Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. črc 2009

helééé a vůůůbec, kde se fláká ta ouchylačka přes wc prkýnka?? 😀 včera večer tu nebyla, ráno nic a ted taky nic 😨
na to si nezvykej mladá dámo! 😠
jedinej kdo tady má na dnešek propustku, je kopi, páč ta se slušně a včas omluvila, že dnes nepřijde!

ale zbytku uděluju všem neomluveno! 😠 😠

až do odvolání

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirax
22. črc 2009

farmí, to si piš, že se zastavím, pač s tím, co mám na hlavě teď díru do světa neudělám, ale to , co máš ty!..to je něco s čím bych mohla vyhrát X factor i bez talentu!! 😀 😀 😀

Takže už si tam na mě schraňuj byliny a kdyby ti nááááhodou 😀 vyrostla nějaká houba , tak mi ji můžeš vetknout za ucho 😀 😀 😀

Náhodou krakonošova zahrádka dobrý, ne? 😀 😀 😀

Ve zdravé výživě mají: různé masa sice nemasa, ale chutná to podobně a je to lepší než být o hladu, když jsem psycho 😝 a masa se štítím 😀 ...Třeba jsme tam u ž zahlídla i vegetariánské sádlo!
Ale jisté věci nepozřu ani ve vegoš podobě.

Dnes mají v menu guláš se sój. párky, by ses určitě oblizobala až k tomu svému ohnivému účesu! 😀

hihi 😀 😀 😀

venuska
22. črc 2009

Holky, tak výsledky ještě nejsou, budou prý až zítra. Vůbec prý nestíhají po té dovolené. Ty mi tedy dávají… )o:
Hold, musím ještě vydržet.

Farmi, s tím nosem je to prý normální. Já tedy na to trpím od malička, ale takhle často jsem to nikdy neměla. Asi hold ty změny počasí )o: Ale je to hrůza. Bojím se i vysmrkat, jinak bych měla opět hoňku na záchod.

tercie
22. črc 2009

Čaues holky, farmi nová image? Super 😀

Jdu vás dočíst aby mi neutek nějakej důležitej drb 😀

venuska
22. črc 2009

Teď jsem udělala pro mimíska nákup. Objednala jsem přes internet spací pytel s medvídkem.(((o:

aronek
22. črc 2009

Farmi, je to německý ovčák a jsou jí čtyči. Loni měla stěňata, mám i psa a byli nádherní, jen mi dělalo problém je někomu dát, abych věděla, že se bude dobře starat ☹ . Teď v rámci hárání máme zničené dvoje vrata a všechny záhony jednou jsem lezla domu oknem, slezli se tam vořeši z celého okolí, tak jsem byla nucena uznat, že s miminem a psí smečkou bych to nezvládla. Teď se stará brácha, ale odpoledne někam jede, tak zase já 😉

tercie
22. črc 2009

Tak teda že jsem vůbec dočítala... nejenže jsem úchylák přes nadpičníky a hajzlprkýnka, navíc mám ještě neomluveno... du si hodit kšandu normálně z vás 😀 Ještě že mě nikdo nevidí, tlemím se jak vůl 😀

A mám taky hlad, a mašo nikde, teda jo, v mrazáku, ale to bych si vylámala žuby... holky co vaříte? Já nevim co bych...

tercie
22. črc 2009

A to jako já přijdu, a tady okamžitě nikdo jo? To mě nedělejte todlecto, moje nervy 😀

mabe
22. črc 2009

Ahoj holky, tak sem zpet po kontrole na endo. Jedna hodnota ukazkova a druha horsi, takze zvysena davka hormonu, ale pry je to normal v tehu, bude se to porad zvysovat. Na kontrolu za 6t.

