• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Niki jéé, ta je pěkňounká :slight_smile:
30. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz
Holky heleďte co jsem našla, budou zase změny rodičovskýho příspěvku, se picnu, my co před rodičákem nedělaly budem bitý ještě víc :frowning2:
http://www.mpsv.cz/cs/9313
30. srp 2010 ve 23:32  • Odpověz
@tercie ano, to je, ale bohužel ne moje :cry:
ach jo, asi na mě leze nějaká ,,podzimní,,deprese
30. srp 2010 ve 23:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak prvně: holky držím palce na kontrolky a farmi na ten utz :slight_smile: :slight_smile:
už vás nestihnu dočíst tak jak se vrátím, napravím to :wink: dneska to vypadá na propršený den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 06:12  • Odpověz
@maendy
@madormi holky nebojte, tentokrát všechno dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 06:17  • Odpověz
@natalie77
@tercie někdy jsou ti chlapi na zabití, :unamused: ale bez nich je to taky na prd :slight_smile:

@nikissek28 malá je úžasná, za chvilku i ty budeš mít svoje štěstíčko :wink: :wink: ono jen čeká na správnou chvíli
31. srp 2010 v 06:19  • Odpověz
@tercie to jsou teda změny zase :unamused: už nevědí, co by změnili, ale přijde mi to jako kravina, brát peníze matkám s dětmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 06:21  • Odpověz
Dobré ranko,
tak já zas od půl 4 do půl 6 nespala.. ´:stuck_out_tongue_closed_eyes: začalo to pidi kontrakcema v těch půl čtvrtý, jenže byly celé DVĚ - fakt odvaz - a pak nic.. ani jsem kvuli nim nemusela vstávat z postele...:stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě dva kousky přišly a zase odešly... jde to tedy rychlostí blesku, předevčírem jedna, včera dvě... říjen to jistí :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

@ee.liska držím palce na KO, třeba si tě tam už nechají...:slight_smile:
@farmarska, at se ti princeznicka hezky ukáže!!! a všechno je v pořádku!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
držitelkám čersvých // moc držím palce, at sílí a u Dr je všechno ok!!!:slight_smile:
31. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
krásné ráno,
dnešní nc teda stála za pytel. V noci jsem šla na záchod a pak nemohla zabrat. Čumákovala jsem celkem dlouho. Pak jsem zabrala a vzbudil mě telefon- ppl kvůli balíčku. Takže od 7hod. jsem vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak malej se včera večer tak vrtěl, že to cítil i manžel. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Eli: držím palce na kontorlu

Hand: bobistovi se určitě nechce do té zimy- ani se mu nedivím.

Farmi: držím palce na kontrolu
31. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@paajaa už byl manžel celej poprděnej, co?! když ho konečně cítil!!!:slight_smile: to je vždycky nejlepší... dlouho nic, jen jim o tom vyprávíme a pak konečně vidí nebo i cítí ty vlnky :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a já se mu taky vlastně nedivím, že se mu do té zimy nechce, ale lepší už to asi nebude, podzim je tu.. :frowning2:
31. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
@handm: jo moc se mu to líblo. Já jsem z toho taky úplně rozněžnělá. Prostě už cítím své milované miminko.
31. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
@paajaa uplně to chápu!!:slight_smile: taky jsem vzdycky pak říkala, když na mě zatukalo, nebo prostě se pohnulo, ze jsem nikdy nevěřila, jak je to krásný, být těhule a cítit toho drobka...:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
holky to je hnus počasí leje šíleně :frowning2: já od pěti čumákovala pak jsem teda v sedm ještě nahodku zabrala, tak jsem si v těch pět aspon udělala test a jsou tam kráásné dvě. dnes jsem 32 DC, nebo 4tt plus 3, ještě skoro týden do kontroly u mudr ale :-/

