• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jé had ty se koukám bojíš i pohnout, aby jsi si kontrakce nezahnala :grinning: A počkej až to na tebe fakt přijde, tak se budeš ještě ráda různě hejbat, aby jsi to rozháněla :grinning: :grinning: hele ale ještě nepovídej, je teprve ráno, třeba ještě během dneška porod dorazí :wink: a když ne, jistí to ten říjen :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 07:39  • Odpověz
@farmarska zrovna jsme se bavili s manželem, než odjel do práce, že já se těšila do školy -ne do první, ale pak na kamarády a děti obecně, a on jak ho to prudilo, že se těšil jen do první.. :grinning::grinning::grinning::grinning:
a Robi je tedy už fakt velkej kluk!!!:slight_smile::slight_smile:

a fakt už se bojim cokoliv, abych je nezaplašila :grinning: a stejně prd :grinning: tak jsem si dneska naplánovala vytírání, utírání prachu atd... jsem zvedavá, jestli něco pomůže, ale silně pochybuju...:slight_smile::slight_smile: Už jsem se smířila.....
1. zář 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
@handm opět stále mezi živými :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska vstávala v 6 :sweat_smile: a přijdu si jak po flámu :sweat_smile: Tak se nasnídám,obstarám zvěř a půjdu zase do hajan :grinning:
1. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
jinak myslín aj na aronka, japak to asi v práci po takové době zvládá a hlavně jak to zvládá její manža a malej doma :confused: určitě ale dobře :wink: :slight_smile:
a taky chci popřát markee, aby si hezky užila Prahu a těch pár dní volna :slight_smile: jen doufám, že to neodstoná, tu hnusnou zimu v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky Marťáskoj chci popřát lepší počasí, aby nám neumrzla a kočko drž se , bejt v práci není nic moc a ještě do toho přesčasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak se má Bobek? :wink:
1. zář 2010 v 07:46  • Odpověz
@kopa :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: jsi mě pobavila
no každopadně ano a ty jdi hezky odpočívat, at mě fakt nepředběhneš...:slight_smile:
1. zář 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
@handm Já předbíhat nebudu :grinning: Mě stačí až konec září :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí to je pohodička být doma :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
jéé hadm takový práce jsi si naplánovala :sweat_smile: no fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To já dnes plánuje jen válení, ležení, jídlo, pak má za dvě hodky přijet kamarádka s ročním chlapečkem, takže muchlání a pak odpoledne bouchneme dětský šampáňo a nabaštíme se dortíků na oslavu prvního školního dne :dizzy_face: Tak koukej do tý doby porodit, at můžu jedním vrzem zapít a oslavit i tebe :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 07:51  • Odpověz
kopi no to ti povím, strašně si to doma ted užívám :grinning: :grinning: a vždycky si jen během dne, několikrát vzpomenu, co že asi tak zrovna toudle dobou dělají :grinning: ale jako rozhodně né pro to, že by mi to chybělo :grinning: :grinning: spíš jako uf, ted bych se už musela chystat..a nebo ted bych už vyvážela zeleninu z chlaďáků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no doma mi nic nechybí :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 07:54  • Odpověz
@farmarska nějak ho ven dostat musím, farmíku :slight_smile: ale ty hezky provozuj, co máš v plánu!!! zasloužíš si to!!!:slight_smile: krásně odpočívej, lenoš a muchlej a bašti a vůbec...:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: at se má ten pupíček u tebe moooc dobře!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 07:55  • Odpověz
Jinak holky včera jsem si na papíru z toho screningu, co mi tam sestra dala našla nějakej udaj, že mám N(něco) 1,6..a tak jsem to ještě večer psala Terculi a tam mi napsala, že prej je to hodně dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mi ještě před spaním udělala takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 07:56  • Odpověz
@kopa mě by býval taky stačil konec srpna... :wink: :wink: :wink: :wink: :angry: :angry: :angry:

jsem zvědavá na elizu.. jestli už nerodí :grinning:
1. zář 2010 v 07:56  • Odpověz
hadm jen se bojím, že tímto způsobem, jak to vedu a jak jsem si to naplánovala, za chvíli neprojdu dveřma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Asi to pak budu muset trošku zredukovat :sweat_smile: ale ten první odpočinkovej tejden..po takový době, si teda jako budu užívat a kynout se vším všudy :sunglasses: :wink:
1. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
hadm ale ty taky vofatrně! :confused: jako páč jestli začneš rodit, tak aby jsi po tom generálním uklidu vůbec měla sílu a malýho bobistu vytlačila :fearful: kdyby náhodou nechtěl vyjet sám :grinning:
tý jo taky jsem zvědavá na Elí a ten její vak :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
1. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
holky abych tu o tom lenošení jen tak neplácala do prázdna, tak já si jdu hezky ještě přibucnout :wink: :grinning:
1. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
@farmarska no a ?! kynout můžeš jak chceš, ted máš nárok..:grinning::grinning::grinning: a nikdo nemůže ani pípnout!"!!!