myskaaaa
22. črc 2009

Ahoj holky, můžu se Vám sem vkrást?
Měla bych dotaz - jak Vám kdo jste to zažil probíhal zamlklý potrat?
Já jsem 5+3tt a všechno je nějak špatně. Před 8 dny Hcg 266, teď 401. V děloze ani náznak ničeho.
V pátek jdu znova na krev a ultrazvuk a případně rovnou do nemocnice.
Těhu příznaky jsem měla hned asi 3-4 dny po vynechani nenstr. a pak postupně vymizely...
Díky za odpovědi

tercie
22. črc 2009

Venus držím palce ať volají co nejdřív a nemusela jsi už nervit 😉 a výsledky budou určo OK 😉
To krvácení z nosu jsem měla taky často, jako holka, brala jsem nějakou dobu Ascorutin a mám pokoj, teda občas se mi spustí když víc frknu nebo tak, ale to je tak jednou za rok. Asi se ti spouští kvůli tlaku nebo tak, zašla bych radši k dr, pokud to máš častější. A když se spustí tak si dej něco na nos, lehni se zakloněnou hlavou a na zátylek si dej něco studenýho, kousek ledu nebo mraženou zeleninu zabalenou do ručníku...

Mirax co to je za výraz, vegetariánský sádlo 😀 😀 😀

Aronku já kvůli tomu fenku nikdy nechtěla, bylo by mi líto štěňátek, kdybych je měla někomu dát. My máme taky ovčandu, ale tu už kastrovali v chovný stanici, páč byla neperspektivní púro chov, ale je hrozně šikovná a do práce jako drak, vyhrává závody a i v práci je pašanda.
A náš Sorbon si holky ulomil špičák, chudinka malej...

tercie
22. črc 2009

myska já jsem měla průběh úplně jiný, takže s tímhle ti moc neporadím, ale jsi ještě málo těhu, já bych nestresovala a hlavně přestaň sledovat tabulky, to je k ničemu. YMimi na UZ může ještě vykouknout, třeba se jen schovává. Pokud nemáš bolesti a nekrvácíš tak je pořád naděje. Držím palce ať ti to dobře dopadne.

Mabe takže kontrola dopadla v pohodě, to je dobře 🙂

mabe
22. črc 2009

Ahoj terci, no dobre, jsem sledovana, coz je dobry a nebyly to nejak strasne zhorseny hodnoty. Jedna paradni a druha horsi, tak vzhledem k tehu jsme zvysily davku. Mimisek potrebuje taky imunitu. 🙂

mabe
22. črc 2009

za 6 tydnu jdu znova na kontrolu.

tercie
22. črc 2009

Aha, já to pochopila tak, že ta hodnota je horší v těhu normálně... Ale když tě hlídají tak by mělo být všechno v pohodě ne?

mabe
22. črc 2009

Terci, pochopila jsi to spravne. 🙂 Zhorsuje se to a pridavaji se prasky.

markee
22. črc 2009

ahojky,tak já byla od rána s mamkou v Benešově u doktora a na nákupech. Udělala jsem si radost a dodatečně k svátku si koupila u Bati pantofle(sice ne ve slevě,ale jsou pohodlné).
Jinak jsme přijeli,vlítli do bazénu a malá šla spát,já popíjim v chládku kafe a snědla jsem "griliášové zrno" 😀 . Půjdu se taky natáhnout.

kupina
22. črc 2009

Teda Farmi, ty jsi ale číslo. Už máš zase změněnou image, jéé a Mirax má taky novou fotečku. No jste tam obě moc krásné 😉.

Venusko, chudinko, to jsou ale potvoráci, takhle dlouho tě napínat. Ale neboj, určitě všechno bude v pohodě.

Zdravím Mabe, Tercii i Markee 😉.

Jinak já jsem se před obědem vrátila ze cvičení a je tam dusno na padnutí. Ale cvičení se vyvedlo a perfektně mě to nastartovalo 🙂.

