• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj, vůbec dneska nestíhám dočítat, celý den něco kutím :slight_smile: teď si jdu na nealkopivíčko :slight_smile: tak ráno nakuknu co se tu děje :sunglasses:
27. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@flair ahoj, prosím, nesmutni, malej to měl také...dokonce měl taková krvavá ložiska, dali nám kortikoidy, navštívila jsem ještě jednu paní doktorku na kožním a ta mi doporučila krém po koupání, emulzi na koupání a mýdlo...vše na přírodní bázi....malý to měl po několika týdnech pryč, teď jen promaštuji jednou denně po koupání tím mlékem a již rok neměl ani jedno ložisko...malé děti k tomu mají sklon, ale zmizí to, neboj se. Klidně písni do IP, pošlu Ti názvy těch věcí, které nám pomohly a že jsme toho vyzkoušeli až až.
Jdu vás dočíst, pak rychle poklidím a za chvíli jsem tu.....
27. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@lucierob no právě že by se s tím blbě rodilo :unamused:
27. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
Elinka si dáva pivíčko a Handm co?
Já du hají, :rolling_eyes: no na to že mám zítra termín mi jaksi nic není :sweat_smile: Tak dobrou holky
27. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
já měla návštěvu.. jinak taky prd, bud v klidu:slight_smile:
a ted jsem to zapla, abych koukla, co vy... a taky prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidíme do rána..
dobrou!:slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@mari111 a
@natalie77 holky, děkuji za uklidnění. Nějak na ten její exémek pořád myslím a trápím se a mlíčku to neprospívá. Ale zkusím to trošku hodit za hlavu. Naty, pišu Ti IP.
27. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jejej, tady u vas cas leti!! koukam,samej 34., 38.tt... :grinning:
holky tehulenky, to snad ani neni mozny.. druha vlna porodu se blizi.. :slight_smile:
drzim vsem pesticky :slight_smile:
pak solo Farmince a Simonkovi :dizzy_face:
28. srp 2010 v 00:27  • Odpověz
ahoj :slight_smile: tak konečně jdu dočíst :slight_smile:

@farmarska doufám, že ty už se jen válíš doma :wink:
28. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
holky moje moc se tu optarujte!!ted tu 10 dní nebudu dneska večer vyjíždíme směr chorvatsko :dizzy_face: držte palce at to zvládneme... :sunglasses: a vám čekatelky přeji rychlé porody!!!!!at už máte zlatíčka u sebe!!!
těhulky opatrujte se dopékejte ty své poklady nakupujte zařizujte!!!
snažilky vy se hezky snažte a apřeji at na vás brzo ty // vykouknou :wink: :wink:
maminky užívejte si svých miminešek a zlatíček mějte se krásně :dizzy_face: :dizzy_face:

až přijedu chci vidět nové přírůstky a nové těhulky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: paaaaaaaaaaaaa
28. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@mari111 ty si lebedíš s novou pračkou teda :slight_smile:

@wlladka NNic a to je u nás dneska krásně :unamused: užij si slavnosti :slight_smile:

@flair jejda, tak třeba ten exemek ještě zmizí :frowning2: nesmutni, určitě to bude dobré :wink:
28. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@kvetinka7 my na tu vlnu tady čekáme už 14 dní :grinning: :grinning: a furt nic, jestli teda dámy v noci neodjeli a na mě nezapoměli :sunglasses:

@murynka užij si dovolenou, už se těším na fotky princezničky u móře :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
já nevím co budu dneska dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zase dojdeme pěšky na psi, ale naši už se v noci vrací, teď jsem doma sama, manžel jel kamarádům zatahnout na svatbu tak se nudím už teď.
28. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
@flair Tak to mě mrzí ekzémek,tak snad to brzy vyléčíte :slight_smile:
@kvetinka7 No už se to tady všem pomalu,ale jistě blíží :grinning:
@murynka Markét uží si dovču :dizzy_face:
@ee.liska Eli já jsem taky sama doma :sweat_smile: a pěkná otrava,to ti povim.Venku je hnusně a doma tma :rolling_eyes:
28. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@kopa tak to jsem na tom stejně nudně, co? u nás svítí slunko a je teplo, ale vypadá to že od šarlotky k nám jdou nějaká mračna, možná se pustím do nějakého většího úklidu, ale asi až odpo, mám strašný kopr :grinning:
28. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky,
ee.liska- kam tak s tím porodem pořád spěcháš? Vždyd máš ještě 14 dní čas. BuĎ ráda, že si ještě můžeš užívat klidu.
A kdepak se dneska loudá mari? Že by už přemluvila Laurinku?
28. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
@ee.liska no to teda :grinning: Já snědla tři koláče a banán :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás opravdu hnus počasí,ziminka :sweat_smile: No já se pustím odpo do vaření a možná taky lehčí úklid.Možná ještě tak pračku pustím :grinning: :grinning: mě se nechce vůbec nic dělat :astonished:
28. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
tak já jsem taky "sama "doma. Pokud teda nepočítám Any, která už hodinu spí.Manžel je v práci a syn odjel se ségrou na chatu a vrátí se až zítra. U nás je pěkně hnusně. Takže nejspíš budeme dneska sedět doma.
28. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Holky jaký máte koupený odsávačky na hleny?? :confused: nevím jakou koupit,ta na vysavač?Mě to příjde takové divný :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@lucierob protože už jsem na něj pomalu 2 měsíce nachystaná, půlku ho mám za sebou a už jsem z toho čekání na nervy :grinning: nee, kecám, mám už strach být sama doma, přeci jen 5 cm už je dost a když nebude manža doma, tak se namám jak dostat do porodky, tak bych radši aby to už bylo :slight_smile:

@kopa takže úklid ruším, podle horoskopu nemám jít nic dělat a jít zbírat a sušit houby :grinning:
28. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
já mám takovou tu klasickou, jak má dvě hadičky a musí se to vysát pusou. To ale dělá manžel, já na to nemám žaludek :grinning: Ale na velkou rýmu mám tu na vysavač, ta toho více vytáhne.
28. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
@lucierob ono to počasí na nic jiného není :sweat_smile: manža se šel projít a tak tady tvrdnu.Já bych ven šla,ale pak mě bude zase bolet břicho...Musím to nák doklepat.
@ee.liska :grinning: Eli a kam si koukala na horoskop?že bych taky mrkla :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@kopa na seznamu
28. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
@lucierob No já jsem taky přemýšlela o té klasické,ale u nás bych to musela dělat já :grinning: Tak asi koupíme obě :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@ee.liska ty už jsi na 5 cm otevřená? Tak aspoň se budeš při porodu rychle otvírat. Já byla u obou dětí otevřená od 32tt na 3. Syn je narozený ve 36tt a Aninka ve 37tt.
28. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
@ee.liska Eli tak já mám dneska odpočívat :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky tak hlásím ode dneška už volno :slight_smile: V pondělí si jen skočím nechat vypsat neschopenku :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak u nás prší, ale to nevadí, já se budu ráda válet s manžílkem v posteli :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvilku ale pojedeme nakoupit a zbalit karavan, máme ho furt ještě u vody, tak si ho musíme dotáhnout už domů. Tak vás jdu rychle dočíst a ozvu se asi až večer :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@lucierob jj od 24tt na 1cm,pak se to postupně otvíralo víc. teď už jen branka na 5cm, a to mi doktorka řekla, že to bude tak rychlé, že to snad stihneme od nás dojet :unamused: proto bych radši aby už to bylo teď. Matyášek se od 6. měsíce cpe ven, že jsem byla 2x v nemocnici a když už může tak se mu nechce ven.

@kopa no vidíš, tak prdíme na úklid a jdeme do polohy vleže :grinning:
28. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky ještě poraďte mě, jak jim to v práci nejlíp říct? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejlépe tak, aby je to hned nesložilo :grinning: :sweat_smile: pořád nad tím přemejšlím :sweat_smile: :sweat_smile: Vidím to tak, že jim asi v pondělí hned po mudroj zavolám, že mám neschopnost..ale nevím jako jak to říct dál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako že jsem těhu a už nepřijdu :sweat_smile: Jestli to mám takhle přímo na ně vybalit :sweat_smile: no asi jo, ale to raději po telefonu, do očí bych to asi hned nezvládla :sweat_smile: ..a počkám až se vyvztekaj a až potom za pár dní si tam přijdu pro věci :sweat_smile: a s neschopenkou ještě ten den raději pošlu manžu :sweat_smile: :sweat_smile:
to jsem posera co :pensive:
jenže já fakt nemám náladu na to aby tam na mne naše uřvaná vedoucí ječela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
@ee.liska :grinning: :grinning: Ty raději do polohy rodící :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@farmarska to je dobře,že už budeš doma :dizzy_face: aspon budeš mít víc času na nás :grinning:
28. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
jj, to znám z vlastí zkušenosti ze svého okolí. Komu hrozil hooodně předčasný porod, tak nakonec skoro přenášely. Jedna kamáradka byla do 35tt na udržování a nakonec je pckem ve 41 tt vyvolávaný.
28. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.