• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@madormi Já měla jen zvýšenou sliznici a po tečce ani náznak,taky mě hnedka hnali do nemocnice :fearful: ale za tři dny už byla tečka.
Ted když jsem byla tak to bylo 5+3 a byl vidět plůdek.
Tak držím palce :dizzy_face:
31. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
no já budu 4tt+5 tak uvidíme no :-/ docela jsem se divila, že chce abych přišla už zítra
31. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
teda ted čtu jakej je Lukášek od Tercinky šikovneééééj!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a taky jakej je nadřízenej od manži Elí ukrutnej debiiiiil!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a taky čučím jaká je malá šarlotka fešanda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@madormi takže zitra jdeme obě?
Mě to čeká po obědě..... ja bych ted byla asi 5+3 ale mivam ovu až tak kolem 18 DC takže vše později..... tak uvidíme ale nevím...nechce se mi věřit...

Jdu do sprchy a do pelisku ... je mi zima brrrr... zachumlame se s tou moji chlupatou malou prdelkou do peřin... dneska co jsem došla mi jen nosí hračky je nějak divoka a to jsme dali prochazku jak má být.... :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@maendy jj jdemeobě jdu v 15:30. já myslím že jsem měla ovu 10 DC no uvidíme co mi řekne
31. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@maendy @madormi -moc vám holky oběma držím palečky,ať se taky vrátíte se samýma dobrýma zprávičkama!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz
@m_artasek děkuji za odkaz.
Maendy a Madormi, na zítra držím pěsti,aby kontroly dopadli co nejlépe. :wink:
31. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
-jdu proběhnout vanou a k telce,ráno hooodně brzo vstávám.Ta pa,dobrou a zítra se těším na další zprávy nebo nový miminka :dizzy_face: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z domova, Lukášek spí manža ještě dělá venku, tak jsem hodila kopyta nahoru, koukám na Ordinaci a jdu honem dočíst!!! :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@markee není zač, zkus tam zavolat a uvidíš, teda pokud byste tam chtěli být ubytovaní. Maendy a Madomi moc gratuluji k dálnicím a zítra určo zapnu PC a věřím, že tu budu číst jen samé dobré zprávy.
@tercie jééé, dnes je Ordinace, no nic jdu si teda uvařit čajík a chvilku na ni mrknu
31. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
Farmi teda... :frowning2: Já se těšila, jak budeš vyprávět, a jaký ti naměřili NT, a kolik miminko měří a tak,a oni tě takhle odbyli a na tos tam ještě tak dlouho čekala.. to jsou teda pěkný dementi fakt :frowning2:

Maendy a Madormi taky držím holky palce na kontroly a věřím,že bude všechno jak má :wink:

@mari111 tak Laurinka je šikovná, to mám radost. Hlavně se dej brzy dohromady, ať nám můžeš přijít vyprávět, těším se :slight_smile:
31. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jooo a holky musím se pochlubit, protože z toho mám radost, na aukru jsem dneska vyhrála aukci o sedačku, tak se konečně zbavím toho děsu co mám doma :slight_smile: Na novou není, a tahle vypadá slušně, a je velká, rohová,rozkládací, juj, už aby byla doma...ale musíme pro ni jet do Prahy, z toho asi manža nebude nadšenej,ale co :grinning:
31. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
Farmíku, to je teda síla!! Čekat tam tak dlouho a pak šup, šup...no to bych snad řekla, že jim ty prašule nedám...je to jako na běžícím pásu, zaplaťte, hlavně neotravujte a nic nechtějte...
No a o nadřízeném panu Elíkovi....ani nemluvím, to je kretén!!! Má v hlavě zelenou čalamádu nebo co? Asi starý mládenec nebo starej, že svoje děti očumoval ještě za komančů pod balkonem asi ze 100 metrů a přál si, aby mu dítě bylo podobý :angry: . hovado jedno blbý....na to by měl být zákon, že má muž v den porodu volno, ne? Ach jo, to jsou .......

Jinak jsem zapomněla, co jsem ještě chtěla napsat...
@kopa díííky za tabulku :dizzy_face: to jsem rypna, co? Sama nic a chtěla bych jí každé ráno....no já prostě někdy nestihnu dočíst, tak kouknu na tabulku a vidím novinky, třeba těhu Farminky jsem zjistila z tabulky a hned jsem měla krásný den :dizzy_face: .
Mám to jako denní dávku optimismu...sleduju ten ocas, co se zase zkrátil a hned je mi líp...protože kdyby to probíhalo, jako u Marečka, měla bych už miminko :pensive: ....no musím se asi více snažit.... :wink:
31. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@farmarska FArmi, no naaaaaaaaaaaaaadhera .. :dizzy_face:
to je uzas zpravicka .. jen tak daaaaaaaaaaaaaaaaal
z dr. si nic nedelej, tes se tim vysledkem .. jinak je podle me peknej pip.. mel by se ti venovat vic, v zaznamech musi mit napsano,cim vsim sis prosla a hodit aspon usmev na tvar
31. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@maendy , @madormi holky zítra budu držet pěstiiiiiiiii a mooooc, už druhý den, že Farmíku, tak snad mi neupadnou :grinning: .
Vše bude v pořádku, uvidí narostlou sliznici a zda je vše ok, a za 14 dnů bude zase další kontrola, nebojte, vše bude krásné, báječné.....

