Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. zář 2010

tý jo aronku bachařko naše smekám 😕 takhle v noci se starat o mimineško a ráno mazat do práce 😅 to je vražedné 😝 😝 tak snad se jinčí noci vyspíš líp!A kluci jsou šikulové, že to zvládli 🙂

farmarska
2. zář 2010

jako holky mad a mendy, žádný nervy, žádnou paniku, určitě budete mít všechno obě ok.!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a držím palečky dál a znovu!! 🙂 😉

farmarska
2. zář 2010

Elišce mooooooooc gratulujuuuuu k maléééému!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to at má centimetrů kolik chce 😀 😀 😀 Přeju jí jemu , at se brzy zotaví a moooc zdravíčka a štěstíčka a jsou to velcí šikuláci!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucierob
2. zář 2010

eli moc gratuluju k Matyáškovi.
No, musím říct, že tabulka vypadá krásně. A že tam je pár netěhulek? To nevadí, však do konce roku 2011 tam nebude ani jedna. 😉 😉 😉

farmarska
2. zář 2010

Tercí gratulka k nové sedačce 😉 a snad ten dnešek bude lepčí, ják pro tebe tak ro malého 😕 Nemoci tfuj tfuj, jděte od ségry a synovečka dál 😝 😠 Tý jo, ale to s tím pláčem ti věřím, že to je děs na psychiku..já včera slyšela taky pklakat miminko a srdce mi to trhalo a ta tíseň na hrudi..a to nebylo ani moje 😅
Tak snad dnes už bude líp 😉 A fotečky jsou moc pěkný 🙂 malej ti táák roste 😵 a jak jim to s tátou sluší 😎 i na tomhle gauči 😉

farmarska
2. zář 2010

Luci to by se mi taky ta tabulka moc líbila, kdyby byla hezky plná jen těhulek a maminek 😵 😵 😵

farmarska
2. zář 2010

tak jsem si holky pokecala a ted frčím se synem do školy, pak musím jet pro kozám pro seno a pak přijdu zase nakouknout, snad už budete vyspinkaný 😉

handm
2. zář 2010

Dobré ranko!!!

@farmarska@tercie Tak šlehačka nic, domluva nic 🙂 ale už je to jedno... už na něj ani nechvátám... at si vybere den co chce...😝 jestli se mu tedy bude nějaký líbit...🙂
jsem se tak nějak smířila, že s ním nehnu, no...
dneska mi přijede na návštěvu mamka, tak se aspon vic zabavim.. doma už nemám lautr co dělat, skoro...😝

natalie77
2. zář 2010

Ahoooooj, tak koukám, že jsme se minuly s Terinkou ☹ ..jsme mohly večer pokecat, protože já byla vzhůru do půlnoci, jsem nemohla spát...tak jsem si četla....
Malého jsem odvedla do školky, dneska si mám přijít v 10.00, od rána měl starost, aby tam už byl sám 🙂 . Vběhl do třídy ani mi nedal pusu 😀 , no to nejlepší, co se mi mohlo stát 🙂 .

Tak jdu něco udělat, zatím ahoooj 🙂

m.aa.b
2. zář 2010

ahojky 🙂
opět jsem tu dlouho nebyla a dočítat se ani nepoukoším - jste kecalky 😀

ale co jsem postřehla - @mari111 @ee.liska VELIKÁ GRATULACE Marince k Laurince 😵 😵 😵 😵 😵 a Elíí k Matyáškovi 😵 😵 😵 😵 😵
@madorni @maendy mooooc držím palce at to tentokrát vše dopadne dobře 😉 😵 😵 😵

jinak já hledám jinou práci protože to co je tady za podmínky 😒 😠 no otřes. I když momentálně marodím ale jen do neděle páč by kvuli mě jedna holčina přišla o dovolenou a oni mají jet k moři a to bych nerada. Šéfová je neuvěřitelná krá.va a některé praktiky zcela odporují zákoníku práce, ale když se člověk ozve tak mu řekne že může klidně jít jinam 😠 😠
Stále na vás všechny myslím a držím palečky 😉
Zatím se mějte já se zase časem ozvu 🙂 🙂

farmarska
2. zář 2010

ahoj holky, tak seno pro kozy navezený, ale jinak mám náladu na bodu mrazu 😔 Venku před bránou, v poli jsem našla mrtvou svojí nejoblíbenější kočku ☹ ☹ chudinka tam leží 😔 a to jsem jí ještě před pár dny odčervovala a odblešovala a ještě včera odpoledne se s ní synek mazlil ☹ pak se najedla a šla se zase proběhnout.. 😔 no muselo se to stát někdy v noci. Pozdě večer prej přes to pole projížděli zemědělci s kombajnama, tak tam asi zrovna číhala v trávě 😔 Je mi z toho na nic 😔 😔

madormi
2. zář 2010

@farmarska to je mi líto s kočičkou ☹ a ty odpočívej zatím čtu že jen makáš , šetři se a sbírej sílu pro mimíska

farmarska
2. zář 2010

mad to nic nebylo, ležela jsem celou noc 😅 ted jsem byla jen s vozejkem pro kolo sena a odvezla si ho domů a navalila pod střechu, jinak nic nerobím 😎 A co ty, kdy budeš vědět výsledky? 😕

katyna6
2. zář 2010

Hezké ránko 🙂
u nás konečně po tom včerejším hnusným propršeným dnu svítí od rána sluníčko 🙂 🙂

farmarska
2. zář 2010

Holky já´mám normální depko-smutek 😔 Jako proč pořád musí něco umírat 😔 Jako já vím, že to byla "jen" kočka, ale člověk když s tím zvířetem několik let žije, stará se o ně, denně ho krmí a hladí, tak to prostě neumím jen tak hodit za hlavu 😔 A když jsem to volala manžoj a bulela mu do telefonu, tak byl ještě uplně rozhozenej, jako že jsem ho viděsila, že si myslel, že se stalo něco mě, nebo miminku, ale todle jako řekl jenom no jo, to je život, tak jí potom pohřbíme..., ale jako to bere tak nějak moc rozumově, nebo jak to nazvat 😒 ..Tak nevím jstli jsem já nějaká divná 😖 A jako to vím, že není jen hormonama, páč jako i když jsem netěhu, tak já takovýhle události vždycky hrzně protrpím a prořvu, ještě dlouho po tom ☹

katyna6
2. zář 2010

farminko to je mi líto,že jsi přišla o kočičku.Ale já jsem taky taková cíťa,každý zvíře,o který jsem přišla,jsem hodně ořvala. 😒 A ty,když jsi těhulka,tak je to asi o to horší.Zkus co nejvíc myslet na mimíka,třeba to trošku pomůže?kdy máš další kontrolu?Já ti ani nevím,jestli jsem ti gratulkovala k té poslední,ale doufám,že jo.i když tě teda tak trochu odbyl,se mi zdá.Ale důležitý je,že se miminku daří!!! 😵 😵

farmarska
2. zář 2010

Další kontrolu mám tuším 14tého. Určitě jsi mi gratulovala 😉 No jo šmejdi mne odbyli, holt spěchali, byli ve zkluzu 😝 ale nevadí, jak píšeš, hlavně že je vše ok. 😵 A co ty? Jak se daří? A co v práci, ještě jsi se tam z toho nezbláznila? 😕

sarlotta
2. zář 2010

kuk 😉

katyna6
2. zář 2010

@farmarska -daří se nic moc,s přítelem jsme usoudili,že v té jeho práci už zůstat nemůže,pač každý měsíc ze zaměstnavatele páčit,prosit škemrat atakdále o vydělaný prachy je fakt na provaz.Zase mu dluží 25 tisíc a my už skoro nemáme,za co nakoupit.Je to fakt hrůza a děs,takže teď intenzivně hledáme něco jinýho,normálnějšího.Já v práci zatím nezbláznila,po těch starostech,co máme pořád doma,si tam chodím spíš psych.odpočinout.Ale zblázním asi,jak nám seberou těch 5 tis.z platu,jak vyhrožujou 😠 .No,takže abych to shrnula,je to bída.ještě že my dva,jsme aspoň v pohodě.

katyna6
2. zář 2010

@sarlotta -ahoj sarlotky 🙂

sarlotta
2. zář 2010

@farmarska to je mi líto kočičky 😔 taky tohle nesnáším...ale co naděláš 😔 hele a nepošlou Ti aspoň výsledky ke gyndařovi ? jako NT Ti říct mohli a nosní kůstku 😉

farmarska
2. zář 2010

hele oni mi dali nějakej papír, ale nic mi k tomu neřekli, jenom , že je to všechno ok. 😕 🙂
Na tom papíru je napsané (NT)...1,6mmm
a pak tam jsou nějaké udaje a čísla a u toho psané populační riziko, upravené riziko a nějaké trizomie.. 😅
ale tomu vůbec nerozumím, takže prostě se spokojím s tím..že je všechno v pořádku 😀

farmarska
2. zář 2010

katy no to je teda děs s tou přítelovou prací 😠 To jsou pěkní hajzlové 😠 Jako jak si to můžou dovolit 😠 za co má pak asi tak normální člověk žít 😠 Tak tfuj tfuj, přeju at najde brzy něco lepšího a vám at práchy nekrátí, páč už tak je to všude bída 😖 A držte se, nemáte to jednoduché 😒

madormi
2. zář 2010

@farmarska zavolá během dne když ne, kdby zapoměl nebo nestíhla tak mám volat v 17h 30 až ☹

katyna6
2. zář 2010

já musím frčet,jedem se zeptat na práci,zatím papa

farmarska
2. zář 2010

Holky tak já jdu vykopat hrobeček 😢 manža přijede z práce bůch ví kdy a já nechci aby tam takhle ležela 😔
Později ještě nakouknu, tak si připravte nějaké dobré zprávy, at mi zlepšíte náladu 😉

sarlotta
2. zář 2010

@farmarska jo tam to Nt je perfektní🙂))

hele ale vem si na tu práci rukavice joo, 😉 😔

sarlotta
2. zář 2010

hele přišli kalhoty pro prďolku a nárameček 😉
koupila jsem malé plastový řetěz na kočár- abych tam mohla pak pověsit hračky na to a malý si z něj hned udělal korunu 😝

jo a včera sme se zapsali do flétničky 😉 taťka ji musel hned koupit a pak se o ni večer s malým tahali kdo bude pískat 😅 😀 😀

madormi
2. zář 2010

něco málo pro zasmání:D
První
suspenzor byl v hokeji použitý už v roce 1874! První helma až v roce
1974. Trvalo to sto let, než mužům došlo, že i mozek je důležitý ... :oD

sarlotta
2. zář 2010

@madormi to je dobrý mad.. bohužel je to pravda 😝 😅 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru