• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jejda tak je to na hraně, třeba se toještě zlepší :slight_smile: nám taky íkala, že do 10mm je to ještě v normě, ale už to radši sledují.
ale věřím tomu, že bude v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@lucierob no jo dva dni, ale víš jak, já člověk nedočkavej, a jak je tady zvikem, teda kromě Hani, tak šli všechny dřív tak jsem chtěla taky :sweat_smile: :grinning: :grinning: A jak se máš ty s dětičkama ?
26. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@ee.liska: no právě, že je to hraniční, takže vás ještě někam pošlou. Hlavně, aby třeba nemusel drobeček do narození na operaci. :cry: :cry:
26. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@ee.liska Eli copak máš připravené na cestu domú? Bude aj u vás taková zima? Asi né co? My sme na severe a tu bude už hnusně chladno :unamused:
26. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
Pájuš no uvidíš co ti řeknou na genetu. Snad to nebude až tak zlé aby muselo mimi hned na operaci, hlavně že tě budou hlídat že o tom vědí
26. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@mari111 u nás je pořád pařák a ještě má chvíli být, mám jedny obyč dupky, k tomu body s dlouhým i krátkým rukávem, kabátek, čepičku, do vajíčka ještě deku kdyby bylo mooc chladno. víc nic. i kdyby bylo třeba 15 stupňů tak myslím že body s dl. rukávem, teplejší kabátek a ještě deka bude stačit
26. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@mari111 malá je narozená v listopadu a při odchodu domů měla košilku, teplejší dupačky, mikinku a tenčí overalek.+ zavinovačka do autosedačky. A samo čepičky. TAkže si myslím, že věci máš nachystané akorát.

paaja. to je mi líto, co se s malým děje. Ale určitě to nakonec bude v pořádku.
26. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky.dlouho jsme tu nebyla,ale mela jsem toho moc..........docitat ani nebudu,to se ani neda :grinning:
mam se docela fajn........tento cyklus jsme se nesnazili, nasli jsme venku dve kotatka-uplne podvizina a nemocna-tak jsme se o ne starali a protoze byly venkovni,tak jsme se ani nesnazily.......ale obe nam umrely-takze se nam je nepodarilo zachranit :pensive: :pensive: :pensive: vccera jsem celej den uklizela,aby tu po nich nic nezustalo,az jsem se z toho sava malem pozvracela......

mari :slight_smile: ty jeste nerodis bobku? mandormi gratulka k silicim careckam :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
@wlladka Díky :wink: A jakou si koupila tu houpajdu :confused:
@paajaa držím palečky aby jste to měli v pořádku.Jsou to furt starosti o ty naše mimíse :pensive:
@hanana Teda to byl krásný porod :dizzy_face: :dizzy_face: Tiše závidím :grinning: A malej je moc krásný :sunglasses:
26. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
Mari,Eli já už mám taky nachystané věci až půjdeme s porodky :grinning: :grinning: No jsem blázen :grinning:
26. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
@cajori17 Caj četla jsme to na FB :pensive: to je mi líto :cry:
26. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
ahoj Kopi :slight_smile: jo,je to hrozny,ale snazili jsme se............opravdu moc jsme se snazili je zachranit,ale uz bylo pozde :frowning2:ted se zas budem soustredit na snazenicko :slight_smile:
26. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
no snad mám co potřebuju na cestu domú, už aby to bylo
26. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@cajori17 ach jo, no nepovedlo se zachránit, ale aspoň ste se snažili. Chudiatka malé :pensive:
26. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@paajaa držím mimískovi palečky, aby to bylo dobré. Jinak, po narození většina takových nálezů nakonec nevyžaduje nic jiného než sledování. Tak si myslím, že to určitě zvládnete. Olík je šikulka :slight_smile:
hanana gratuluji ke krásnému chlapečkovi
Mari, ty se nenervuj a už vůbec ne z nějaké sestry :wink:
26. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@kopa tuto houpačku ....
26. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@mari111 balíš novou tašku, jo? To je mazec s počasím, co? Já tu zrovna přemýšlím, jakou koupit kombinézu. Jestli vel. 56-62, nebo 62-68.
Nemáte někdo tu chlupatou od Amálky z mimibazárku?
26. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@wlladka no Vladenko tady se brutálně zmenilo počasí, za chvíli už budeme muset topit :angry:
26. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@mari111 u nás je ještě dnes celkem teplo, ale fouká děsnej vítr. Od zítřka už má lejt a 15 stupňů. :confounded: :confounded: Štve mě to. Sotva jsme vyrazili s kočárem, tak tohle :angry:
26. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
ahojky nakukuji zda někdo neporodil :dizzy_face: :dizzy_face: a zatím nic :sweat_smile: :sweat_smile: tak šup šup :grinning: :grinning:
@hanana malý je krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: takový drobeček jéééé :dizzy_face: super porod jsme si zavzpomínala :sunglasses: :sunglasses:
@mari111 ted si na řadě ty ne? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
@paajaa moc držím palečky aby to nebylo nic vážného drž se kočko smůlu máš vybranou :wink: :wink:
@natalie77 tak to je super s tím manžou :slight_smile: to ti moc přeji znovu zamilovanááá to je fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@madormi ty máš //???moc moc gratuluji at sílí a je vše v pořádku :wink: :wink:
@wlladka malej je úžasnej zvládl to parádně šikulíneček a houpačka je super :wink: :wink:
@kopa hezyk nakupuješ a vše připravuješ užívej si to :wink: :wink:

