• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@kopa ještě to počásko mohlo trochu vydržet coooo,, těch 25st by stačilo :wink: , zkus si koupit nějaké pončo, to užiješ i pak netěhu :wink:

@handm nebooj přijde to ani nebudeš vědět jak :wink:

@ee.liska no na Tebe jsem zvědavá.. Ty budeš ještě držák čoveče :grinning: :grinning: ale tak termín máš až v půlce září... a nebooj Matýsek bude mít kol 3 kil, určitě :sunglasses:
30. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
u nás bylo dneska 17st, foukalo a pršelo.... podzim jak vyšitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale malá krásně chrupe :grinning: budete mít spinkací dětičky :wink:
30. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky tak se zase hlásím... mám problemek....... tak ve středu jsem vyhlížela mrchu...přišlo zašpinění a nic.... a v pátek taky... tak jsem udelala test a slabé //.....
Raději jsem se obj na středu ke gyn,.... i když vim že tam jistě nic neuvidí.... ale mam obavy.... stejne myslim že s toho nic nebude.... a když mám strašný strach že to nedopadne jako před rokem....
Hned jsem zacala bastit kyselinu list forte.... jak mi doporucila hematolog.... no jsem s toho takova nevím.... včera večer jsem pořád bulela
30. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@sarlotta :slight_smile: já vím, že ven musí :slight_smile: jen to čekání je fakt na palici, už to včera konstatoval i manžel :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
tady už to taky bylo hodně podzimní.. fakt musím vymyslet nějakou další teplou variantu na cestu z tý porodnice... :rolling_eyes:

@maendy neříkej tomu problemek!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: třeba bude všechno jak má.. nechceš si doběhnout na krev?! abys věděla, jestli ty testy mluví pravdu?! strach jsme měly všechny, když se objevily // a podívej, tabulka plná miminek.. strachu se nezbavíš, ale musíš tomu věřit!!! Držím moc palce!!!!
30. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
problémek je to že nic nevím bééééé :frowning2: :grinning:
30. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@handm zítra pofrčíš :wink:

@maendy a další testík si nedělala ?
30. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@maendy jestli jsi těhu bude vysoká sliznice :wink: takže poznat se to dá :sunglasses: já byla taky ve 4tt, hned,,, jako věštil mi tam piditečku :grinning: a ona tam fááákt byla, včíl tu chrupká.... držím palečky a nech si vzít krev na hcg... normal si o to řekni :wink:
30. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
no od pátku jsem testila.... dneska tam byla už docela dobře viditelná......
30. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@sarlotta ... to je krásně napsané... teď tu chrupká..... :slight_smile:
kéž by bylo vše OK a jak má...... :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@maendy ukááááá :wink: to bude jasné těhu :wink:
30. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@sarlotta to jsem zvedava, ty vědmo :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@sarlotta no 13.9. to jistí a to je za 14 dnů, takže v pohodě :grinning:

@maendy tak to potichounku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
dneska sem řádila na mimibazárku a vybírala malé bundičky zimní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to je sladkých věciček na holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
lepčí to nebude..... :unamused:
30. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@maendy ale jsou tam vidět :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@sarlotta to si myslím a vybralas nějaké?
30. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@ee.liska :slight_smile: ale pořád jsem ten nevěřící tomáš.... a navíc mě ted rýpe v pravém vaječníku...... :confounded:
30. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
jj, pak fotnu... z nextíku s kočičkama ... krásné....
@maendy no já je vidím jasně :sunglasses:
30. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
@sarlotta Pončo by mi asi nešlo :sweat_smile: Měřím 162cm a ted jsem jak obrovská valící se koule :grinning: Tak by do mě jen stačilo strčit a dělala bych kutululu :grinning:

Holky už mě hodku bolí břicho jako na MS :unamused: to jsou ty poslíci? :confused:
30. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@maendy to Tě teď bude všude možně pobolívat, nebooj, taky sem špinila a bolelo mě břicho :wink:
30. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@handm Tak to jsi dopadla nijak vid :sweat_smile: Tak snad do příštího týdne porodíš a už nepůjdeš na ko.A co ty medici jsou tam?Nebo jak jsi to vyřešila? :sweat_smile:
30. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@kopa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kutululu

poslící jsou opakující se stahy.. nepravidelné
30. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
přidej si magnéska a nepij ho naráz ale popíjej celý den :wink:
autor
@maendy Já ty čárky taky vidím :slight_smile: Tak držím moc palečky!!! :dizzy_face:
autor
@sarlotta aha tak ty stahy jsem měla minule.Ted mě jen bolí jak na MS.Magnézko piji průběžně celý den+ ho beru 4xdenně :sweat_smile:
30. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
@sarlotta Tak pak hod foto,co jsi nakoupila :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@kopa no, zas nijak.. ale dneska jsem tam byla aspon jen hodku...:slight_smile: coz bylo super..
medika jsem tam od te doby poprve nepotkala.. asi je to narazove...:slight_smile:

holky, manzel dorazil, tak zatim paaa
30. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
no to jsem zvědavá co mi ve středu Mudr řekne.... mazec je v tom že to bude ted 9,9 přesně rok od missed
A to jsem toho za ten rok stihla..... :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@maendy no jooo jak dlouho máš nového přítele ? :wink: :grinning:
30. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@kopa mě to taky na ms bolí už hooodně dlouho, to ještě nic nebude :slight_smile: protože jestli jo a budeš předbíhat :angry: :angry: :grinning:

@maendy já myslím, že to bude OK :dizzy_face:

hurá začala zase ulice, už jsem měla absťák :grinning:
no a jak jsem říkala, že na maliník se vyprdnu aby to nebylo o moc dřív, tak vš´čera už jsem si ho koupila a dneska už piju druhý hrnek, a tak strašně mi to nechutná :cry:
30. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.