farmí držím palce co můžu, dnes nic doma nebudu dělat jen držet palce :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky, teda že jste se rozkecaly, nemám šanci dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc jsem chyběla zrovinka když se tu sešla Tercí s natálkou :frowning2: holky a já vás propásla :frowning2: :frowning2:
mamce se včera porouchalo auto, tak jsme ho večer ještě jeli s manžou odtahovat k opravářoj-známýmu a tam jsme se zdrželi a večer když jsme přijeli, tak jsem začla s manžou koukat na další staženej filmek, ale viděla jsem ho půl, už ani vás jsem nezvládla, páč jsem usla jako špalek :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
dobré ránečko :wink:
31. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@madormi: to je usper, že // jsou krásné. A týden už uteče jako voda. :wink:
31. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
budu reagovat postupně páč jinak bych to všechno zapoměla..
předně chci pogratulovat mendy ke dvěma // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky mad a mendy jste šikulky šikovný!!!mám z vás děsnou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čárečky máte krásný a nebojte těd už budou jen sílit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ten výtok a píchání je uplně normální :wink: já to mám od začátku těhu pořád až doteď :slight_smile: ..ale je to těhulení o nervy, to je :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@farmarska ahoj farmi, a jak to vypada s tebou/s vami? jak pokracujes v tehulkovani? posledni zaznam z ko vidim pred mesicem.. :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
Natálko kráásně jsi to psala o těch chlepech :dizzy_face: Uplně mě to dojalo :sweat_smile: asi mi šílej těhu hormóny :grinning:
U nás je to přesně tak. S malým uzlíčkem si nevěděl rady, ale jak za ním začal cupitat a mluvit na něj (trošku) tak je z něj poprděnej až do dnes a snesl by mu modré z nebe :dizzy_face: u nás jsem já ta přísnější :wink:
Jinak se školkou neboj, náš když tam začal chodit, to byly taky nervy, taky ještě nezvládal všechno dělat sám a když tak mu to dlouho trvalo a tam by na něj nikdo takhle dlouho nečekal (třeba než by se převlékl na ven) takže mu tety ze školky pomáhaly :wink: :slight_smile: většinou jsou tam už hodný paní a navíc není od věci si s ní o tom promluvit už předem, jaké máš obavy, co malej ještě nezvládá a co by mohl bejt problém... Já to tak udělala, upozornila jsem předem a na všem jsme se pěkně dohodly :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré ránečko, já už jsem výjimečně vstala :grinning: Lukášek spal, tak jsem utekla, ddělala si snídani, namalovala se a o líkla, a on mi potvůrka celou dobu povídá do chůvičky. Jak mě necítí vedle sebe, tak prostě nespí :grinning: Dneska mě taky vzbudila PPL v sedm, Páji, nejsi sama :grinning:vezou mi ten objednanej fusáček pro prcka, tak se těším, jak asi vypadá v reálu :slight_smile: No a dneska nás babi s dědou vezou zas domů k taťkovi, tak jdu ještě péct štrůdl, aby měl taťulda radost.

Aaaaaa... v ložnici je nějaký ticho, že by mrňousek zabral? :wink:

Farmíčku neboj nic, však teď bude příležitostí se tu srazit mraky :wink: A kdy jdeš? Budu jak kšandy!!!!!!!!
31. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@natalie77 neboj ve školce ho oblečou, hlavně mu nabal dostatek tepláčků a triček, slipek :grinning: a taky pyžamko- jestli tam spinká a papučeeeeee :wink:

31. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
květinko, no jo těhuluju :dizzy_face: snad zdárně :sweat_smile: Od včerrejška jsem už i doma a PN. :wink:
dnes mám nervy už od rána..jedu do Hradce na screning. Mám tam bejt na jednu hodinu. Pak bych se ještě chtěla stavit tam někde nakoupit, ale tak v pět bych se vám už mohla ozvat s novinkama :confused: snad dobrýma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
tercííí ahooooj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jsem nestihla dočíst všechno z vašich včerejších drbů, ale četla jsem už jak je malej šikulínkovatej, jak se hezky předevčírem prvně přetočil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý jo a žuby brzy budete mít :dizzy_face: tý jo tak snad nebude moc prři tom prořezávání trpět :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@paajaa gratulka no jo 24tt to jsem měla tak i u malého, že ho manža cítil poprvé :sunglasses: ještě že jsou na tom těhu i nějaké radosti :wink: užívej si to :wink:
@nikissek28 krásná papulka Melisska :wink:

@tercie no neblázni s rodičákem, mě vyšel 3letý, pže sem byla na nemoc z důvodu těhu, tak můžu si vybrat a včíl tohle joooo, snad to neschválí :sweat_smile: :angry: :angry:

@ee.liska ahojík.. dneska neroď zítra je hezčí datum :grinning: :sunglasses:
31. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
jo natál ještě mne napadá, s tou BT to je fakt dobrý a mít k tomu jako asistentku terci ještě lepší!! :grinning: Jako ta je pomalu záruka otěhulení :dizzy_face: i sir tuším už takhle pomohla :wink: jako začni měřit a spoj se s ní... ona ti pak přesně poví kdy na to vlítnout a ty pak už jen kupuješ mamáče, bo nemůžeš uvěřit vlastním očím, že tam ty dvě jsou :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@farmarska moc moc drzim palecky :slight_smile: zda se mi,ze jsi v pohode a v klidu a to je velice dobre :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Jo tercí neboj, tobě napíču zprávu hned po ultrazvuku :wink:
Farmí díky, no snad půjdou zoubky hladce, když i očkování máme v klidu...ale abych toho nechtěla zas moc, žejo :grinning:
ak tam dlouho klid nebyl, u tam kňourá, tak pro něj asi půjdu, než se rozbrečí...snad mě za váma ještě pustí :slight_smile:
Farmi jojo, napič, budu čekat :grinning:
Jééé hele ségra tobě by mohli platit za agitaci čéče :grinning:
31. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.