jinak zas moc to nebudu přehánět, ale zkusit to musím...:slight_smile: náročný to uplně nebude :slight_smile:
a dobrou :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:06  • Odpověz
Čau holky! Teda vy jste tak ukecaný, až jsem přes tu záplavu slov přehlédla a zapomněla pogratulovat Mari k Laurince! :astonished: Tak ooobrovská gratulka a přeji hodně zdravíčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 08:08  • Odpověz
A co jinak? Trochu jsem dočítala o Handm-stále nic a co Eli? Holky, myslím na vás, už ať máte brzy miminečka v náručí! :wink:
1. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
@aja.83 hoj, ty kecko!!:slight_smile: prostě nic no... bobista snad čeká na sníh, aby mu to líp jelo na sáňkách nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@handm No jo, však už prý někde u nás i sněžilo! To je kosa jak v Rusku, hlavně po ránu! Brrr. Takže bobisto, hupky na sáňky a jedeeeem! :slight_smile: :grinning:
1. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@handm Handm a máš nějaký termín, do kterýho když nic, tak něco začnou s tebou dělat? :sweat_smile:
1. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@aja.83 taky jsem mu to už říkala, že na šumavě a krušných už snížek je.. a zima je fakt jak v ruskym filmu po ránu...:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jemu je to egal...
termín mi žádný neřekli, mám jít v pondělí na kontrolu zase do porodnice, kdyz se nic nestane, tak tam by mi snad už řekli, no...
1. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
@handm Tak to na tebe budu myslet, snad si to bobista do té doby rozmyslí! :wink: :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
@aja.83 uvidíme!:slight_smile: dám vědět...:slight_smile:
a co ty?! jaký je plán?! už si přesvědčila manžela?!:slight_smile:
1. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
@handm No, zatím se mi moc nedaří manžu zpracovat. Máme teď do toho i různé ty finanční problémy a barák po tchýni nemůžem prodat, do toho manžovi hrozí to snížení platu a chystá se na demostraci :confounded: , je toho na nás nějak moc, pořád se hádáme, potřebovali bychom, aby se situace trochu vylepšila a uklidnila a pak snad bude s manžou i řeč ohledně mimča. Takže teď to nechám tak nějak "vyhnít" a uvidíme... :sweat_smile:
1. zář 2010 v 08:43  • Odpověz
@aja.83 ahaa :frowning2: tak to je naprd... jako by nestačilo, že prostě jsou všelijaký denní problémy, tak ještě tyhle s penězma a do toho psychika...:frowning2: jaj, nezávidím ti to... ale snad se to brzy nějak srovná, barák konečně prodáte a máte trochu klidu!!! držím palce!!!!
jdu na ten úklid!! pááá
1. zář 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
@handm Myslíš,že mohu mít do Motola menší cestovní tašku a nebo kufřík na kolečkách.Jako nechci tahat věci v igelitce a ani se mi to nevejde. :sweat_smile: A to mám nejdůležitější věci pro sebe :grinning:
1. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@kopa já mám batůzek s tím základním na sál, na ten první moment, jak říkali na instruktáži (místo té igelitky) a pak mám normální tašku takovou sportovní, co mi pak přinese manžel až budu na pokoji se všema ostatníma věcma a pak mám ještě připravený batůzek pro prcka s věcmi pro něj, s tím manžel dojede až pro nás pojede, že nás pustí domů..:slight_smile:
1. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
ahojky,
tam je taková zima venku. Fuj, brrrr. No humus.
Tak tu laborujeme,jestli nepojedeme na dovču v zimě-na hory,když teď je to fakt šílený s tím počasím . Sice Praha nás moc láká,ale to ubytování je šílené. Když si vezmu,že známý dali za ubytování s polopenzí od soboty do soboty za 4 lidi v Jizerkách 8900Kč a my by jsme dali za dvě noci jen se snídaní 3tisíce, tak je mi z toho fakt ouzko. Prostě je mi jasný,že Praha je Praha a proto ty ceny budou takové. Ale nějak se s tím nemůžu smířit. Nojo, asi pojedeme do háje na fialky :frowning2:
Pak jsem ještě ráno byla usazená od kamarádky, docela drsně. Kvůli práci a mému názoru na jednu práci. Prostě bych sanitárku nemohla dělat a těch důvodů mám víc. není to neúcta ke stáří,ale prostě já na to nemám žaludek a to myslím doslovně. Ale ona ze mě udělala takového blba nelidského až jsem koukala. Ale já to nemyslím zle,prostě vím na co se cítím. A lidi c,o tu práci dělaj, tak maj můj obdiv. Prý nejsem ještě tak v prdeli, když si nedokážu představit,že tu práci dělám. NO nevím,mám se nad sebou zamyslet či co?! Asi jsem fakt děsná. :pensive:
1. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
teda holky já dnes měla noční můry fuj :frowning2: samo o kontrole a zdálo se mi o mimoděložním a takových hnusech no vůbec jsem se nevyspala blee :frowning2:
1. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.