• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Je to super zpráva,
že přiletěla vrána...
Je to krásná holčička,
přejem jí od srdíčka,
aby se jen dobře měla,
nemocema netrpěla,
ať se k světu děvče má,
života si užívá.
To přeje tetka Vlaďka
30. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
Laurinka je moc pěkná. Takové veliké miminko. Šíma má 3 měsíce a ještě pořád nemá 3 kg :unamused: To je takový rozdíl! Páni! :astonished:

farmarska, paaja, ee.liska - silně držím dneska palečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@natalie77 u nás 10 DC...
30. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@farmarska ok, už se pomalu chystám na to druhé nástupiště :grinning: držím palce na oznámení neschopnosti v práci :slight_smile:

@paajaa držím palečky na kontrolu :slight_smile:

@aronek no zatím to tak nevypadá, Matymu se vyloženě nechce :angry: :grinning:

@natalie77 nevím, ms jsem skoro neměla tak netuším, vím jen že to bylo 24.12. :grinning:

@handm přesně, taky mám třeba dvě hodiny bolesti, pak horká vana a bolesti jsou fuč :unamused:
30. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@wlladka děkuju, ale asi jsem to kopince špatně napsala, mám ko zítra :slight_smile:

tak já jsem se před chvílí teprve vyhrabala z pelíšku a jdu snídat :sweat_smile:
30. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
dneska mám posledních 13 dní do porodu, když nic tak přesně za dva týdny jdu na vyvolání :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@ee.liska nevadí :slight_smile: , budu držet palce zítra :wink:
...a neboj Matýsek jistě vykoukne v tu pravou chvíli a nenechá se vyhánět :wink:
30. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
kuk holky jdu jen pogratulovat mari k miminku:slight_smile:))))))))))))) jsem čekala smsku a celou noc nif :angry: a ráno jí píšu, co jako ? a ona, že si jde pro malou zrovna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to vypadá, že maminka je šikulka už a určo má Laurinku u sebe... jdu omrknout fotečky :wink:
30. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@mari111 tak gratulujuuuuu mamino:slight_smile:)) Laurinka je krááááásnáááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no jo císařovna :grinning: :grinning: :grinning: tak ať se mamince rychle hojí jizva a mooooooc štěstíčka princezně :sunglasses:
30. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
aoj holky, tak se hlásím z pracovní neschopnosti :slight_smile:
ráno jsem byla u zubařky, prej se to občas stává, že se po vytrhnutí ta díra ucpe nějakou krev.sraženinou nebo jídlem a pak to zlobí. Tak mi dala na chvíli nějakou vložku na ten zub a propláchla ho a řekla, že nemám chladit ale prohřevat a že mi ta huba nesmí profouknout. Musím říct, že už asi v tý vložce bylo něco sklidňujícího, páč mne to fakt už bolí o hodně méně :slight_smile:
hend od zubní jsem se stavila na gyndě, tam mi vypsal tu PN, s vycházkama od 8-18.OO :dizzy_face: a jen mi řekl, at si dávám bacha ty první dva tejdny na dodržování těch vycházek, aby si mne nepřišli skontrolovat z penáče :wink:
Tak jsem pak hned potom poslala vedoucí zprávu(páč jsem byla srabák, tam už i zavolat :sweat_smile: ), že jako věc se má tak a tak a že se tam zítra cestou z Hradce po vyšetření stavím s neschopenkou. :sweat_smile: No a přišla mi od ní zprava, že nezbejvá než gratulovat! ..no tak nevím, jak to myslela.. :sweat_smile: :sweat_smile: ale pochybuju, že by upřimě, spíš to asi měl bejt rejpanec..no uvidím zítra..posbírám odvahu a dojdu tam :sunglasses:
tak a ted vás jdu dočíst, páč jsem zvědavá, jestli tu nemáme další porody :wink: :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
já byla dnes u doc pro kapičky do nosu.. malý má ucpaný a malá mi taky trochu chrochtá u jídla.. tak dostala nasivin 0,01% a céčko.... a převážili sme se..4400g :wink: v bodyčku. :wink:
30. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@farmarska farminko joooo gratulka k těhuuuuu:slight_smile:)))) já myslím,že na to neměla co říct... tak si s tím nelam hlavu vůbec :wink:
30. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@mari111 jeee moc prejeme Mari i manzelovi at si Laurinku moooc uzivaji je to krasna holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velka gratulace
30. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@sarlotta to je krásná váha :dizzy_face: snad kapičky pomůžou a budou oba brzo fit :slight_smile:

@farmarska tak jis to zvládla a už si budeš užívat doma a bez stresů :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@sarlotta mala uz je kocka velika, malem jsem dostala sok kdyz jsi psala ze zveda hlavicku :grinning:
30. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@ee.liska ahojky:slight_smile: jak se cítíš ?
30. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@farmarska hani ty si to doma pekne uzivej a nic neprehanej budes doma delsi dobu tak s tou praci nikam nespechej, :sunglasses:
@hanana no to už ve 3týdnech pásla koníky... za chvilku s bude obracet- potfůrka.... chjoooo já chci miminečko .. a né akrobata zaseeeeeee :astonished: :grinning: :grinning:
holky to je perfektní počásko:slight_smile: koupila jsem malé teplou zavinku do kočárku chlupatou a pěkně bucká na balkoně ještě... jedla v 8:30 :wink: a byli sme v obchodě a u doc a ještě spinká... to bude řev pak :astonished: :grinning:
30. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Krásné poledne, jdu Vás omrknout a co nevidím.
Mari gratuluji k Laurince. :grinning:
30. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@sarlotta jako kdybch měla rodit až na vánoce :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@ee.liska neboj. Podívej na Mari. Ta se včera smiřovala s vyvolávačkou a dneska kojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@wlladka jj to máš pravdu :grinning:
30. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
tak dočtteno a koukám, žádnej další porod jsem zatím nepropásla :slight_smile:
no jo holky, já se vám najednou cejtím tak lehce :grinning: doma je prostě doma :grinning: fuj zrovna jsem koukala na hodiny a už bych se jinak pomalu musela začít chystat makčit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takhle jsem zalezlá v pelechu s noťasem na klíně :wink: :slight_smile:
Natál jo strašně to uteklo :confused: a to se mi vždycky zdálo, že se ten tejden vleče nekonečně a najednou už to je za mnou :slight_smile:
hele mi to dělali ten osudnej měsíc zrovna jenom třikrát, za celej měsíc :confused: a to 15, 17 a 19DC, takže některej ten den to muselo vyjít :wink: Docela jsem tomu nemohla uvěřit, páč jako měsíc předem jsme to dělali jak králíci celej měsíc poctivě ob den a nif..a pak jsem nastoupila do peny, tam byla zabíračka, já se na snažení vyprdla, páč mi nezbejvala síla, tak jsem si říkala, že to odložím na lepší a klidnější časy a jen tak cvičně jsme to třikrát ten měsíc prubli :fearful: a ono zrovna jo! :grinning: A jak to vypadá u tebe? Kdy máš plodný dny? je nějaká náděj, že by... :wink: :confused: :dizzy_face:
šarlotko sakra, tak snad rýmička brzy opustí malou i malýho! :confused: A jak jinak, jak se ti vede? co malá, jak ti spí? Jak vám jde kojčo? předpokládám, že dobře, podle té krásné váhy malé :dizzy_face: :dizzy_face: A co velkej bráška, jak se sžil s šarlotkou, pořád jim to klape? :wink: nezačal žárlit? :confused:
30. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@sarlotta teplou zavinku, no. Já jsem zrovna včera říkala.....
Co budeme dělat za dva-tři měsíce? Do čeho ty děti budeme balit, když v srpnu jsou téměř v kožíšku? :grinning: :astonished: :sweat_smile:

Jen ať jsou dětičky brzy bez rýmyčky. Já mám z těch podzimních a zimních bacilů vítr. Bojím se, aby Šimonek něco nechytil. Nevím, jak by to jeho plíce zvládaly. :confounded:
30. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@farmarska , tak tě vítám mezi "matky v domácnosti". Pěkně si to užívej a u zvířátek pomalu a klídek :wink:
30. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
Wladi však i tvůj malej bude mít zachvíli 4kilča a ani se nenaděješ :slight_smile: dyt ti roste taky jako z vody!!! Takovej malej skříteček to byl a teď! :dizzy_face: kluk jako buk :dizzy_face:
a díky za držení palečků, ale držte všici hlavně zítra, ...to mám ten screning v Hradci :sweat_smile: a nervičky pracujou už asi třetí den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad bude vše ok. :sweat_smile: prostě musííííí bejt!!! :dizzy_face:
30. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
no venku je fakt hnusná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplně vidím ty věše zachumlaný , zakuklený dětičky :dizzy_face: a táák se těším, až buu chumlat taky :dizzy_face: :dizzy_face:
hani no jasný, zvířátka přijdou na řadu hezky pomalu a postupně, až co si stihnu sama ofrknout :grinning: Hani a co malej-velkej, jak pohlíží na svého malého brášku? :wink:
30. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
hele
30. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
no holky, když jsem u toho odpočinku,, ..jdu si chvilku bucnout :slight_smile: :wink: :sunglasses:
30. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.