Myskaaaa já taky měla jiný průběh než máš ty, tak ti také moc neporadím. Ale jak psala Tercie, dokud nekrvácíš a nemáš bolesti, tak je naděje 😉.

farmarska
22. črc 2009

no to já se z vás picnu!! 😨
tady dřepím sama, v hlavě promítám ty hříšnice, co se nedostavily , nuda, tady nikde nikdo 🙄

a jen co odejdu 😠 jako že teda ven, něco udělat, aby byly dneska alspon nějaký zásluhy, tady nával! 😕
co nával, tady normálně masové přelidnění !!! 😀

čím pak to asi bude 😠 že by že jsem odešla 😠
si asi začnu myslet, že mi to děláte schválně 😀 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

kupi já si teda nechci nějak přidávat, ale myslím, že já jsem o chloupek hezčí, než ta miraxinda 😉
ale neříkej jí to, ona mi tu mou krásu už tak dost závidí 😀 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

mirax neboj až přijedeš, já tě tu ták vyfešáknu, že tě ani doma nepoznají 😀 😀 😀

murynka
22. črc 2009

myska to HCG je nějaké nízké ☹ ale nevěš hlavu třeba nastupuje pomalu
u mě dr viděl 25DPO 7mm váček....jinak příznaky někdo je má až od 7týdne....to bych neřešila....minule při zamklém těhu jsme měla příznaky stále a těhu už nebylo 😔 na to se nedá spolehát
nezbývá než doufat a věřit že s eprcek ukáže 😉 třeba si otěhu později i to se stává 😉

kupi ahojky 😵 😵 musím ti strašně moc poděkovat už ty obrázky kreslím jak profík 😀 😀 je to sranda a jde mi to mám strašnou radost jenže komoda oblepená ☹ a já už nevím kam s tím 😀 😀

farmi nová fotečka co 😵 😵

vendul tedy to jsou syčáci takhle tě nechat čekat ale bude to dobrý neboj 😉

farmarska
22. črc 2009

mirax jo a k občerstvení budou houbičky 😵 s octem 😠
😀 😀 😀

kupina
22. črc 2009

Farmi, ok, je to naše tajemství 😀. Přísahám, že Mirax nic neřeknu a máš pravdu jsi daleko hezčí 😀 😀 😀.

farmarska
22. črc 2009

holky musím odskočit...
jak jinak, samozřejmě když je tu plno 😀

if.v
22. črc 2009

myskaa, ja to měla stejně (nejdřv únava, bolavá a nateklá prsa a pak najednou jeden den nic...pak asi za 3 dny špinění a místo zamlklého to byl spontánní potrat ☹ . Ale jak říkají holky, dokud neřekne doktor, netřeba házet flintu do žita..každé těhu je jiné a každá to máme jinak....držím pěsti

kupina
22. črc 2009

Mury ahojky 😵. Také pilně kreslím, dnes budu dodělávat vodní svět 😉, no a pak se vrhnu na život v trávě....

Holky také mizím, přišli dělníci na obroušení stěn na záchodě a pak to budou natírat. Tak na to musím dohlídnout. Odpoledne nebo večer zkusím zase mrknout.

Papa a nepřehřejte se

😉

if.v
22. črc 2009

Mury: já ty obrázky dávala na dveře místo takových těch ceduliček, které říkají, co v které místnosti je 🙂...u koupelny byla loďka se zvířátky, u dětského pokoje pestrobarevný šašek, u ložnice měsíc....a pak už jsem taky nevěděla kam s tím a udělala jsem malé radost a oblepila jí barevnými rybičkami vnitřek vany..

tercie
22. črc 2009

No kde jste? Jsem skákla vedle, jako že počkám, jestli se někdo přihrne, jo, a jak přijdu taky y už jste zas fuč, teda to je na palici dneska, takhle se tu s váma nahánět 😀

murynka
22. črc 2009

if dobrý nápad 😉 děkuji jenže my s ebudeme stěhovat 😀 😀 takže to sem ted dávat nemá cenu ☹

kupi kam ty to dáváš?? 😕 😕 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru