Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
31. srp 2010

@sarlotta jdu juknout na foky jo a dr říkala, že jak praskne voda je to do hodiny hotové 😎 tak uvidíme

katyna6
31. srp 2010

@sarlotta -malinká je vážně kouzelná a v té růžové bundičce přímo k sežrání.Mít ji doma,tak ji asi umazlím 😀 😀 😀

sarlotta
31. srp 2010

@ee.liska malý je u babi v Kunovkách a malé kapu do nosíku, no hlavně u kojča chrochtá 😅 😉 ale dá se to.

sarlotta
31. srp 2010

@katyna6 no joooo, ale všimla sis že tam spinká🙂)))) jinak umí i pěkně řvááááát 😠 😀 😀

ee.liska
31. srp 2010

@sarlotta no fotky teda super 🙂 🙂 🙂 povedly se ti, a malá má už očenka do hněda po tobě? nebo se mi to zdá?

natalie77
31. srp 2010

@sarlotta sarlotka je tak nááádherná, já chci taky a je mi jendo, co to bude, ale ať už to je!!!
Fakt se povedla. Jinak malý také chrochtal, většinou, když byl doma suchý vzduch...pomáhala mokrá plena přes postýlku...no a pak při zjištění astmatu jsme koupili zvlhčovač a ten vždy pomohl..

Holky, je problém s tabulkou 😉 ? Já si tak zvykla, že je tady tabulka každé ráno a poslední dobou jí nějak dohledávám...vím, že rýpu, že to sama nemám na starosti a blblím, ale já se chci kochat ocáskem, kde jsou // a taky nová miminka 😉 🙂 🙂

sarlotta
31. srp 2010

@ee.liska má to zatím hnědo-modré- ale budou hnědé 😉

natalie77
31. srp 2010

malý je vzhůru, tak ahoj večer, ale budu nakukovat, co a jak Farmík 😕 🙂

handm
31. srp 2010

@ee.liska teeda, to je nález a zprávy... uplně ti závidím, že už aspon víš, co a kdy a jak 🙂
a moje "kontrakce" 😀😀😀 tomu se tak ani nedá říkat...😝

@natalie77 🙂 noo, já bych ti to taaak přála!!! taky se dočkáš!!!!!!!!!!! nejlépe příští měsíc to klapne!!!!!!!!!!!!!určo!!!

@sarlotta vy jste si s ní s manžou tedy vyhráli...🙂 🙂🙂🙂🙂 je to krasotinka!!🙂

handm
31. srp 2010

@natalie77 do 9/9?! ted jsem si uvedomila, cos napsala 🙂 asi tě kousnu...😝 tak by mě snad nenechali přenášet proboha.... 😠 😕 😕 😕 i kdyz vcera mi zrovan rikala kamaradka, co ma svatek 9/9 at taky vydrzim... neeeeeeeeeeeee😀😀😀😀

katyna6
31. srp 2010

@handm -neboj,za pár dní sem s eli taky budete dávat fotečky svých zlatíček 😵 😵 ,ale věřím,že ty poslední dny a hlavně pocit,že nevíš,kdy bude ten den "D"musí být fakt děsnej 😅
já jdu něco pojíst holky,později zase mrknu,pa

sarlotta
31. srp 2010

@handm díky🙂

jedem se projet s malou.. sice prší ale musím se taky trochu vyvětrat 😉 😎

tercie
31. srp 2010

Holky tak jsem tu z města, Lukášek dostal od prababičky korunky, tak jsme jeli utrácet 🙂 koupila jsem mu krásnou dečku do kočárku modro béžovou s medvídkem 🙂

A Farmi psala, že jí v jednu řekli že mají skluz, tak jí vezmou až ve dvě...takže ji nejspíš právě vyšetřujou....tak jsem zvědavá a hned vám dám vědět jak se ozve!!!!!

natalie77
31. srp 2010

Tercíku, děkuji Ti za info,.....pořád sem zírám...a žehlím iu toho...takže efektivita práce děsná 😝

tercie
31. srp 2010

Ty jo, malej na dece, já čučím do pc a obědvám u toho, a najednou koukám, malej na bříšku !!!!!!!!!

tercie
31. srp 2010

Ale měl to trošinku z kopečka, protože leží na peřině, a byl nožičkama vedle, tak mu to pomohlo... ale čumím jak blázen, co to mám za rychlíka 😀 😅

tercie
31. srp 2010

tak a teď se mu to povedlo zase a tou už teda žádná náhoda nebyla !!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

ee.liska
31. srp 2010

holky manža jede v pondělí na cvičení a asi nedostane volno ani když do té doby porodím ☹ ☹ takže by nebyl u porodu ani ani pak s námi 😢 jede od pondělí do pátku a jeho velitel mu řekl, že o tom cvičení ví od prosince tak jsme si to měli naplánovat jinak, doufám teda že porodím co nejdřív do neděle nebo pak až v pátek

natalie77
31. srp 2010

Tercíku, blahopřeji, Lukášek je šikulka......no a končí Ti klidové období, které už nikdy neskončí 😉

tercie
31. srp 2010

koukám Eli že manžovo velitel je stejnej debil jako ten náš...copak porod je věc, která se dá naplánovat????? No chlapi... Ale mrzí mě to, snad to třeba půjde nějak vymyslet... já byla v porodce týden...tak holt kdyby to vyšlo že by byl akorát na tom cvičení, tak až vás pustí domů už byste byli spolu...třeba...

Natálko díky, no je to hrozný šídlo, nejradši by už seděl, to se mi v náručí sám vzepře do sedu, aniž bych mu nějak pomáhala...blázínek, nevím, kam tak chvátá 😀

handm
31. srp 2010

@ee.liska no to si dela "velitel" pr.el ne?! ze jste si to meli naplanovat jinak... ono se to snadno planuje, to je debil, tedy fakt............... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tak pak jedině přenášet eli, jinak nevim...jezis to je fakt vul
¨¨

@tercie teeeda, to je sikulin...🙂 !!!!

tercie
31. srp 2010

Eli teda myslím v neděli rodit, pak cvičení a v sobotu už spolu doma... 😉

kopa
autor
31. srp 2010

@tercie Tercíku tak já zase peču vánočku 😀 Dělala jsem jí v sobotu a včera se dojedla,dneska jsem na ní zase dostala chut, tak už je v troubě.No jsem zvědavá jak budu vypadat po porodu 😅 Naštěstí bude zima,tak to schovám do bundy 😀
@handm Já mám taky ráda brambory 😀 Já zas včera snědla 4 rohlíky s máslem a taky jsem si vyslechla,že to není výživný.Ale rohlíky byli krásně makové a teplé 😵
@ee.liska Tak držím palce aby se to rozjelo co nejdříve,aby to manža stihnul!!!
@sarlotta Teda moc krásně si malou nafotila 😵 😵

ee.liska
31. srp 2010

jj je to hroznej ..... 😠 ještě mu řekl, že je pod pantoflem, že chce být u porodu 😝 no blb no
takže teď se budeme snažit Matýska do neděle vyhnat a pak od pondělí ho budu přemlouvat ať do pátku počká 😀 😀 bude v tom mít chudák bordel 🙂

@tercie jé to je drobek šikovný 😵

kopa
autor
31. srp 2010

@natalie77 Nat snažím se dělat tabulku aspoň obden 😅 Ráno s ní určitě nepočítej,to já celkem vyspávám 😀 😀

ee.liska
31. srp 2010

@kopa před tím mi tady děláte chuť na štrůdl, teď Kopa na vánočku... jdu si něco ulovit do ledničky

kopa
autor
31. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 39tt ...........................KO 7.9............................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 38tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 37tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 37tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 34tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 29tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 23tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 14tt...........................KO?
maendy...............................................našla // 😵
Madormi .............................................našla // 😵
Katyna 28DC
Nicollka 28DC
Aja 27DC
M.aa.b 25DC
Cajori 24DC
Nikissek 23DC
Natalie 21DC
Martasek 13DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

handm
31. srp 2010

@kopa no to bych taky mohla klidne denne, teply rohlicek s maslem... mnam..🙂🙂🙂

@ee.liska no to si dela fakt pr.el...:-( hele, to ej fakt desny.. tyhle pokusy o mačo...☹ debilove..........

a štrudl a vanocku bych si dala treba pekac... jeee vy mi delate chute...🙂🙂🙂🙂

madormi
31. srp 2010

holky tak jsem si už našla gyndaře v Hodoníně tak snad bude v poho. Tak asi zrušímm toho mého toho 6. září a půjdu k tomuto, uvidíme jak se s ním domluvím. Vysvětlila jsem mu situaci a psal mi, že mě vezme hned zítra, tak jsem mu psala, že budu teprve 33 DC, tak jestli to má cenu tak uvidím co napíše.

tercie
31. srp 2010

Holky my balíme domů, tak musím vypnout pc, když to vyjde zahlásím se večer!!! až Luky usne.
Farmi už frčí z kontroly, napíše vám sama, mě jen za jízdy napsala, že vše OK, tak si podrobnosti taky přečtu až pak, můra jedna, a já jsem byla tak zvědavá 😀
Tak zatím papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru