitř a docela mne znervozňuje jak to pořád šustí 😅 😅 Příště bych si asi koupila nějakej s jinou výplní 😎 Pro miminka je prej ale polštář fajn 😉

kopa
autor
24. srp 2010

Dobré ránko 🙂

Handm no už se těším do toho Motola 😅 😀 Hele a ty tam chodíš sama,nebo tam chodí s tebou manža? 😅 Manža říkal,že to bude chodit se mnou,abych to prý nervově vydržela 😀

kopa
autor
24. srp 2010

@maarrtina Marti já mám kojící polštář,ale já jsem si ho musela ošahat.Páč ono těch polštářů je dost,některý jsou tvrdý,některý s těmi kuličky...Já mám za 2 tis.ale je víceúčelový a nešustí 😉
@sarlotta U nás teda ještě neprší 😠 chvílema svítí slunko 😒

Jinak hlásim,že mi dneska poprvé manža řekl,že jsme velryba 😀 😀 V noci nemůžu spát,nemohu se uvelebit 🤐 A dneska v noci jsem si lehla na záda a pozorovala pupek a říkala si,že to není možný 😀

sarlotta
24. srp 2010

@maarrtina rozhodně ano 😎

sarlotta
24. srp 2010

@farmarska hele mě šustění neva, malému navadilo 2,5 roku kojča a malé taky neva 😀 😀 ,, jak lehne tak nic nešustí 😉

kopa
autor
24. srp 2010

Jinak mě furt bolí na levo dole 😅 fakt nevím co to je,je možné že děloha?? 😅 sotva chodím po ránu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru