• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tu zátku nemusíš postřehnout :wink:
28. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku díky za odpověď :slight_smile: Já jen at jsem připravená do budoucna :grinning:
28. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
Kopísku to ti na gyndě řeknou, šak se tam optej na všechno, oni jsou zvyklí na tisíc otázek. :wink:
28. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
@mari111 tak já se příště na gyndě zeptám :wink:
Tak co ta Handm? :confused:
28. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@mari111 mně vyvolávali na první termín dle UTZ ve 12tt
28. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@aronek muj se podívá na netu a zkusí zjistit kolik si pošta bere ju?dám ti vědět,ale myslím že to bude max do 70 kč protože to bude balíček lehký a nemužou si moc učtovat.jen bych to asi rači pojistila aby to došlo v pořádku.několikrát sem posílala i těžší věci a bylo to max do stovky.
28. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
Aronku tak to by si mne tam už mohli nechat né až tam ve středu pojedu.
Jestli dovtedy neporodím, teď jsem měla bolesti docela dost tak jsem dala vanu a zatím dobrý, tak uvidíme co z toho dneska bude či nebude :sweat_smile:
28. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@petroska ok, tak pak řekni kolik a kam poslat a já ti pošlu adresu :wink: raději IP :wink:
28. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky :slight_smile: ,
téééda tady je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si zvykla, že jsem celé dva týdny chodila v plavkách...a teď jsem na houby musela vytáhnout bundu....no to je děsný, chci zase sluníčko, ani není vidět, jak jsem opálená, když mám pomalu šálu :grinning: .

Farmíku, v práci bych to řekla normálně..že jsi těhu a vzhledem k tomu, že to tvůj zdravotní stav nedovoluje, doporučil Ti to lékař , kterého prostě musíš poslechnout, ví co dělá a hlavně zná Tvůj chorobopis a prostě víc bych to nerozebírala. Jeslti nejsou tataři, ptát se nebudou....holka, tak si teď budeš doma užívat, co? Teda užívat domova a pracovat pro domov...to je hned veselejší :slight_smile: .

@aronek kdy nastupuješ do práce? A jak to snášíš? Držím pěsti.
@mari11 holky vy nás napínáte :wink: .
Sem chodim koukat, jeslti se nerodí....dneska porodila kamarádka, co jsme spolu byly v září 2007 a pár týdnůi v září 2010, tak na mě padl nějaký splín....a ještě ta školka do toho....no musím se dát do kupy....dneska i manža říkal, že mu přijdu nervózní....tak se musím vzchopit, ať nekazím domácí pohodu :wink:.
Tak jdu dočíst knížku, co jsem měla na dovče...a zase se zítra ukážu :slight_smile:.
Pa pa a opatrujte se.
28. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@natalie77 do práce jdu poprvé ve středu, práce neva, ale po malém se mi bude stýskat :cry:
29. srp 2010 v 00:12  • Odpověz
Přeji dobré ráno :grinning: My už si zase od pěti hrajem :sweat_smile:
29. srp 2010 v 07:05  • Odpověz
dobré ránečko:slight_smile:
@aronek to bude tím jak jsi vstávala do práce :wink: v těhu.
29. srp 2010 v 07:24  • Odpověz
@handm tak cooo, že by nedělňátko :wink:
@mari111 už by Ti měli dát pevný termín.... vyvolání opravdu přináší silnější kontrakce - pže se hrdlo otvírá rychleji... ale zase porodíš dřív....teď už malá nabírá jen na váze...tak bych to probrala s doc :wink:
29. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
@natalie77 nesmutni, smuténko... ono se podaří :wink: budeš mít letňátko 2011 :sunglasses:
29. srp 2010 v 07:30  • Odpověz
@kopa já brala magnézko ještě půl hodinky před porodem- kapačkou na tlak :sweat_smile: a nic to nezastavilo ;- normal jsem se otvírala pomalu , klidně bych ho jedla do 38tt, pak už je to fuk, kdy se mimís narodí :sunglasses:
29. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ranko,
holky díky za info, já se z toho jednou zblázním.. fakt :frowning2: vcera ze tedy radši pojedeme, šla jsem se vysprchovat a že počkame chvilku až mi nateče na vložku, bo mi teklo cele dopoledne a tu jsem jim tam nechtěla brát, přišlo mi to eklhaft... no a jak jsem se vysprchovala, tak najednou zas neteklo nic až do večera.. jak u blbečku na dvorečku.. jako já vim, že mám ten výtok celé těhu, ale tohle je fakt na palici, jak už to mam rozeznat... :frowning2:
když to dneska bude ok, zítra jdu stejně do poradny do porodky a na KTG, tak tam dr řeknu, že prostě se bojím -. jenže říkám jim to tam pokaždé a vždy se dozvím, to byste poznala... :angry: :angry: :angry: :angry: asi jak, kdyz jsem nikdy predtim dite nerodila...:frowning2:
kazdopadne jsme tedy byli doma, i kdyz manzel byl pripraven... do vecera jsem zkousela jeste ruzny veci pracovat a delat, jestli by se to tedy nerozjelo, treba ta voda nepraskla,ale ani tuk...
a jak jsem nespala z patka na sobotu, tak jsem tu vytuhla a dospavala az do rana...

v noci me dneska parkrat vzbudila bolest bricha jako na MS, ale brzy to preslo vzdycky, tlaci me to jakoby uz od zaludku - jakoby mimo bylo jeste moc vysoko...:-/ tak nevim..

@mari111 no nejboj, ja mam termin 30/8-31/8 podle UTZ z 12TT a podle MS 4/9, takže už to vidim, jak zaři to jisti :frowning2: taky mě nechaj asi v klidu prenaset... kdyz jsem byla v porodce posledne, dr rika - vzdyt mate jeste casu....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
@aronek jejda, uz tuhle stredu do prace?! :frowning2: to je tedy síla...
i kdyz já jsem zvedava, jak to bude u nás.. odeslo spoustu lidi a sefka bude jiste chtit, abych se vracela co nejdriv - nebo aspon pracovala z domu.. ale ja bych chtela aspon az po matersky, pri rodicaku...

@kopa, vid, to uz muzu skoro pockat na vaseho vitu, apson nebudu v porodce sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem rikala, ze kdyz jsem furt chtela aby maly bylo znamením lev, tak aby nakonec tu pannu nepreskocilo a nepockalo na Vahy :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@lucierob je to takové světlounké jakoby s příměsí nějakého mázku či co... barvu to nemá žádnou, jestli tak trošinku do béžova?! no, tka nějak.........
29. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
holkyyyyy tak zprávičky od mari :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

od včera je v porodce, má bolesti po 5 minutách, ale neotvírá se ... tak čeká co bude... máme držet palečkýýýýýýýýýýýýý :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@sarlotta jeeeeeeeeeee, superrr!! aspon nekdo!!!:slight_smile: moc drzim palce, at se ji to poradne rozjede!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2010 v 08:08  • Odpověz
@mari111 držím pěsti, ať je to rychlé a konečně máš Laurinku v náruči :slight_smile: .
@sarlotta díky moc za zprávu, jsem nějaká dojatá, holky než vy všechny porodíte, tak já mám trénink na profi plačku :wink: :wink:
Mějte se krásně, pěknou neděli, jedeme ke tchánovcům, večer se ukážu.
29. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno :slight_smile: Nemám ted čas dočítat, hezky jsem se vyspala a ted se chystáme s manžou na houby :slight_smile: Jen nakukuju jestli tady něco nového...a ono je! :grinning: Mari!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: supr!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
tak moc držím palce a až přijdeme z hub, ať je malá nasvětě!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@aronek už d práce? teda ty jsi pracant :slight_smile:

@natalie77 tak ať je ten splín brzo pryč a užívej si dobrou náladičku z dovči :slight_smile:

@sarlotta mari v porodce??? super, snad to bude rychlé :slight_smile: nakonec opravdu bude všechno popořadě :sunglasses:

@handm je to na palici, že? já včera bolesti po 10 min asi dvě hodiny, pak vana a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: k dr jdu až v úterý
29. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj Holky :slight_smile:
@sarlotta tak to asi nebude pravda s tím magnézkem :grinning: Mě zabral na ty vazy v noze,ale na tu bolest břicha zatím néé.Stejně mi ted přijde to břicho už takové pevné a ještě se mi neudělala ta linea negra(nebo jak se to jmenuje :sweat_smile: )začíná mi vystoupávat pupík :sweat_smile:
@natalie77 Natálko doufám,že už je ti líp a je po splínu :slight_smile: Nesmutni i vy se dočkáte!!! :dizzy_face:
@aronek Jéjej už ve středu?To ti tak uteklo,vždyt je to celkem dávno jak jsi tu psala,že tam budeš muset jít.
@handm tak počkej :grinning: to už je za pár :grinning:

Maríkovi držím palečky,ať na ní brzy vykoukne Laurinka :dizzy_face:
29. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky.Dnes první krásně prospaná noc.Filda mě nechal vyspat a vzbudil se jen 2x v noci na jídlo :slight_smile: -pajáááda.Držím palečky Mari at už má vše za sebou a Laurinku u sebe :wink:
29. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@sarlotta děkujeme za supr zprávičku a Mari moc a moc držíme palečky :wink:
29. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky
dodělávám oběd,tak jsem na vás přišla mrknout a koukám,že už něco děje! :dizzy_face:
mari-ať to máš rychle a s co nejmenší bolestí za sebou a Laurinku v náruči!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@petroska -no vidíš,jaký máš hodňoučký miminko :wink:
@farmarska -tak toho snad hodně donesete hani,to musí být paráda,ta představa,že už žádná práce,budeš se věnovat jen rodince,zvířátkům a bříšku.... :grinning:
29. srp 2010 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky! Tak se konečně něco děje!
Mari, držím pěsti, ať nejsou kontrakce moc dlouhé a bolestivé. Ať jde vše hladce. Ale vy to s Laurinkou krásně zvládnete. Jste holky šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
...a u nás dnes tříměsíčniny :slight_smile: :dizzy_face:
29. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@wlladka gratulujeme, jste velicí kluci :grinning:
29. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.