no co my je toho mco chodíme kolem nábytku říkáme bába,táta,nenene,dělá paci pacičky,tak jsme velikáá :dizzy_face: :dizzy_face: je to ted tak kouzelné období :slight_smile: jen vstáváme v 6 :rolling_eyes: :rolling_eyes: chodíme spát v 19 hod a během dne spí tak hodinku :angry: a to mě vyžaduje pořád u sebe je to náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chtěla jsme jí :grinning: :grinning:
no a za 2 dny frčíme na dovču :dizzy_face: do chorvatska tak se moc těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: jedeme autem jsme na to zvědavá jede 5 koníkovek se stejně starými dětmi to bude nářez :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@cajori17 je mi líto kotátek :pensive: :pensive: chjoo :frowning2: :frowning2: to je smutný :cry: :cry:
26. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, ani nedočítám, nechám si to na ráno.. .jen hlásím, že ani vyřizování a docela dost práce s tím naším bobkem taky nehlo :grinning::grinning::grinning:
tak ráno pááá
dobrou!:slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
@cajori17 koťátek je mi líto :cry:
26. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
Natálko téda znova zamilovaná, to je ale super, to teď pude snaženíčko jak po másle, moc ti to přeju :wink: :slight_smile:
No Mury jsem na řaďe a moc se už na malinkou těším :dizzy_face:
Handm no téda, nic nepomáha co, jo jo holka, slonice jsou slonice :wink: , mi povídej :sweat_smile: Du hají, tak zítra pááá a dobrou všem.
26. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak si znovu dneska dávám poslední díl McLeodovek, na co já budu koukat :frowning2: škoda že to je už poslední série, jéé to jsem netušila, že mi to bude tak líto, až skončí...

A snad něco dočtu a snad budu schopná vám ještě napsat :grinning:
27. srp 2010 v 00:10  • Odpověz
Dobré ranko, tady Kindervejce :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
ani tuk... byla tu trošku bouřka, lilo jak z konve, ale ani změna počasí mu nevadí :angry: :angry: :angry: :angry: Myslela jsem si, že teda když se nelíbilo datum 22/8, že si čeká na 26/8, jako je narozená moje teta, ale taky nic... tak to by mě zajímalo, co se mu bude líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mari111 výsledky z natáček taky hezký...:stuck_out_tongue_closed_eyes: to máš tedy zapeklitý s tim čípkem.. :frowning2: a neříkali ti, že by ti to vyvolávali?! a ze kdy máš poslední odhad váhy?! mě tuhle právě kamoška děsila, že to taky bude 5kilový macek, tak jsem si říkala, že jí zabiju :grinning::grinning::grinning: ale švagrovka říkala, že když měl v 32TT 1,75 kg a pak přibírají po x dkg týdně (nepamatuju), tak že by to mohlo vyjít na nějakýćh hezkých 3,3-3,5... tak jsem zvědavá...

@murynka užijte si dovču, taky se těším, jestli si to troufneme příští léto s kamarádama, co maj ted 4měsíčního prcka :slight_smile:
@cajori17 to je mi líto s kotatama :slight_smile:
@paajaa jejda, snad bude v Gennetu všechno v pořádku!! Jen tomu bobkovi věř a za slzičky se nestyď, já když mi dr řekla v 32TT že už chce bobisek ven, tak jsem taky spustila manželovi do telefonu :pensive: clovek se proste vydesi,... drzim moc palce!!!
27. srp 2010 v 07:30  • Odpověz
@hanana jeee, tak tos měla krasny porod ve svy podstatě!:slight_smile: ty druhorodičky se mají :slight_smile::slight_smile: malý Oliverek je krásný miminko!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: at vám hezky roste a dělá samou radost!!:slight_smile:

@natalie77 to se tak krásně čte!!! Ono je to potřeba vyrazit mimo domov i třeba jen na chvilku, aby si člověk uvědomil, že ne všechno je automatika a znovu se třeba dokáže i zamilovat!!! je to vazně moc krásný a moc ti to přeju!! ted to snažilkování půjde jak po másle a za chvilku čekáme // :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

@wlladka no ahoj mamino, malý je fešáček a v té houpajdě naprosto dokonalý :slight_smile: je furt tak malinkej, ale proti tomu když se narodil, udělal neuvěřitelný pokrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šikulka!!!

@kopa ty hlavně odpočívej!!! myslím, že kdyby to bylo nějak hooodně hooodně bolest, tak bych večer zajela radši na pohotovost, když ti tvoje Dr dala jen magnesko.. v nemocnici by třeba věděli víc...
a jinak krásné nákupky... já už ted nic nekupuju, uvidíme, jestli mi bude stačit co mám, podle toho se zařídím...:slight_smile:

@tercie, tak třeba se ti zalíbí jiný seriál!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: a ten článek jsem četla, fakt hustýýý!!!:slight_smile::slight_smile:

@katyna, tak co kačí v té RK?! mě se včera ulevilo... podepsala jsem smlouvu s nájemcem.. super!!! tak moc držím palce, at to dopadne dobře brzy i u vás!!!!

tak doufám, že je to vsechno... :slight_smile: a na nikoho jsem nezapomněla!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
27. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
a ještě prosím maminky zkušené -
jinak přemýšlím, jak jste tu taky psaly, jestli bude stačit, co mám do porodky na "studenější verzi" odchodu domů pro malé... bodyčko, tepláčky, kabátek/mikinka - takový normální, ne vyteplený, nebo to semišový, čepičku, ponožitičky a rukavičky a deku na autosedajdu..?! poradíte maminky?!
27. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
Krásné ráno,
moc děkuji za útěchu. Já taky doufám, že to malej zvládne jen se sledováním. Taťka mi říkal, že mu mamka ( moje babička) říkala, že vada ledvin se dědí- muž, žena. Takže to má taťka, já a teď Olík. Tak na tom možná něco bude. No uvidíme co nám řeknou na dalším vyšetření. Snažím se na to nemyslet.
27. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.