No a vy držte pěsti zítra mě, vedu si to moje "miminko" do školky, tak ať se mu tam líbí a paní učitelka je hodná a padneme si do oka :wink: a ať má Marouška ráda :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
Teda, už jsem 21 DC, tak to už můžu dneska jít spát :grinning:
31. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@natalie77 určitě se tam malému bude líbit :wink:
31. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@natalie77 neboj on to zmákne, uvidíš že se mu tam bude líbit:wink: ale tobě držím palce ať jsi statečná...teprve teď si dovedu představit, jaký to je..... :pensive: :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@madormi v to doufám, je společenský a bude tam mít hodně hraček....jen mám takový strach, nedokážu to popsat, čeho se bojím, ale asi je to normální, je to velká změna....pro všechny :wink: .
31. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@tercie ahojik, vede se dobre.. cim dal lip, i kdyz mam cim dal min casu... taky to tak mas? nechapu to :grinning:
jeste nesedime, ale vali sudy o 106 a dneska si to vyrazil racim stylem lezeni -pozpatku :grinning:
pokud se mu venuju,je to zlaticko nejvetsi
a co u vas? copak Lukynek vyvadi? :slight_smile: je to velkej smisek :slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kvetinka7 tak to je Adámek taky šikula :slight_smile: No Luky se řehtá skoro furt, ale musí na něj někdo furt mluvit a věnovat se mu, to je zlatej. Ale běda,když potřebuju něco udělat,a zůstane sám na dece a nebo jen kolem něj chodím, když je v křesílku, třeba když vařím v kuchyni...to se mu nelíbí...ale nedá se nic dělat, jinak bych u něj jen furt seděla a barák by mi spad na hlavu... Takže s tím časem to naprosto chápu...já ho trochu mám až večer, když jde spinkat.
31. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak mám vše připravené....jdu se umýt a čučet na tv....
Mějte se hezky a dobrou noc.
31. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
Pardon že jsem tak narychlo odešla, ale musela jsem se věnovat chvilku manžoj :wink:
ted jsem dočetla, takže děkuju za gratulky ke screningu :slight_smile: a natálce a mad mooooc držím palečky na zítřek!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky a ozvěte se co nejdřív at víme co a jak :wink: že je u mad sliznice s tečkou a u natálky milá usměvavá a hodná paní učitelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
holky tak dobrou, já jdu bucat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zítra ahoooj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
Já jdu taky skočit šipku do kanafasu, zejtra se těším na dobrý zprávičky od všech, papa a dobrou :slight_smile:
31. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
jééé, já propásla Farmíka :frowning2: . Farmíí, děkuji moc, že na mě myslíš :dizzy_face:.Pohlaď panděrko od tetky.
Ještě jsem si v posteli vzpomněla na Aronka. @aronek zítra držím pěsti, ať vykročíš do práce pravou nohou a ať moc nesmutníš...drž se!! :wink:

31. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Holky držím vám moc palečky na dnešní kontroly!!! :slight_smile:
Natálko tak at se malému líbí ve školce :slight_smile:
1. zář 2010 v 06:29  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno, moooc myslím na mad a natálku a držíím jim palečky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ranko, tak ani celoživotní prvně-den školáček nechce to naše dítě být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi ve čtyři ráno mě začalo bolet břicho, tak jsem se ani nehnula, abych to nezaplašila, ale zas to hned přešlo... :angry:

Moc džím palce Natalce a hlavně malému, at se mu ve školičce líbí!!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Madormi na KO taky tak, at vse dobre dopadne!!!
I ostatním na KO, které si nepamatuju!!!

@ee.liska, cekam tu na tebe :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. zář 2010 v 07:31  • Odpověz
Mě právě Robča odjel do školy. Kupodivu se i těšil :slight_smile: tý jo už jde do 4třídy, to je neskutečný jak to uteklo! :fearful: Mě přijde jako včera, když jsme ho vedli do první a byl z něj prvňáček :dizzy_face:
1. zář 2010 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.